Geçmeyen akıntı ve regl gecikmesi

kirpihanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2024
13
0
30
Merhaba arkadaşlar,

Daha önceden de yazmıştım. Şu an gerçekten çıldırmak üzereyim. En son 3 aralık tarihinde regl oldum. Hiçbir belirti yok. Gebelik şüphesi kalksın diye testleri yenileyerek yaptım. ( regl olamamamı hem polikistik olmama hem de birkaç kere bilinçsizce aldığım ertesi gün hapına yordum.) Bu süreçte geçmeyen bir akıntım başladı. Koku ve yanma yoktu. 16 gün önce doktora gittim. Bana donaxyl fitil verdi. Fitili 2 gece tam kullanamadım. Çok derine yerleştirmediğim için gece tuvalete kalktığımda pıt düştü. Smear yaptırmak istediğimde önce enfeksiyonu iyileştirelim dedi. Regl olmam için de doğum kontrol hapı verdi. Doğum kontrol hapı bitti. Bugün 4.günümdeyim ve sadece arada rahmimde yumurtalıklarımda kasılmalar hissediyorum. O bölgede kan akışı hızlansın, daha rahat regl olayım, vücudumdaki gerginlik azalsın diye yogaya devam etmeye başladım. Ama yani bu kasılma ağrıları dışında pek bir belirti yok. Kasıklarda da ağrı hissediyorum. Regl olacak mıyım belirsiz. Akıntım için grimsi bir akıntı demişti doktorum. Şimdi de fitil kullandığım zamanda gelen akıntıya benzer bir akıntı geliyor. Bazen sarıya dönük olarak gözlemliyorum. Belki idrarımla ilgilidir diye düşünüyorum. Ama genellikle fitilin kalıntısı gibi bi akıntı oluyor. Ki fiti biteli 9-10 gün olmuştur. Acaba akıntı rengini etkileyen kullandığım doğum kontrol hapı mıdır? Yani etkisi var mıdır? Çarşamba günü bir daha gideceğim. Ama cidden bu gerginlikle baş etmekte zorlanıyorum. Böyle bir durum yaşayan var mıdır? Ben smear ve hpv için bakılsın istiyorum. Ama enfeksiyon geçmese de buna bakılabilir mi? Ek olarak ne yapmam gerekir?

X