Boş gebelik mi, lütfen yardım fotoğraflı

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?
Ben 6 haftalıkken vajinal 9 haftalıkken karından duymuştum kalp atışını

Merhaba.5+2 . Kese var ama bebek gözükmedi. Benim ultrasoni da bakabilir misiniz rica etsem😢

Eklentiler

• IMG_1487.jpeg
    IMG_1487.jpeg
    101,4 KB · Görüntüleme: 83
Biz 6+6 da görememiştik. 7+6 da bebeği de gördük kalbi de duyduk çok şükür. 4 gün geriden geliyormuş ondan daha önce görememişiz. Sizinki de inşallah görünür hemen
Merhaba bebegi gorup kalp atisini diymaniza cok sevindim. Adetiniz kac gun gectikten sonra gordunuz bebeginizi. Benim adet gunumun gecmesinin 13.gunu 6 haftalik gorunuyor kesem 12mm olmus yolk var ama icinde bebek yok.. yardim eder misiniz sizinde oyle miydi? Saglikla bebginizi kucaginiza almanizi diliyorum. 💜

Eklentiler

• EB476262-F46E-419C-8979-42249D97F513.jpeg
    EB476262-F46E-419C-8979-42249D97F513.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 71
Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?
Bende ayni durumdayim 6 haftalik kese 12mm yolkta var ama bebek yok :KK43: insallah 10 gune olusur.mucizem benle kalir:KK43: seninde oyle insallah💜💜

Eklentiler

• 1C936A91-85F2-4BCC-BEBD-B73FD9B08A71.jpeg
    1C936A91-85F2-4BCC-BEBD-B73FD9B08A71.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba 5 haftalıkken kontrole gittim kese gayet iyi dedi de embriyo hakkın da bilgi vermedi. Tüp bebek yaptık korkuyorum boş gebelik olur diye. Bakar mısız sizce bebek var mı?

Eklentiler

• IMG_5785.jpeg
    IMG_5785.jpeg
    83 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG_5784.jpeg
    IMG_5784.jpeg
    76,9 KB · Görüntüleme: 39
Merhaba bebegi gorup kalp atisini diymaniza cok sevindim. Adetiniz kac gun gectikten sonra gordunuz bebeginizi. Benim adet gunumun gecmesinin 13.gunu 6 haftalik gorunuyor kesem 12mm olmus yolk var ama icinde bebek yok.. yardim eder misiniz sizinde oyle miydi? Saglikla bebginizi kucaginiza almanizi diliyorum. 💜
Merhaba yeni bakabildim buralara. Görebildiniz mi bebeğinizi

Merhaba 5 haftalıkken kontrole gittim kese gayet iyi dedi de embriyo hakkın da bilgi vermedi. Tüp bebek yaptık korkuyorum boş gebelik olur diye. Bakar mısız sizce bebek var mı?
5 haftalıkken bebek görünmemesi normal. Doktor her şey yolunda dediyse her şey iyidir. Canınızı sıkmayın daha çok erken

Bu kese boş değil🥰 2kez boş gebelik yaşadım kesenin içi simsiyah ve boştu . Güzel haberler alın inşallah
Merhaba bos gebelikleriniz icin uzgunum bende ayni durumdayim gecen hafta 6+2 haftalikta bebegimi goremedi doktor vajinal bakti. Kese 12 mm yolk sac vardi , goguslerim disinda hicbir belirtimde yok belki biseyler soyler bana umut olursunuz :KK43: yarin doktora gorunecegim saatler gecmiyor ☹️

Eklentiler

• CA2A1EF3-B5A8-4FC0-9A05-01924E4AD9DC.jpeg
    CA2A1EF3-B5A8-4FC0-9A05-01924E4AD9DC.jpeg
    98,4 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleme:
Merhaba bos gebelikleriniz icin uzgunum bende ayni durumdayim gecen hafta 6+2 haftalikta bebegimi goremedi doktor vajinal bakti. Kese 12 mm yolk sac vardi , goguslerim disinda hicbir belirtimde yok belki biseyler soyler bana umut olursunuz :KK43: yarin doktora gorunecegim saatler gecmiyo
Merhaba Benim keseler bomboştu yolk saç oluşmamıştı. Yolksac olunca doktorlar hep olumlu konuşur bebekte oluşur diye sizinde umarım öyledir ,güzel haberler alırsınız umarım

Merhaba bos gebelikleriniz icin uzgunum bende ayni durumdayim gecen hafta 6+2 haftalikta bebegimi goremedi doktor vajinal bakti. Kese 12 mm yolk sac vardi , goguslerim disinda hicbir belirtimde yok belki biseyler soyler bana umut olursunuz :KK43: yarin doktora gorunecegim saatler gecmiyor ☹️
Canım ne yaptın varmı güzel haberler

Doktoruma kesenin boyunu sordum artik onemli degil dedi soylemedi ölcmedi de. Ama adete gore 7+3 fakat bebek 4mm yani 6 haftalik gorunyor dedi.
Geç döllenmede olabilir ihmal.etmeyinbenimde boş gebeliğin iki kere oldu en son 27 santim olmuştu içinde de bebek yoktu bakalım yaa hayırlısı inşallah geldi geçti diye bakıyorum Allahtyan ümit kesilmez bu sefer daha.temkinli daha çok doktor kontrolünde olacak inşallah Allah tüm isteyenlere nasip etsin inancım var o yüzden bununda olabileceğine inanıyorum biraz derdimi anlatmış gibi oldum ama.

Geç döllenmede olabilir ihmal.etmeyinbenimde boş gebeliğin iki kere oldu en son 27 santim olmuştu içinde de bebek yoktu bakalım yaa hayırlısı inşallah geldi geçti diye bakıyorum Allahtyan ümit kesilmez bu sefer daha.temkinli daha çok doktor kontrolünde olacak inşallah Allah tüm isteyenlere nasip etsin inancım var o yüzden bununda olabileceğine inanıyorum biraz derdimi anlatmış gibi oldum ama.
Hepimizin derdi ayni aslinda kimisi cok uzun yillar mucadele etms benim gbi, kimisi henuz baskasina gore yolun basinda fakat isteklerimiz umidimiz ayni. Buda bizi ayni yolda kesiştiriyor. Rabbim kimsenin yolunu uzatmasin ve bebegini ona bagislasin. Cumlemizin insallah.💜

Kızlar selam yardımınıza ihtiyacım var.
Ben 6.haftada hamile olduğumu öğrendim. Beta hcg 19.000 bindi. Hemen doktora gittik, keseyi gördük. 9 mmdi.
6+6 da kontrole gittim kese 25 mm olmuş. Hcg değerim de 37.000 olmuş. Ama bebek ve kalp atışı yok. Ultrasonda kese fotoğraftaki gibi gorunuyor.
Kesede ufak bir şey gorunuyor ama doktor bişey demedi. Haftaya tekrar bakacağız dedi. Sizce burada bir şey var mı? Benimle benzer durumu yaşayıp bebeği sonra gören var mı? Boş gebelik olmasından dolayı endişe duydum. Hcg değerlerim normal mi?, Hani Öncelikle geçmiş olsun Ben de aynı durumdayım ama ben doktora gitmedim işte bu ayın değil de diğer ayın 7'sinde randevu aldım gideceğim Evde beklemeyi tercih ettim Bir de bir şey soracağım peki Yani bir belirti var mı lekelenme işte karnında kıpırtı falan var mı

X