Geç döllenme boş gebelik

kevooooo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2023
12
0
27
Arkadaşlar benim sat 29 temmuz.
22 Eylül de test yaptım pozitif çıktı beta hcg 2300
27 eylülde ilk doktor muayenesine gittim ultrasonda keseyim görebildik sadece sat a göre 2 aylık hamileyim ama ultrasonda 5 haftalik çıktı doktor ya geç döllenme yada boş gebelik dedi ama ultrasonda kesem normal keselere göre yamukdu doktor bisey söylemedi ama kafama takıldı. 27 sinde tekrar beta hcg verdim 11740 çıktı artıs güzel dedi doktor 1 hafta sonra tekrar gel dedi.
1 haftadır kahverengi lekelenme ve ufak ufak parça geliyo kasık ve bel ağrısı var bilgilerinizi paylaşır mısınız lütfen.

Eklentiler

• Screenshot_20231001_124052_Gallery.jpg
    Screenshot_20231001_124052_Gallery.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 74
Canım benim ben 4 ay önce kürtaj oldum ilk defa kürtaj olucaksan hiç korkma ben 2 kez oldum artık tecrübeliyim çok basit birşey tabi psikolojisi biraz yıpratıyor ama o da senin elinde..
Doktor bana hastaneye yatırıp ilaç ile dusureceklerini söyledi haber bekliyorum yarın için. Ben de alıştım en kötüsüne hazırladım kendimi iki aydır . Beklerken çok umut etmedim her şeyin hayırlısı olsun.en kısa zamanda gebe kalırız inşallah

Son durumunuz nedir lütfen cevap verin benim de kesem durdu büyümüyor bebekte görünmüyor lütfen yardımcı olun kürtaj olacağım ama kafam çok karışık içinden çıkamıyorum..
Son durumum bebeğim vardi 4. Ayimizda suyum geldi ve geliyodu su gelince vicudum yüksek derecede enfeksiyon kaptı ve bebeğimi aldılar maalesef

X