Geçmişle yüzleşmek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Ben bundan 2 sene önce sanaldan birisiyle tanıştım ve ona çok büyük kapıldım baştan sona anlatsam çok büyük hatalar silsilesi o yüzden detaya iki kendimi küçük düşürmek istemiyorum. Aramızda fiziki engeller engel derken (özür değil) vardı o kişiyle zaten yaşayış tarzımız da uymuyordu. Küçüklüğüme ergenliğime veriyorum ama aşık mıydım kendimi mi boşlukta mıydım bilmiyorum biz onunla siteden tanıştık birkaç ay numaramı vermedim hatta hepten numara vermemem gerekiyordu da işte çok büyük hata ettim. Aylar geçti ortada sorun yoktu yazın tanıştığımız siteden işletildim ama büyük işletildim sanki oydu bana normalde demediği bütün hakaretleri güzel çirkin bütün nefretini kustu bunu yapması tabiki de doğru değil ama benim ozgüvensiz davranışlarımdan dolayıydı sanırım asla ne fotoğraf atabilirdim dogru düzgün ne görüntülü arardım arkadaştık ama yine de ısrar ederdi foto atmamamdan yakınırdı görüyordu beni ama daha çok görmek isterdi ya da görüntülü anlık ama bir türlü yapamazdım atamazdım) sonrada zaten işletti benim hakkımda özelden soramadığı her şeyi gizliden yaptı defalarca engellediğim halde yazardı yine yazardı polise savcılığa gidemezdim çünkü hem ailemden çekindim hemde onunla yüz yüze gelmek istemedim sürekli o diyorum ama hala o mu değil mi emin olamıyorum bu şüpheyle yaşıyorum o zamanlar sohbet bitti bitmeye yakındı hep gerçeği ogrenemediğimden sürekli ona soğuk sıcaktım uzaklaşıyorum tekrar eskiye dönüyorum karşıya alıp soramıyorum da öyle böyle derken bitti arkadaştık evet ama bana duyguları olduğunu belli ediyordu açıkça söylemiyordu tam söyleyecek gibi oluyordu vazgeçiyordu bulusacaktık eğer bitmeseydi o yazın ama olmadı bugün rüya gördüm o kişiyi gördüm şuan diyorum keşke geçmişte ona herseyi sorsaydim onca zaman beklemeseydim keşke yapsaydım ama yapmadım o muydu değil miydi onu gösteren birden fazla işaret vardı zaten site başlı başına saçmalık kim yazıyor belli olmayan yer arkadaşm yazarsan onu unutmadığını düşünür dedi ama ileride de bu soru işaretleriyle yaşamaktan korkuyorum bir sene sonra da keşke geçen sene ulaşıp sorsaydim demekte n korkuyorum itiraf edeceğini nerden biliyorsun derseniz de hiç o fırsatı verip sormadım bi keresinde bana neyin var diye yarım saat sordu söyle dedi sanki onu söylememi bekledi ama asla söylemedim o ara söyleseydim itiraf edecekti belki de buna meyilliydi çünkü

İlerde aklınıza bile gelmeyecek, ne saçma bir şey diyeceksiniz. Bir anlamı yok sormanın. Bu bilgi size bir şey katmayacak.
Hangi site ise şu bence bir daha girmeyin, reel hayata dönün.

