Geçmeyen idrar yolu enfeksiyonu

Puffykus

Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2023
424
218
25
35+6 günlük hamileyim. İdrar yolu enfeksiyonu geçmiyor saşe kullandım. 2 haftadır antibiyotik içiyorum son 1 tane kaldı. Ama yanmam felaket geçmiyor dut suyu içiyorum su içiyorum sirkeyle yıkadım yardım edin

Nioli yağını araştırdınız mı? MUTLAKA DOKTORUNUZA DANIŞARAK ( GEBELİKTE KULLANILIR MI BİLMİYORUM) deneyebilirsiniz. Çamaşıra 1-2 damla damlatıp biraz havalandırdıktan sonra giyiniyorsunuz

Benimde aynı şekilde 1 aya yaklaştı. Antibiyotikten sonra azalıyor. Ancak tamamen bitmiyor.

Hamileliğin 11.ci haftasind fena bir şekilde yaşamıştım.tirtir titreten bi ateş, dogum sancisindan beter bj ağrı... kabus gibiydi. İğne, antibiyotik hap , bol su ve serum ile geçmişti. Dr a git mutlaka . Allah korusun bir tanıdığım hamilelikte yaşadığı idrar yolu enfeksiyonu yüzünden böbreğini kaybetti. Dogum sonrası bir süre diyaliz , sonrada eşinden böbrek nakli yaptırdı. Şimdi sağlığı yerinde . Hiç ihmal etme . Üroloji Dr na git kadin doğumda bu işi çözemezsen

Tedirgin etmek istemiyorum ama hamilelikte hassaslasiyor insan . Normal zamanlarindaki enfekdiyonlsrinla karıştırma, önemse kendini

Hamileliğin 11.ci haftasind fena bir şekilde yaşamıştım.tirtir titreten bi ateş, dogum sancisindan beter bj ağrı... kabus gibiydi. İğne, antibiyotik hap , bol su ve serum ile geçmişti. Dr a git mutlaka . Allah korusun bir tanıdığım hamilelikte yaşadığı idrar yolu enfeksiyonu yüzünden böbreğini kaybetti. Dogum sonrası bir süre diyaliz , sonrada eşinden böbrek nakli yaptırdı. Şimdi sağlığı yerinde . Hiç ihmal etme . Üroloji Dr na git kadin doğumda bu işi çözemezsen
Gideyim çok sağol dün sıcak su torbasını koyup yattım bugün daha iyi

Benimde aynı şekilde 1 aya yaklaştı. Antibiyotikten sonra azalıyor. Ancak tamamen bitmiyor.
Maalesef benimde öyle idrara çıkarken çok ağrılı oluyo ve çok az miktarda iki litre su içiyorum her gün 5 gün ilaç kullandm tek kullanımlık toz kullandm ama yine geçmedi 😔

Maalesef benimde öyle idrara çıkarken çok ağrılı oluyo ve çok az miktarda iki litre su içiyorum her gün 5 gün ilaç kullandm tek kullanımlık toz kullandm ama yine geçmedi 😔
İdrar kültürü yaptırdınız mı ben randevu aldım yarına 3 kez üst üste antibiyotik kullandım geçmedi ve idrarda bakteri çıkıyor nasıl bir bakteriyse artık antibiyotik bile öldürmüyor

Merhabalar. Ben de 8 haftalıkken idrar yolunda olan yanma şikayetiyle test yaptırdım. Lökosit 25, hafif enfeksiyon var dedi doktor. Tek içimlik şase kullandım ama geçmedi. Bir haftadır devam ediyor bazen şiddetli bazen hafif. Bol su içiyorum ama temizlenmedi. Bu hamilelikte bağışıklık sistemi dolayısıyla mı geçmiyor yoksa rahim büyüdüğü için mi acaba? Kafam karıştı çünkü normalde geçerdi.

X