Geleneksel "2014 Yılı Kadınlar Kulübü Enleri" Yarışma Duyurusu

Valla atıştırdım bişeyler abla..
Önümüzdeki salı ya da çarşamba 2. opereyşını olcam bacaklardan, hafif düzeltmeler yapılcak..O zaman kadar yiyim bari :KK70:
Zaten yine almışım 3 kilo :KK61:

Afiyet olsun kuzum yarasın,niye gereklimi bu sefer ki opereyşının,verirsin o 3 kiloyuda dert etme..
Bak bende veremiyorum takıldım 56 kiloda gitmiyor :KK14::KK14:

Afiyet olsun kuzum yarasın,niye gereklimi bu sefer ki opereyşının,verirsin o 3 kiloyuda dert etme..
Bak bende veremiyorum takıldım 56 kiloda gitmiyor :KK14::KK14:

Gerekli abla..sol bacakta yağ-kas oranı dengesizmiş..Daha kalın kaldı..Bi bacak ince bi bacak kalın gezdim yaz boyunca :KK70:
Düzeltme yapılacak, biraz daha inceltilecek..
Ay keşke 56 olsam..59-60 tım yine gördüm 63 ü..8-9 kg vermem lazım :KK43:

Gerekli abla..sol bacakta yağ-kas oranı dengesizmiş..Daha kalın kaldı..Bi bacak ince bi bacak kalın gezdim yaz boyunca :KK70:
Düzeltme yapılacak, biraz daha inceltilecek..
Ay keşke 56 olsam..59-60 tım yine gördüm 63 ü..8-9 kg vermem lazım :KK43:

Neyse ya çaresi var bununda,ilki gibi sıkıntı yaşamazsın değilmi..
Banada bu kilo fazla geliyor 50 olmam lazım ki gene fit olayım :KK14:

Neyse ya çaresi var bununda,ilki gibi sıkıntı yaşamazsın değilmi..
Banada bu kilo fazla geliyor 50 olmam lazım ki gene fit olayım :KK14:

Ameliyat ve korse sıkıntısı olacak tabi..Ama öyle bi eşitsizlik yaşayacağımı sanmam..Doktorum iyi bi doktor zaten, öyle parayla pulla işi yok..Ama işte sol taraf benden kaynaklı sıkıntılıymış..Bel bölgemdeki sol tarafta Daha şiş mesela vakumlama miktarı aynı olduğu halde..Kas oranı daha yüksekmiş sol tarafta..Bakalım hallolacak haftaya..

Ameliyat ve korse sıkıntısı olacak tabi..Ama öyle bi eşitsizlik yaşayacağımı sanmam..Doktorum iyi bi doktor zaten, öyle parayla pulla işi yok..Ama işte sol taraf benden kaynaklı sıkıntılıymış..Bel bölgemdeki sol tarafta Daha şiş mesela vakumlama miktarı aynı olduğu halde..Kas oranı daha yüksekmiş sol tarafta..Bakalım hallolacak haftaya..

Allah yardımcın olsun,geçen sefer bayağı bir sıkıntı yaşamıştın,umarım bu sefer daha rahat edersin ..:KK60:

X