Gelinlik Modelleri Gelinlik seçimim için fikrinizi alabilir miyimmmm???

Bu arada gelinliğin göğüs kısmı modelde de görüldüğü gibi dışa doğru uzanıyor...

$pronovias-georgia-ba-3205_ebca4603.jpg

Aradığınızı bulmanıza sevindim :) güzel olacak inşallah. Yalnız bence duvak olarak ya kalın saten şeritli duvak, ya da kalınca Fransız dantel çerçeveli duvak almanızı öneririm.

Daha önce paylaştım mı bilmiyorum ama su görüntüyü çok severim :

Icarob.jpg

Son düzenleme:
Aradığınızı bulmanıza sevindim :) güzel olacak inşallah. Yalnız bence duvak olarak ya kalın saten şeritli duvak, ya da kalınca Fransız dantel çerçeveli duvak almanızı öneririm.

Daha önce paylaştım mı bilmiyorum ama su görüntüyü çok severim :

Icarob.jpg

Yardım ve desteklerinizden dolayı çok teşekkür ederim :)

Sade ve hoş gayet güzel zaten önemli olan senin beğenmiş olan gerisi teferruat :))

Arkadaşlar tacımı da seçtim, gelinliğin arkasındaki minik inci düğmelerle uyumlu olması açısından çok içime sindi... Ama benimki modeldeki gibi kullanılmayacak; daha hacimli bir topuzla kullanılacak...
$Adsız.jpg

bu da -çok net değil ama-gelinliğin arkasındaki inciler...
$aaa.jpg

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Georgia çok hoş bir model ve gerçekten çok yakışmış. Güle güle giy.
Straplezin kayması konusunda hiç endişelenmeye gerek yok çnkü giyerken gömüşsündür içinde sıkı korse gibi lastik var. Bedenine uygun yaptıkalrında da İstediğin kadar zıpla kaymıyor. Göğüs kısmındaki V'yi kapatan kumaşı biraz daha aşağı aldırabilirsin o zaman ön kısmındaki V daha çarpıcı oluyor. Tabi seçimine kalmış. Duvak mutlaka dantelli olmalı. kenarı dantelli çok yakışıyor.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun. Georgia çok hoş bir model ve gerçekten çok yakışmış. Güle güle giy.
Straplezin kayması konusunda hiç endişelenmeye gerek yok çnkü giyerken gömüşsündür içinde sıkı korse gibi lastik var. Bedenine uygun yaptıkalrında da İstediğin kadar zıpla kaymıyor. Göğüs kısmındaki V'yi kapatan kumaşı biraz daha aşağı aldırabilirsin o zaman ön kısmındaki V daha çarpıcı oluyor. Tabi seçimine kalmış. Duvak mutlaka dantelli olmalı. kenarı dantelli çok yakışıyor.

Yorumlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim :)

Duvak konusunda ben kararsız kaldım... Bu sorum özellikle Minenes'e... Siz dantel duvak ya da kalın saten şeritli seçin demiştiniz. Gelinlik denemesinde dantel duvak pek içime sinmedi, kalın saten de sanki kaba durur gibi... Resimlerdeki ince saten şeritli duvağı üstten sık bir topuzla öne doğru taçla kullanmak istiyorum... Sizce nasıl olur?
Duvağın arkadan görünümünü de mesajıma ekledim...

$duvak.jpg

Bu ince şeritli duvağı önceden de bilirdim ben zaten, şahsen gözüme güzel gelmiyor. Kalın saten çerçeveli duvak şu:

i5606446_pronovias-2012-duvak-modelleri-15.jpg

Sanki estetik durmuyor gibi... Dantel duvak da gelinliğimde hiç dantel detay olmadığı için gözüme hoş gözükmedi :KK43:

Son düzenleme:
Benim görüşüm sadece benim zevkim, otorite değil sonuçta :) siz içinize ne siniyorsa onu alın.

haklısınız tabi ama konu hakkında derinlemesine bilgi sahibi olmanız da aslında doğal bir otorite olmanızı sağlıyor :)

kızlar ne olur yardım edin bakırköy de oturuyorum ve gelinlik diktiricem ama guvenebileceğim bir terzi arıyorum ne olur yardım edin.
cok gezdim ve anladığım kadarı ile gelinlik iEki Görüntüle 494586 şinde kalıp ve kumaş cok onemlı ne olur kadıkoy de olur bakırkoy de dıktırenler varsa yazsın tecrubelerını

$1324069759_m3.jpg $1324069759_m3.jpg

merhabalar tüm yazılanları okuyamadım ama gelinliği denemişsiniz çok beğendim güle güle mutlulukla giyersiniz inşallah... ilk mesajda eteklerin sadeliğinden bahsedilmiş müdahale imkanınız hala var mı bilmiyorum ama eklediğim resimde ki gibi duran (resimdeki sabit ama ) belden kemer şeklinde takılıp çıkartılabilen tül dantel yada işlemeli kuyruklar olabiliyor bunlar daha öne doğru ya da tamamen arkada kalacak şekilde düzenlenebilir. hala içinize yatmayan bir detaysa böyle bir şey önermek istedim...
şimdiden mutluluklar...

Eki Görüntüle 496094 Eki Görüntüle 496094

merhabalar tüm yazılanları okuyamadım ama gelinliği denemişsiniz çok beğendim güle güle mutlulukla giyersiniz inşallah... ilk mesajda eteklerin sadeliğinden bahsedilmiş müdahale imkanınız hala var mı bilmiyorum ama eklediğim resimde ki gibi duran (resimdeki sabit ama ) belden kemer şeklinde takılıp çıkartılabilen tül dantel yada işlemeli kuyruklar olabiliyor bunlar daha öne doğru ya da tamamen arkada kalacak şekilde düzenlenebilir. hala içinize yatmayan bir detaysa böyle bir şey önermek istedim...
şimdiden mutluluklar...

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim... Seçtiğim gelinliğin kuyruğu epey fazla, son haliyle içime sindi... Önerileriniz için ayrıca teşekkür ederim :)

güzel bir gelinlik ama çok sade üzerinde hiçbir detay yok.biraz daha gösterişli olursa daha güzel olabilir.

X