GEÇMEYEN PİŞİK İÇİN ACİL YARDIM ANNELER!!!!!!

Size bende birşey sorabilir miyim doğum yapmış biri olarak bana en iyi şekilde yardımcı olacak kişi sizsiniz 1 haziranda sürtünme yolu ile birşeyler yaşadım partnerim korunmuştu 15 Haziranda regl oldum bir de 14 temmuzda oldum 4 adet test yaptım hepsi negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mı sizce?
Neden bu soru için beni tercih ettiniz ben sürtünme yoluyla hamile kalmışım da haberim yok :KK70:

Size bende birşey sorabilir miyim doğum yapmış biri olarak bana en iyi şekilde yardımcı olacak kişi sizsiniz 1 haziranda sürtünme yolu ile birşeyler yaşadım partnerim korunmuştu 15 Haziranda regl oldum bir de 14 temmuzda oldum 4 adet test yaptım hepsi negatif çıktı hamile olma ihtimalim var mı sizce?
Sizin banlanmanız gerektiğini düşünüyorum Kazen Kazen Mune Mune

Ayyy bende ciddi ciddi okuyorum pişik ile ilgili birsey soracak diye🤪🤪
Bu arada kızlar cevaplarınız efsane koptum ya:KK70::KK70:
Ben de dedim herhalde pişik ile ilgili soracak devamını görünce çok şaşırdım ne biliyim onun ben fantazisini çok korkuyorsan hamile kalmaya sürtünme arkadaş :KK70: tövbe estağfirullah

Saf zeytinyağını kaynatın, bayağı asidi çıksın dumanlar tütüp koksun.
Soğuyunca bir şişeye saf su ve bu yağı döküp karıştırın.
O yara olan bölgeye temizlik sonrası bunu pamukla sürün.

Benim çocuklarımın poposu aşırı hassas, günde 2 kaka yapsa açık kanayan yaralar olurdu.
Asitli yiyecekler özellikle hemen yara yapardı.
Sizinkine de asitli yiyecekler idrarında yanma yapıyor olabilir.
Bu yazdığım şeyi rutin hale getirin, kötü olunca hametan ve mor desiden dönüşümlü kullanın.

Saf zeytinyağını kaynatın, bayağı asidi çıksın dumanlar tütüp koksun.
Soğuyunca bir şişeye saf su ve bu yağı döküp karıştırın.
O yara olan bölgeye temizlik sonrası bunu pamukla sürün.

Benim çocuklarımın poposu aşırı hassas, günde 2 kaka yapsa açık kanayan yaralar olurdu.
Asitli yiyecekler özellikle hemen yara yapardı.
Sizinkine de asitli yiyecekler idrarında yanma yapıyor olabilir.
Bu yazdığım şeyi rutin hale getirin, kötü olunca hametan ve mor desiden dönüşümlü kullanın.
Bunu ben bi arkadaştan duymuştum ama cesaret edemedim çünkü zeytinyağını o derece de yakmak zehir haline getirmek olmuyor mu ?

Bunu ben bi arkadaştan duymuştum ama cesaret edemedim çünkü zeytinyağını o derece de yakmak zehir haline getirmek olmuyor mu ?
Hayır, asitini çıkarıyorsunuz.
Asitini çıkarmadan kullanırsanız asıl cilt için sakıncalı.
Tereyağ gibi simsiyah bir yanmadan bahsetmiyorum, zaten o hale isteseniz de gelmez.
Duman çıksın, koku çıksın 2 dk tutun yeterli.

İnanın çok çektim, burada bahsi geçen her kremi de denedim, cildiyeye de gittik, nafile.
Cildi hassas, yedikleri yakıyor başka açıklama yok.
2 buçuk yaşında sleepy mendilin bir tek alerji yapmadığını farkettik, evde el yüz bazen alt için onu kullanmaya başladım.
Şuan 4 yaşında, hala biraz tuvalette zorlansa aynılarını yaşıyoruz.
Kardeşi de öyle, ay ne çektim ben o popodan pişikten pipiden!
Millet kakayla çocuk durdurur, ben günde 12 bez kullanırdım bir tanesine, saat başı hemen lavaboda yıkama ve değişim...
Ömrüm alt değişimine bakımına adandı ya 4 senedir.

