Rüya Yorumları Gelin Beraber Rüyalarımızı Yorumlayalım

yaa kızlar dün gece uyurken böyle bişeylerin yere düştüğünü duydum hışır hışır sesler geliyodu gözlerimi açtım sanki ama rüyayada benziyodu kücücük bi kurbağa yavrusu tavandaydı sonra bağırdım gibime geldi kocaman bi kurbağa gördüm çok korkunçtu ya gerçek gibiydi :S kurbağa ne anlama gelir

naz sevda ablacımm nasılsınn çok özleidm seni......:KK16:

canım ben burdayım arada bir bakıyorum sen nasılsın hepinizi çokkkk özledim elimden geldiğince tekrar yorum yapacağım inşallah ne kadar doğru yorumlarım bilmiyorum sadece hissettiklerimi yorumlayacağım tabiki bu rüya hepsi çıkacak diye bir kuraldayok sen nasılsın güzeller güzelli meliscim umarım çokkkkk mutlusundur canım öpüyorummm

canım ben burdayım arada bir bakıyorum sen nasılsın hepinizi çokkkk özledim elimden geldiğince tekrar yorum yapacağım inşallah ne kadar doğru yorumlarım bilmiyorum sadece hissettiklerimi yorumlayacağım tabiki bu rüya hepsi çıkacak diye bir kuraldayok sen nasılsın güzeller güzelli meliscim umarım çokkkkk mutlusundur canım öpüyorummm

cnm hoşgeldin :KK43: ben rüyamı yazsam yorumlar mısın acaba ?
bazen rüyanda soğuğu ve sıcağı 'gerçekten' hissettiğini düşünüyor musun?
ben böyle durumları yaşadığım zaman o rüyaların bir işaret olduğuna inanıyorum hep.. bu yüzden son gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum... aşık olduğum biri var,ama bu ondan habersiz hatta bana çoook uzak-her yönden. rüyamda arkadaşlarımla bir apartmana giriyoruz,orada arkadaş grubumdan birinin arkadaşı oturuyormuş güya..sonra o arkadaş yan dairede aşık olduğum kişinin ark.larıyla ev tuttuğunu ve orada oturduğunu söylüyor.tam kapıyı açıyorum ve onu görüyorum.beni görüyor ve : aa sen? nasılsın? diyor. sonra kendi dairesine değil bizim dairemize geliyor ve dairedeki ark.larımın yok olduğunu görüyorum... birden onun beni sevmediği gerçeğini hatırlayıp kederlenip pencereyi açıyorum,beyaz evler var ve inanılmaz güneşli bir gün,tatlı tatlı da esiyor..deniz manzarasını görüyorum sanki dibimde gibi,deniz o kadar güzel parlıyor ki...o kişi yanıma geliyor ve : eski sevgilimi unutamadım,bu yüzden kimseyi gözüm görmüyor üzgünüm diyor..ben hiç cevap vermiyorum, sadece manzarayı izlemeye devam ediyorum.. ama o esintiyi resmen hissettim sanki o anı yaşadım !!! :KK43:(

ne demek bu rüya acaba :KK30:

Rüyamda yeni ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm..
buzdolabında yatıyodu resmen yüzü buz olmuş böyle kar gibi donar ya insan öyle olmuş.
sonra ben tutup çekiyorum onu ordan ölmüş diye tam ağlıycakken sarılıyoruz..
bu rüyanın anlamı nedir:KK43:

ben de rüyamda bir arkadaşımı gördüm, çok samimi olduğum biri değil, ailece tanışıyoruz diyeyim. bu arkadaşım gerçekte nişanlı, evlenmesine de yaklaşık 2 sene var.

rüyamda onu sokakta yürürken görüyorum ve şaşkınlıktan bi çığlık atıyorum çünkü hamile. biraz karnı var, 5 aylıkmış. ben şaşkınlıkla konuşurken o sevinçle onaylıyor. tabii hamile olunca da çok yakında düğün olacakmış.

merak ettim, anlamı nedir acaba...

Rüyamda yeni ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm..
buzdolabında yatıyodu resmen yüzü buz olmuş böyle kar gibi donar ya insan öyle olmuş.
sonra ben tutup çekiyorum onu ordan ölmüş diye tam ağlıycakken sarılıyoruz..
bu rüyanın anlamı nedir:KK43:

canım rüyan hayırlara vesile inşallah sen kesin ayrıldınmı bilmem ama tekrar kavuşma var erkek arkadaşın pişmanlıklar yaşıyacak sadece hissettiklerimi söylersem ben sonu çok güzel olacak derim rabbimin izniyle

ben de rüyamda bir arkadaşımı gördüm, çok samimi olduğum biri değil, ailece tanışıyoruz diyeyim. bu arkadaşım gerçekte nişanlı, evlenmesine de yaklaşık 2 sene var.

