Gelinlik deneme

Herkese iyi geceler dilerim 🩷✨
Birkaç gün sonra gelinlik bakmaya gideceğim. İç çamaşırı olarak ne giymeliyim? Biraz kilo aldım maalesef, bu sebeple ten rengi etek korse tarzı bir şey mi giysem diyorum. Üst iç çamaşırı olarak da göğüse yapışan askısız silikon tarzı sütyenleri biliyorsunuzdur, daha mı mantıklı olur bilemedim.

Bir de gelinlik denerken mağazadaki görevliyle mi deniyoruz? Çıplak bir şekilde durmaktan da çekiniyorum açıkçası. Gelinliği tek başımıza giymemiz mümkün değil mi? 👀 Sizde nasıl oldu? Şimdinden yorumlarınız için çok teşekkür ederim. 🥰
o gun giyeceginiz ic camasiri ve ayakkabiyi secip ona gore gelinlik deneyin. ben de kendim giyip arkadan baglamislardi sadece. icine ne giymistim unuttum bak:KK70: halbu ki hepi topu 3 bucuk sene gecti ama hafizamdan silinmis gibi

Yapiskanli elbise içi sudyenler oluyor ya, bence ondan takın. Çünkü geljnlik içine sudyen giyilmiyor, kendinizi çıplak rahat hissetmezsiniz.
IMG_20231216_135444.jpg

Gelinlik değil ama nişan için kıyafet denerken sütyen takmadım denediğim hiç bir kıyafete de takılmazdı zaten gelinlikler için de aynı şeyi düşünüyorum illa takacağım diyorsanız yapışkanlı sütyenleri tercih edebilirsiniz

Öncelikle hayırlı olsun canım allahdan bir ömür boyu mutluluklar diliyorum kardeşin veya en yakın arkadaşın olsun yanında elbise içi yapışkanlı sütyen kullan ilk denemede duruma bakarsın sonraki denemelerde provalarda ona göre hareket edersin

X