GEÇMEYEN PİŞİK İÇİN ACİL YARDIM ANNELER!!!!!!

Geçmiş olsun. Nasıl sürüyosun bilmiyorum ama Hametanı biraz bolca sürüceksiniz.
Bide her bez değişiminde sudocremi ince tabaka halinde kullanın sürdüğün görünmeyecek.

Geçmiş olsun. Nasıl sürüyosun bilmiyorum ama Hametanı biraz bolca sürüceksiniz.
Bide her bez değişiminde sudocremi ince tabaka halinde kullanın sürdüğün görünmeyecek.
Sağolun 🙏 hametanı hafif poposu piştiğinde normal sürerdim geçirirdi ilerleyince geçirmedi sudocrem hiç kullanmadım

Baticon alın eczaneden ılık suya bir kapak koyup oturtun ve sonrasında beklesin dışarıda. Islak mendil kullanmayın ve her altını açınca ılık suyla yıkayın ve pamukla suyunu alıp altının açık bezde kurumasını sağlayın. Bezi değiştirin. En son sudokrem kullanın. Geçer merak etmeyin.

Oğlum 19 aylık çilek yeni çıktığında ilk kez bu yıl yedirdim denk mi geldi yoksa alerji mi oldu bilmiyorum pişik şikayetimiz başladı hametan kullanıyorum normalde onunla geçmedi kabarcık halini almaya başlayınca doktora götürdüm travazol verdi ve geçti ara ara olunca yine travazol sürdüm geçti ama şimdi asla geçmiyor popoda yok pipisinin olduğu bölge kabuk atmaya başladı artık 3 çocuk doktoru aile hekimi travazol fito hametan karıştırdık hiçbiri iyi gelmiyor zeytinyağı Arko krem şuan kantoron yağı sürüyorum bez markasını hiç değiştirmedim hep sleepy kullanıyoruz ıslak mendil kullanmıyorum yıkıyorum sürekli kaka yapacağı zaman sadece bağlamaya başladım bezini her yere çiş yapsada 🤦🏻‍♀️ Fikri tecrübesi olan var mı delireceğim artık allahtan canı yanmıyor ama geçmiyor harita gibi oldu çocuğun altı bu arada birdaha çilek yedirmedim değişik yediği başka gıda yok ve beni emmiyor
Aynısı benim başıma gelmişti. En etkili krem trosyd.bunu kullanırsanız bi kaç gün farkı göreceksiniz.ve ikinci en etkili krem bepanthol onarıcı bakım kremi.pişik değil onarıcı olanı almanız lazım ama.kızımda trosyd çok fayda etmişti.oğlumda ise bepanthol.öncelikli olarak trosyd kullanın 1 hafta her alt açmada sürün.Eğer geçmez ise bepanthol.veya ikisini birden karıştırıp sürebilirsiniz daha etkili olur

Aynısı benim başıma gelmişti. En etkili krem trosyd.bunu kullanırsanız bi kaç gün farkı göreceksiniz.ve ikinci en etkili krem bepanthol onarıcı bakım kremi.pişik değil onarıcı olanı almanız lazım ama.kızımda trosyd çok fayda etmişti.oğlumda ise bepanthol.öncelikli olarak trosyd kullanın 1 hafta her alt açmada sürün.Eğer geçmez ise bepanthol.veya ikisini birden karıştırıp sürebilirsiniz daha etkili olur
Çok teşekkür ederim 🙏 her ikisini de deniycem

Baticon alın eczaneden ılık suya bir kapak koyup oturtun ve sonrasında beklesin dışarıda. Islak mendil kullanmayın ve her altını açınca ılık suyla yıkayın ve pamukla suyunu alıp altının açık bezde kurumasını sağlayın. Bezi değiştirin. En son sudokrem kullanın. Geçer merak etmeyin.
Baticonlu su neden hiç duymamıştım

X