rüyamda onu sokakta yürürken görüyorum ve şaşkınlıktan bi çığlık atıyorum çünkü hamile. biraz karnı var, 5 aylıkmış. ben şaşkınlıkla konuşurken o sevinçle onaylıyor. tabii hamile olunca da çok yakında düğün olacakmış.

merak ettim, anlamı nedir acaba...

canım arkadaşının bir sıkıntısını duyacaksın inşallah çabucak atlatır

damdanatlar gibi olucak ama kusura bakmayın çok merak ettim dün gece rüyamda gelinliğimi giymiştim evleniyorum gene yoksa yıldönüümü falan mı kutluyoruz ne öyle bişeydi nedir acaba anlamı

Benim nişanlım askerde şuanda acemi birliğinde. Ailecek onu ziyarete gidiyoruz.
Ben babam ve annem içeri giriyoruz. Yatakhanelerine...
Okadar kalabalıkki, birsürü asker var. ben içlerinde nişanlımı arıyorum ama göremiyorum. sonra babam görüyo. benimki yüzüstü yatmış ağlıyo, saçlarıda kesilmiş...arkadaşlarıda yanında. babam kafasına dokunup "noluyo" diyo o an bende görüyorum onu. üzerinde asker kıyafetleride yok, onu burdan uğurladığımız tişörtü var.
Kafasını kaldırınca ağladığını görüyoruz.
Bende yere çöküp ağlamaya başlıyorum.

Öyle uyandım..

İnşallah hayrolur... :KK43:

Benim nişanlım askerde şuanda acemi birliğinde. Ailecek onu ziyarete gidiyoruz.
Ben babam ve annem içeri giriyoruz. Yatakhanelerine...
Okadar kalabalıkki, birsürü asker var. ben içlerinde nişanlımı arıyorum ama göremiyorum. sonra babam görüyo. benimki yüzüstü yatmış ağlıyo, saçlarıda kesilmiş...arkadaşlarıda yanında. babam kafasına dokunup "noluyo" diyo o an bende görüyorum onu. üzerinde asker kıyafetleride yok, onu burdan uğurladığımız tişörtü var.
Kafasını kaldırınca ağladığını görüyoruz.
Bende yere çöküp ağlamaya başlıyorum.

Öyle uyandım..

İnşallah hayrolur... :KK43:

hayırlara vesile olsun inşallah birtanem allahın izniyle yakın vede iyi bir yere geçecek saç kesilmesi kısa bir yol okuduğum anda hissettiğim bu canım hayırlı haberler alacaksın
En Büyük TÜRKİYE

bende anlatmak istiyorum rüyamı:)

dua ederek yatmıştım olacakları görüyüm diye;
rüyamda yeni ayrıldığım erk. arkadaşımı gördüm bana çok kızgındı gerçekte aynı bölümde aynı sınıftayız ama rüyamda başka bi yerde derse hiç tanımadığım insanlarla girdim sadece 1 tane boş sıra vardı bir ucunda tanımadığım bi erkek oturuyordu diğer ucundada ben oturuyordum sonrada ortada buluştuk benmle kitabını paylaştı bana aşıkmş gibi bakıyordu.....tam bu sıradada uyandım lütfen yorumlarmısınz:44:

nazsevda abla seni görmek ne güzel yeniden. :KK70:

Uğrarsan benim rüyama da içinden geçerse bir yorum yaparsın. :)) Senin hislerine çok inanıyorum, güveniyorum. :)

Bugün rüyamda birkaç akraba, annem, babam, ben yazlık bir yerdeymişiz. Otobüse ya da dolmuşa binip bir yere gidecekmişiz. Ben onlara diyorum ki ben başka bi yoldan gideceğim. Hemen ayrılıyorum yanlarından. Hızla ilerliyorum. Diyorum ki ben kestirmeden gideceğim, onlar da görsün nasıl hızlı gideceğimi, hemen durağa vardığımı.
Sonra afallıyorum biraz çünkü yollar tanıdık gelmemeye başlıyor. Nerden gidiliyordu durağa diye şaşırıyorum. Bi yandan da onlardan önce varamıcam diye düşünüyorum. Bir merdivenden çıkıyorum yolun diğer tarafına geçebilmek için. Bi bakıyorum ki bi tane yabancı bi kız duş alıyor merdivenin basamağında. Galiba ingiliz bu kız diyorum. Ama kızın arkası dönük, yüzünü görmedim. Vücudu bembeyaz, çok çok güzel bir teni var. Bacakları uzun, boyu da uzun. Ve çıplaktı.
Ama çok çok fazla güzel bir vücuttu. Kusursuzdu. Yanımdan geçen diğer insanlar pek bakmıyordu ona. Benim çok dikkatimi çekmişti ve çıplak sonuçta, neden bakmıyor herkes diye düşündüm. Utandım bi de o kızı öyle görünce.
Ardından sadece babamı gördüm üzerinde kırmızı bir tişörtle. Normalde giymez kırmızı tişört. Yanında akrabalar, annem yoktu. Ama sonra o da kendi gitti durağa doğru. Beraber yürümedik. Ben de zaten sen git, ben kendim gelirim gibi şeyler söyledim.