Ben bundan 2 sene önce sanaldan birisiyle tanıştım ve ona çok büyük kapıldım baştan sona anlatsam çok büyük hatalar silsilesi o yüzden detaya iki kendimi küçük düşürmek istemiyorum. Aramızda fiziki engeller engel derken (özür değil) vardı o kişiyle zaten yaşayış tarzımız da uymuyordu. Cahilliğime ergenliğime veriyorum ama aşık mıydım kendimi mi boşlukta mıydım bilmiyorum biz onunla siteden tanıştık birkaç ay numaramı vermedim hatta hepten numara vermemem gerekiyordu da işte çok büyük hata ettim. Aylar geçti ortada sorun yoktu yazın tanıştığımız siteden işletildim ama büyük işletildim sanki oydu bana normalde demediği bütün hakaretleri güzel çirkin bütün nefretini kustu bunu yapması tabiki de doğru değil ama benim ozgüvensiz davranışlarımdan dolayıydı sanırım asla ne fotoğraf atabilirdim dogru düzgün ne görüntülü arardım arkadaştık ama yine de ısrar ederdi foto atmamamdan yakınırdı görüyordu beni ama daha çok görmek isterdi ya da görüntülü anlık ama bir türlü yapamazdım atamazdım) sonrada zaten işletti benim hakkımda özelden soramadığı her şeyi gizliden yaptı defalarca engellediğim halde yazardı yine yazardı bana çok büyük travma yaşattı diyebilirim canımı çok yaktı ona tek bir zararım olmamasına rağmen evet kendimi doğru düzgün açamadim sabır denilen şeyi çok zorladım yinede asla hak etmedim kendisi de yüzden benden daha iyiydi çevresinde çokta güzel kızlar vardı bu yüzden yapamazdım hiç ) polise savcılığa gidemezdim çünkü hem ailemden çekindim hemde onunla yüz yüze gelmek istemedim sürekli o diyorum ama hala o mu değil mi emin olamıyorum bu şüpheyle yaşıyorum o zamanlar sohbet bitti bitmeye yakındı hep gerçeği ogrenemediğimden sürekli ona soğuk sıcaktım uzaklaşıyorum tekrar eskiye dönüyorum karşıya alıp soramıyorum da öyle böyle derken bitti arkadaştık evet ama bana duyguları olduğunu belli ediyordu açıkça söylemiyordu tam söyleyecek gibi oluyordu vazgeçiyordu bulusacaktık eğer bitmeseydi o yazın ama olmadı bugün rüya gördüm o kişiyi gördüm şuan diyorum keşke geçmişte ona herseyi sorsaydim onca zaman beklemeseydim keşke yapsaydım ama yapmadım o muydu değil miydi onu gösteren birden fazla işaret vardı zaten site başlı başına saçmalık kim yazıyor belli olmayan yer arkadaşm yazarsan onu unutmadığını düşünür dedi ama ileride de bu soru işaretleriyle yaşamaktan korkuyorum bir sene sonra da keşke geçen sene ulaşıp sorsaydim demekte n korkuyorum itiraf edeceğini nerden biliyorsun derseniz de hiç o fırsatı verip sormadım bi keresinde bana neyin var diye yarım saat sordu söyle dedi sanki onu söylememi bekledi ama asla söylemedim o ara söyleseydim itiraf edecekti belki de buna meyilliydi çünkü

Anlamadım ben. Sanal dünyadan çık gerçek hayata dön.

Şimdi seni işleten ve hakaret edenin o mu değil mi diye ağzından mı duymak istiyorsun? Bence zaten sana bu lafları ettirmen hata bassaydın engeli. Kimse kimseye hakaret edemez. Bence tekrar iletişime geçmek adına bahane ediyorsun gibi geldi. Ne işine yarayacak ha o ha değil.
Zaten ortada ilişki de yok boşluk duygusundan sarmışsın gibi.
Kendini suçlamayı bırak. Önüne bakmalısın bence.

Çok akıllı davranmışsın görüntülü aramayarak.
İnsanların başlarına neler geliyor neler.
Adam in mi cin mi kadın mı satıyor, başka bişey mi satıyor nereden bileceksin.

Bir kere bile merhaba etmediğin, tanımadığın insanlar icin karakolluk olursun.
Olmadık hukuki bir dinlemenin içine düşersin ifadeye bile çağırırlar.

Boşver iyi olmuş hem bitmiş hemde görüntülü atamayarak en iyisini yapmışsın…

Şimdi seni işleten ve hakaret edenin o mu değil mi diye ağzından mı duymak istiyorsun? Bence zaten sana bu lafları ettirmen hata bassaydın engeli. Kimse kimseye hakaret edemez. Bence tekrar iletişime geçmek adına bahane ediyorsun gibi geldi. Ne işine yarayacak ha o ha değil.
Zaten ortada ilişki de yok boşluk duygusundan sarmışsın gibi.
Kendini suçlamayı bırak. Önüne bakmalısın bence.
Asla emin olamadım emin olsaydım gözünün yaşına bakmazdım. Bahane etme konusunda da saçma şekilde çok sevdim onu öyle böyle değil belki de bağımlılıktı bilmiyorum ama çok değer verdim o benimle oynadı

Çok akıllı davranmışsın görüntülü aramayarak.
İnsanların başlarına neler geliyor neler.
Adam in mi cin mi kadın mı satıyor, başka bişey mi satıyor nereden bileceksin.

Bir kere bile merhaba etmediğin, tanımadığın insanlar icin karakolluk olursun.
Olmadık hukuki bir dinlemenin içine düşersin ifadeye bile çağırırlar.

Boşver iyi olmuş hem bitmiş hemde görüntülü atamayarak en iyisini yapmışsın…
Hep engellendim Allah mi müsade etmiyordu bilmiyorum ama asla atamıyordum ne olacak demi fotoğraf beni görmüştü zaten normalde ama anlık değildi efekt vardı yine o zamanlar efekt kullanırdım. Beni işleten kişi onca uğraştı onca debelendi yine alamadı bazen düşünüyorum belki de amacı beni net yüzümü görmek değildi merak değildi belki de başka niyetlerle nasılsa beni tanımaz kim olduğumu anlamaz diyerek fotoğrafımı alıp sonra tehdit etmekti bilmiyorum.

