Geleneksel "2015 Yılı Kadınlar Kulübü Enleri" Yarışma Duyurusu

Nevreste

Hala umudum var
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.146
596.086
42
arkadaşlık1.jpg

2015 Kadınlar Kulübü Enleri:KK56:

Merhaba Kadınlar Kulübü Ailesi:KK68:

Acısıyla, tatlısıyla, kavgasıyla, gürültüsüyle, kahkahasıyla, gözyaşıyla, mutlu-mutsuz haberleriyle bir yılı daha geride bırakmak üzereyiz.Bazılarımız için güzel bir yıl oldu:KK200:bazılarımız için yeni başlangıçlar,farklı deneyimler ve kötü günler......:KK51:
Kah ağladık,kah güldük. Ne olursa olsun birbirimizin acılarını,sıkıntılarını paylaştık.:KK19:Bazen şaşırdık.:KK57:

Aramıza yeni arkadaşlar katıldı, her geçen gün biraz daha büyüdük.:KK9:Kocaman bir aile olduk.:KK200::KK200:

Kavga ettiğimiz zamanlarda oldu elbette; uzun küslüklerimiz,inatlaşmalarımız,zıtlaşmalarımız oldu.:KK43:Bazen paylaşamadık, hazmedemedik bazı şeyleri,hatta sığamadık kabımıza .Yaşanılan herşey yazdığımız yazılarla geçmişte kalmak üzere geride bıraktık......:KK74:

Her yıl düzenlenen; yılın son günleri Kadınlar Kulübüne renk katan "ENLER YARIŞMASI" bu sene de başlıyor.:KK9::KK9::KK9:

Bu heyecanı bizimle paylaşmaya ve yaşamaya hazır mısınız?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

O halde Geleneksel olarak düzenlediğimiz Kadınlar Kulübü Enleri yarışması için aday önerilerinizi bekliyorum.....:KK36:

SON KATILIM TARİHİ 01 ARALIK 2015'tir.

19 Ekim tarihinden itibaren aşağıda kural ve kategorileri belirlenmiş olan seçmelerimiz 01 Aralık tarihinde sona erecek ve anketlerin yer aldığı oylamaya geçilecektir. Oylama açık anket şeklinde yapılacak olup, sizlerin belirlediği adaylar tüm kadınlar kulübü üyeleri tarafından oylanacaktır.

Kendimiz seçip ,yine kendimizin oylayacağı, keyifli bir rekabetin yaşanacağı eğlenceli yarışma olması dileklerimle.....

YAPILMASI GEREKENLER;

:KK200:Aşağıda daha önce belirlenmiş olan kategorileri kopyalayıp, karşılarına adaylarınızı yazıp bana ve pinkstrap pinkstrap 'a özel mesajla gönderebilirsiniz.
-Buraya yani Nevreste Nevreste :KK56: pinkstrap pinkstrap :KK56:

:KK200:İsmini yazmak istediğiniz üyeyi (adayınızı) en fazla üç kategoride aday gösterebilirsiniz.

:KK200:Aday olarak belirtmek istediğiniz üyenin kullanıcı adını -yanlış anlaşılmalara mahal vermemek adına- açık, anlaşılır ve doğru bir şekilde yazmalısınız. Örnek; yazılmak istenen üye Nevreste, yazılan; nevrestee, nerveste, Nevresta gibi.
Yanlış yazılan nickler kabul edilmeyecektir..

:KK200:İsim yazmak istemediğiniz, adayınızın olmadığı kategorileri boş bırakabilirsiniz.

:KK200:Adaylar belirlendikten sonra oylamada (ankette) yer almak istemeyen adaylar, lütfen isimlerin açıklandığı ilk gün bildirsin. Aksi takdirde oylamada yer almaya devam edeceklerdir.

:KK200:Gelen listelerde en fazla adı olan 10 kişi ile anketler açılacaktır..

:KK200:Kendimizi aday gösteremiyoruz...

Bunlar dışında anlaşılmayan bir konu olursa sorabilirsiniz.:KK52:

------------------------------------------------------------------------------------------------

KATEGORİLER

Üyeler:

En Çalışkan KK Üyesi;

En Muhalefet KK Üyesi;

En Duygusal KK Üyesi;

En Paylaşımcı KK Üyesi;

En Güzel Yorum Yapan KK Üyesi;

En Komik KK Üyesi;

En Canayakın/Dostane KK Üyesi;

En Asabi KK Üyesi;

En Tanışılmak İstenen KK Üyesi;

En Vazgeçilmez KK Ablası;

En Dobra/Delikanlı KK Üyesi;

En Yaramaz KK Üyesi;

En Şair Ruhlu KK Üyesi;

En Kitap Kurdu KK Üyesi;

Türkçeyi En Güzel Kullanan KK Üyesi;

En Kibar/Nazik KK Üyesi;

En Her Konuya Vakıf KK Üyesi;

En Yazamadan Duramayan KK Üyesi;

En Olmazsa Olmaz KK Üyesi;

En Yardımsever KK Üyesi;

En Isınamadığınız KK Üyesi;

En Ciddi KK Üyesi;

En Kendini Beğenmiş/Övüngeç KK Üyesi;

En Marifetli KK Aşçısı;

En Güzel Kullanıcı Adına Sahip KK Üyesi;

En İlginç Kullanıcı Adına Sahip KK Üyesi;

En Farklı/Güzel Avatara Sahip KK Üyesi;

En İyi Çıkış Yapan KK Üyesi;

En Birikimci KK Üyesi;

Yılın Üyesi
------------------------------------------------------------------------------------------------
Konular - Başlıklar - Yönetim:

En Popüler Bölüm (Bir Derdim Var, Gebelik, Oyun Gibi...);

En Sıkıcı Bölüm;

En Faydalı/Bilgilendirici Konu;

En İyi Buluşma Grubu;

En Faydalı Yardım Melekleri Kampanyası;

En İçimizi Acıtan Topic (Acısıyla Tatlısıyla Bölümünden);

En Mutluluktan Uçuran Topic (Mutluluktan Uçtuğunuz Haberler Bölümünden);

En Çok Ses Getiren Topic;

En Eli Maşalı Yönetici;

En Sorunsuz Alışveriş Yapılan KK Üyesi;

Son düzenleme: