Geç döllenme

[canım adetım gectı once ıdrar testı yaptırdım cok sılık bı cızgı cıktı bellı belırsız. 3.gunude kan verdım 40 cıktı degerım. cok dusuk dedı doktor normal gebelık degıl demıstı... normalde 1000 falan olması gerekıyormus. 1 hafta sonra tekrar kan verdım artmıstı. gec dollenme yasamısım meger...
Allah ısteyen herkese bebıs nasıp etsın... :Saruboceq:[/QUOTE]

amin canım, Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin evladını. ben şu an idrar testi yapmaya cesaret edemiyorum ama hayırlısı neyse o olsun hakkımızda zaten.

[canım adetım gectı once ıdrar testı yaptırdım cok sılık bı cızgı cıktı bellı belırsız. 3.gunude kan verdım 40 cıktı degerım. cok dusuk dedı doktor normal gebelık degıl demıstı... normalde 1000 falan olması gerekıyormus. 1 hafta sonra tekrar kan verdım artmıstı. gec dollenme yasamısım meger...
Allah ısteyen herkese bebıs nasıp etsın... :Saruboceq:

amin canım, Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin evladını. ben şu an idrar testi yapmaya cesaret edemiyorum ama hayırlısı neyse o olsun hakkımızda zaten.[/QUOTE]

sagolasın cok tesekkurler :nazar:
adetın baya bı gecmıs yapsan cıkar aslında yada ıstıyosan az daha bekle bı dahakı adetınıde olmazsan oyle yaptır... hakkında hayırlısı arkadasım :1hug:

sağol zeynep, dediğin gibi yapıcam heralde. dua et bana ve anne olmak isteyen herkese. Rabbim hakkımızda hayırlısını verir inşallah.

kızlar test yaptım dayanamadım, bir çizgi çıktı ama pembe değil anlayamadım heralde yok gebelik. çıkan çizgi testteki kabarıklıkmı acaba anlamdımki. hayırlısı artık

nerelerdesiniz be yaaaa

canıııııııııııııııııııım:nazar: moreliiiiiiiiiim çok bozuk. az önce lavobaya gittim ne göreyim hastalanmışım.. çoook sinirlendim.. eylülde hiç regl olmadım düşün, ekimin 6 sı ve geldiler... . kafam iyice karıştı verdiğim kontrol parasınamı yanayım..ümitlerime mi senağlama umarım senden hayırlı haberler alırız tatlışım... dualarım seninle .. :Saruboceq:

canıııııııııııııııııııım:nazar: moreliiiiiiiiiim çok bozuk. az önce lavobaya gittim ne göreyim hastalanmışım.. çoook sinirlendim.. eylülde hiç regl olmadım düşün, ekimin 6 sı ve geldiler... . kafam iyice karıştı verdiğim kontrol parasınamı yanayım..ümitlerime mi senağlama umarım senden hayırlı haberler alırız tatlışım... dualarım seninle .. :Saruboceq:

üzülme, Allah hayırlısını versin. bende senin gibi eylülde hiç adet olmadım. sat 16 eylüldü, bende olucam o zaman. ümidimi kaybetmiyorum, kısmet artık verdır bundada bir hayır. peki kontrollerinde ne dedi dr gecikmelerin için.

üzülme, Allah hayırlısını versin. bende senin gibi eylülde hiç adet olmadım. sat 16 eylüldü, bende olucam o zaman. ümidimi kaybetmiyorum, kısmet artık verdır bundada bir hayır. peki kontrollerinde ne dedi dr gecikmelerin için.

hiç bir şey göremeyince sadece rahim duvarın kalınlaşmış gebeliğe hazırlnıyor dedi o ne demek oluyorsa.. bende üzülüp demekki hiç bişi yok öylemi dedim.. o da bi kan testi yaptır bakalım belki geç döllenme de olabilir demişti. adet geçikmem için dediğim gibi adet söktürücü söylemişti dün.. kist felan yokmuş çok şükür bi sorun yok..sanırım eşimde bir problem var.. aklım iyice karıştı.. moralmenim sıfır.....senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

hiç bir şey göremeyince sadece rahim duvarın kalınlaşmış gebeliğe hazırlnıyor dedi o ne demek oluyorsa.. bende üzülüp demekki hiç bişi yok öylemi dedim.. o da bi kan testi yaptır bakalım belki geç döllenme de olabilir demişti. adet geçikmem için dediğim gibi adet söktürücü söylemişti dün.. kist felan yokmuş çok şükür bi sorun yok..sanırım eşimde bir problem var.. aklım iyice karıştı.. moralmenim sıfır.....senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım dediği gibi dr. un bencede gebeliğe hazırlanıyordur rahmin, bakarsın önümüzde ki ay hamililik haberiniz alırız inş. ümitsiz olma, üzülmede, en azından olacağına dair işaretler var bak. bence üzüleceğin birşey yok, kendi kafamızda kuruyoruz sonrada hayal kırıklığına uğruyoruz. halbuki biliyoruzki Allah ne zaman takdir etmişse o zaman gelicektir inş. oluruna bırakmak lazım bence.

kızlarr yaaa merak etmişsinizzz saolnnn ama işteydim yeni girebiliorum nete..sabah test yaptımm malesef sonuç aynı negatif yaaa artık miğdem bulanıoo şuuu testten ama niee olmuyorum hala yaa anlamadımmm

buse 1 tek cızgımı cıktı yanında ıkıncı bı sılık cızgı falan varmıydı

kızlar bende kan testi bile negatif cıktı.kistim vardı dr farlutal verdi onu kullnadım kutu bitti.
gecen cuma dr a gititm kistin durumu ne dedim ben hala adet olmadım.ve hamilesin dedi.
kan testinde bile çıkmamıştı.ultrasonda görünyor şimdi kese.

canım ne kadar geçmişti regln kan testi yaptrdgnda we tam olarak regln kaç gün geçtgnde öğrendn hamile oldgnu

cnm en son temmuz sonu 31 tem adet oldum ve agustosta olmayınca dr a gittim.
doktor kist patlamış dedi gebelik yok dedi bir kutu ilacı 6 günlük..içtim gittim hamilesin dedi.

farbetter nasıl yanı ılacı ıctın ama hamılemısın anlamadım canım acıklarmısın

ya yazdıklarınızı okuyunca nasıl umutlandım. benimde adetim 15 gün geçti doktora gittik kan testim negatif çıktı.adet için iğne vrdi vuruldum hala adet olmadım.inş bende hamileyimdir.

buse 1 tek cızgımı cıktı yanında ıkıncı bı sılık cızgı falan varmıydı

canım testte normal çıkan çizgi çıktı zaten hemen, gebeliği gösteren T bölgesinde ki yerde ise çizgi vardı ama hem belli belirsiz hemde pembe değildi. sanırım testteki kabartı o. belkide çok istediğim için ben öyle görüyorumdur:eek: Allah hayırlısını nasip etsin

kızlar bende kan testi bile negatif cıktı.kistim vardı dr farlutal verdi onu kullnadım kutu bitti.
gecen cuma dr a gititm kistin durumu ne dedim ben hala adet olmadım.ve hamilesin dedi.
kan testinde bile çıkmamıştı.ultrasonda görünyor şimdi kese.

farbetter nerelerdesin gelde tecrübeni paylaş bizimle. sen adet gecikmesinden ne kadar sonra dr gittin ki? dr bir şey demedemi hamile olduğunu görünce, bir açıklama yapmadımı? kısmet işte yaa, Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım ya:ecrin_bebek:

Son düzenleme:
X