Boş gebelik mi, lütfen yardım fotoğraflı

Bestblondie

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2015
455
505
Kızlar selam yardımınıza ihtiyacım var.
Ben 6.haftada hamile olduğumu öğrendim. Beta hcg 19.000 bindi. Hemen doktora gittik, keseyi gördük. 9 mmdi.
6+6 da kontrole gittim kese 25 mm olmuş. Hcg değerim de 37.000 olmuş. Ama bebek ve kalp atışı yok. Ultrasonda kese fotoğraftaki gibi gorunuyor.
Kesede ufak bir şey gorunuyor ama doktor bişey demedi. Haftaya tekrar bakacağız dedi. Sizce burada bir şey var mı? Benimle benzer durumu yaşayıp bebeği sonra gören var mı? Boş gebelik olmasından dolayı endişe duydum. Hcg değerlerim normal mi?

Bu kese boş değil🥰 2kez boş gebelik yaşadım kesenin içi simsiyah ve boştu . Güzel haberler alın inşallah
Sonra ne oldu tekrar hamile kaldinizmi benim yine boş gebelik galiba 8 cinci haftaya gitmem gerek ama doktor hiç bir şey demedi normalmiş gibi 5 haftaliksin hafta gel kontrol edelim dedi başından sağdı

Eklentiler

• 17115537213221110794927.jpg
    17115537213221110794927.jpg
    60,8 KB · Görüntüleme: 291
Sonra ne oldu tekrar hamile kaldinizmi benim yine boş gebelik galiba 8 cinci haftaya gitmem gerek ama doktor hiç bir şey demedi normalmiş gibi 5 haftaliksin hafta gel kontrol edelim dedi başından sağdı
Sizin ultrason goruntunuz 5.haftaya mı ait? Sizinkinin de içi tam boş gorunmuyor hafif bir şey var

Sizin ultrason goruntunuz 5.haftaya mı ait? Sizinkinin de içi tam boş gorunmuyor hafif bir şey var
Ben daha önce boş gebelik yaşadım ama hamilelik belirtim sıfırdı bunda mide bulantısı yaşıyorum yani göğüslerde hassasiyet var bide adet günümde kanama oldu yerleşme kanaması benim bildiğim şuan 7 hafta 6 günlük olması gereken ultrisan 5 hafta 3 günlük görünüyor diyorumki Allahtan ümit kesilmez ama daha önce yaşadığım için biliyorum

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?

Merhaba hanımlar bende 20 Martta hamile olduğumu öğrendim beta hcg 2226 çıktı aynı gün keseyide gördük.10 gün sonra kalp atışını duyarız dedi. Bugün doktora gittim 6+3 teyiz kesen büyümüş dedi ama kalp atışı duyamadı. Vajinal ultrasonla bakmak istedi onu da ben istemedim o zaman biraz daha bekleyelim dedi ama ben kalp atışı olmadığı için telaşlandım biraz sizce normal mi ?
7 veya 8 haftalarında duyanlar var biliyorum bebek varmı peki bâska.bir.hastaneye giy istersen 7 haftalıkken. Duyarsın inşallah

Normal… Benim doktorum zamanında yanlış hatırlamıyorsam 8. Ya da 9. Hafta çağırmıştı kese 2cm olunca net şekilde duyarız demişti

D delalll evet genetik test yaptirdim Pıhtılaşma çıktı. Homozigot Embriyo gelişmeden son buluyormus. hamileligimi öğrendiğimden itibaren coraspirin kan sulandırıcı iğne kullandım

Biz 6+6 da görememiştik. 7+6 da bebeği de gördük kalbi de duyduk çok şükür. 4 gün geriden geliyormuş ondan daha önce görememişiz. Sizinki de inşallah görünür hemen

Canım neden iki defa yaşadın pekı. Sonra saglıklı gebbelıgın oldu mu
Evet . Genetik test sonucu homozigot çıktı. Pıhtılaşma embriyo gelişmiyormus. Hamiellik öğrendiğim andan itibaren coraspirin kan sulandırıcı kullandım. Bir çocuğum var ☺️

X