Banlandığına göre artık Google da nasıl hamile kalınır diye uzmanların yazılarını okur 😂

Hayır, asitini çıkarıyorsunuz.
Asitini çıkarmadan kullanırsanız asıl cilt için sakıncalı.
Tereyağ gibi simsiyah bir yanmadan bahsetmiyorum, zaten o hale isteseniz de gelmez.
Duman çıksın, koku çıksın 2 dk tutun yeterli.

İnanın çok çektim, burada bahsi geçen her kremi de denedim, cildiyeye de gittik, nafile.
Cildi hassas, yedikleri yakıyor başka açıklama yok.
2 buçuk yaşında sleepy mendilin bir tek alerji yapmadığını farkettik, evde el yüz bazen alt için onu kullanmaya başladım.
Şuan 4 yaşında, hala biraz tuvalette zorlansa aynılarını yaşıyoruz.
Kardeşi de öyle, ay ne çektim ben o popodan pişikten pipiden!
Millet kakayla çocuk durdurur, ben günde 12 bez kullanırdım bir tanesine, saat başı hemen lavaboda yıkama ve değişim...
Ömrüm alt değişimine bakımına adandı ya 4 senedir.
Tamam şimdi anladım ben baya baya yakacağız sandım yağı bizimde ilk defa oldu bu derece pişik güneş yanığı gibi deri soyuluyor kakadan kakaya bez bağlıyorum artık içim kopuyor gördükçe allahtan yanması yok deneyeceğim zeytinyağını çok sağolun

İnsanlar neden bu kadar cahil ya 2 ay adet olmuş üstüne üstlük 4 kez test yapmış hala hamile olabilir miyim diyor dalga mı geçiyor bunlar bizle hem soruyu soracak yeri değil hem de çok boşşşş bir soru bunu soran bu kadar test yapan kendini hamile kaldığına da inandırır üstüne görme yaşıyor olabilir miyim diye :KK70: yine tekrarlıyorum EĞİTİM ŞART:işsiz:

İnsanlar neden bu kadar cahil ya 2 ay adet olmuş üstüne üstlük 4 kez test yapmış hala hamile olabilir miyim diyor dalga mı geçiyor bunlar bizle hem soruyu soracak yeri değil hem de çok boşşşş bir soru bunu soran bu kadar test yapan kendini hamile kaldığına da inandırır üstüne görme yaşıyor olabilir miyim diye :KK70: yine tekrarlıyorum EĞİTİM ŞART:işsiz:
Aynen öyle ya ben çocuğu yapmak için 8 ay uğraştım bu da abidik gubidik soru soruyor kesin bu bi ergen büyüklerinden duydu 😂😂😂

Kendi yediklerinize de dikkat etmelisiniz emdiği için, oğlumda süt içtiği zaman hemen piserdi kaka yapmasada . aleovera , zeytinyağı sürebilirsiniz birde yikayipy kurulayın duzelene kadar ıslak mendil de kullanmayın pişik olduğu zaman

Oğlum 19 aylık çilek yeni çıktığında ilk kez bu yıl yedirdim denk mi geldi yoksa alerji mi oldu bilmiyorum pişik şikayetimiz başladı hametan kullanıyorum normalde onunla geçmedi kabarcık halini almaya başlayınca doktora götürdüm travazol verdi ve geçti ara ara olunca yine travazol sürdüm geçti ama şimdi asla geçmiyor popoda yok pipisinin olduğu bölge kabuk atmaya başladı artık 3 çocuk doktoru aile hekimi travazol fito hametan karıştırdık hiçbiri iyi gelmiyor zeytinyağı Arko krem şuan kantoron yağı sürüyorum bez markasını hiç değiştirmedim hep sleepy kullanıyoruz ıslak mendil kullanmıyorum yıkıyorum sürekli kaka yapacağı zaman sadece bağlamaya başladım bezini her yere çiş yapsada 🤦🏻‍♀️ Fikri tecrübesi olan var mı delireceğim artık allahtan canı yanmıyor ama geçmiyor harita gibi oldu çocuğun altı bu arada birdaha çilek yedirmedim değişik yediği başka gıda yok ve beni emmiyor
Penaten bunu alıp kullanın

X