Asla emin olamadım emin olsaydım gözünün yaşına bakmazdım. Bahane etme konusunda da saçma şekilde çok sevdim onu öyle böyle değil belki de bağımlılıktı bilmiyorum ama çok değer verdim o benimle oynadı

Valla görmeden nasıl sevdin vs demicem çünkü boşluk duygusu ile bizzat bir arkadaşım gözümün önünde maffoldu adeta büyülemiş beyni ile oynanmış gibi aynı şekilde yani. Ama ne kadar sağlıksız ve saçma olduğunu yüz yuze bir ilişki yaşarken anlarsın. Hatta yüz yüze gelsen belkide hiç tipin değildi o kişi. Etraf gerçekten kötü niyetli insanlar ile dolu.
Genellikle sosyal çevresi olmayan insanlar böyle aşk sanrıları yaşıyor.
Bana göre gereksiz yani öğrensen ne olacak ki daha mutsuz hissedeceksin.

Hep engellendim Allah mi müsade etmiyordu bilmiyorum ama asla atamıyordum ne olacak demi fotoğraf beni görmüştü zaten normalde ama anlık değildi efekt vardı yine o zamanlar efekt kullanırdım. Beni işleten kişi onca uğraştı onca debelendi yine alamadı bazen düşünüyorum belki de amacı beni net yüzümü görmek değildi merak değildi belki de başka niyetlerle nasılsa beni tanımaz kim olduğumu anlamaz diyerek fotoğrafımı alıp sonra tehdit etmekti bilmiyorum.
Bizim arkadaşımızın başına hadi canım inanmam denen olay geldi zamanında…
Duyduğumda ağlamıştım.

Bu olaylar öyle bi meydana geliyor ki, bir günde hayatınız kayıyor.

Mutlaka bi amacı vardır neden üsteleyecek ki o kadar..

Bu konuyu düşünme bile….

Duyduğumda ağlamıştım.

Bu konuyu düşünme bile….
Ben üstelemesini şuna bağladım çok merak ediyordu beni bu yüzden siteden yazıp başka biriymiş gibi davrandı beğenmediğinde konuşmayı kesecekti çünkü normalde watsaptan yapsaydı beğenmezse konuşmayı kesecek cesareti olmayacaktı belki de. Masumane düşünüyorum ve o günden beri hep o şekilde düşündüm ama üzerinden zaman geçip şuan tekrar düşününce diyorum ki belki de o fotoğrafımı başka amaclar için kullanacaktı benden başka şeylerin fotoğrafını almak içn tehdit etmek için kullanacaktı. Sen bana şu fotonu atmazsan herkese yayarim gibisinden ..

Duyduğumda ağlamıştım.

Bu konuyu düşünme bile….
Sizi ağlatacak kadar arkadaşınız ne yaşamış olabilir ki

Valla görmeden nasıl sevdin vs demicem çünkü boşluk duygusu ile bizzat bir arkadaşım gözümün önünde maffoldu adeta büyülemiş beyni ile oynanmış gibi aynı şekilde yani. Ama ne kadar sağlıksız ve saçma olduğunu yüz yuze bir ilişki yaşarken anlarsın. Hatta yüz yüze gelsen belkide hiç tipin değildi o kişi. Etraf gerçekten kötü niyetli insanlar ile dolu.
Genellikle sosyal çevresi olmayan insanlar böyle aşk sanrıları yaşıyor.
Bana göre gereksiz yani öğrensen ne olacak ki daha mutsuz hissedeceksin.
Kesinlikle nasıl oluyor bilmiyorum anlam veremiyorum hayatim boyunca nadir yaşadığım anlardandı gerçek hayatta yaşaması zor ama sanaldan oluyor çok saçma yaa ondan kurtulmak için kendimi o kadar zorladım ki beynimi zorladım yapamıyordum asla kopamiyordum sorsan şuan bile o gelse belki de eskisi gibi olurum ama beni işletim gururumu kıran birine de eskisi gibi olmamam lazım

Ben üstelemesini şuna bağladım çok merak ediyordu beni bu yüzden siteden yazıp başka biriymiş gibi davrandı beğenmediğinde konuşmayı kesecekti çünkü normalde watsaptan yapsaydı beğenmezse konuşmayı kesecek cesareti olmayacaktı belki de. Masumane düşünüyorum ve o günden beri hep o şekilde düşündüm ama üzerinden zaman geçip şuan tekrar düşününce diyorum ki belki de o fotoğrafımı başka amaclar için kullanacaktı benden başka şeylerin fotoğrafını almak içn tehdit etmek için kullanacaktı. Sen bana şu fotonu atmazsan herkese yayarim gibisinden ..
İnsanlara fazla güvenmemek lazım hele de sanal ortamda herkes her şeyi yapar beklerim. Fakat artık bitmiş gitmiş bir şey sürekli bunu irdelemek kabuk tutan yarayı kanatmaktan başka bir şey değil.

Tanımadığın bir insan her şey olabilir.
Belki ağır fantezileri olan bir sapık nereden bileceksin…
Düşünme bile.

Tehlikeli işler bunlar.
Evet zaman kötü her zaman kötüydü ama şu içinde bulunduğumuz zaman, kötünün istediğine anında ulaşma olanağı olan bir durumdayız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X