bende anlatmak istiyorum rüyamı:)

dua ederek yatmıştım olacakları görüyüm diye;
rüyamda yeni ayrıldığım erk. arkadaşımı gördüm bana çok kızgındı gerçekte aynı bölümde aynı sınıftayız ama rüyamda başka bi yerde derse hiç tanımadığım insanlarla girdim sadece 1 tane boş sıra vardı bir ucunda tanımadığım bi erkek oturuyordu diğer ucundada ben oturuyordum sonrada ortada buluştuk benmle kitabını paylaştı bana aşıkmş gibi bakıyordu.....tam bu sıradada uyandım lütfen yorumlarmısınz:44:

canım okuduğum anda hissettiğimi yazıyorum bu yorum değil ama bunu öncelikle belirteyim bana göre bir toplantı veye kutlamada eğlencede bilmiyorum kısacası kalabalık bir yerde yeni bir aşk olacak inşallah güzel bir birliktelik diye hissediyorum

canım okuduğum anda hissettiğimi yazıyorum bu yorum değil ama bunu öncelikle belirteyim bana göre bir toplantı veye kutlamada eğlencede bilmiyorum kısacası kalabalık bir yerde yeni bir aşk olacak inşallah güzel bir birliktelik diye hissediyorum

yorum olmasa da 6. hislere hisslerin gerçekliğine çok inannıorum:)yorumladığınız teşekkür ederim inaşşah öyle olur:KK34:

ben pek gördüğüm rüyanın etkisiyle uyanmam ama bu sabah oldu.

Rüyamda istemediğim sevmediğim bir kişi ile evlendiğimi gördüm. Rüyamdaki hiç kimse tanıdık değildi hatta kendi annem babam bile başka insanlardı. Sadece 1 arkadaşım vardı, o gerçek hayatta da tanıdığım kişiydi. İstemediğim halde evleniyordum ve ben bu kişiş ile evlenmek istemiyorum diye söyleyemiyordum kimseye. Düğün günü ben evlenmek istemiyorum diye nasıl söylerim diyordum içimden. Evlendiğim kişinin kendisini görmedim rüyamda. çirkin mi yakışıklı mı bilmiyorum. Ama nefes nefse uyandım vallahi kötü bir histi.
Acaba nedir bu rüyanın anlamı? Bilgi ve yorumlarınıza ihtiyacım var

Son düzenleme:
kizlar bende bugun bi ruya gordum hayirdir ins..

kisaca hemen anlatayim: ruyamda tekneye binmemi istiyorlar fakat ben binmek istemiyorum, denize duserim elbiselerim islanir diye.. neyse ben tekneye binmek icin kocaman bi tasa basiyorum ve tas birden batiyo denizin icine, bende batiyorum ve korktum sonra bana kucuk bi yardimla kendime geliyorum denizin icinde ve yuzmeye basliyorum.. yuzuyorum ve yuzuyorum birden denizin azaldigini goruyorum yani kiyiya geliyorum. ve sonra deniz kiyisinda denizden cikarak yurumeye basliyorum ve birden ufacik bir yilan goruyorum. yilana bakiyorum ama yilan tam bana dogru gelmek uzere ve birden sirin ve guzel bi kopek kosarak geliyo ve yilani yutuyo..

umarim yorum yazarsiniz yaaaa aklima cok takildi bu ruya...

tekrar rüya gördüm:KK43:((

köyde dedemlerin evindeyim eski sevgilim geldi sımsıkı sarıldık ve barıştık rüyamda onun biryere gitmesi gerekiyormuş yolcu ettim şarj aletini unuttuğunu farkettim ve şarj eletini attım balkondan...daha sonra sigara yaktım sigaranın küşünü bolkondan çırptım ve o külden yangın çıktı birden bahçede çok saman yoktu ama saman alevi gibi heryeri sardı dumansız alev alev bi yangındı battaniye ile yanan yeri söndürmeye çalıştım ama attığım battaniyede yanıyordu daha sonra evin içine baktım(ahşap ev) tüm tahtalar yanmaya başlamış merdivenler falan...daha sonra kendikendime ev yanıyor çıkıyım evden bende yanmayım dedim ve çıktım daha sonra yangını söndürdüler...

nasıl yorumamam gerekiyor biraz garip bi rüya

X