Genelikte Kanama Alanı

cess bee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2024
4
0
34
Merhabalar
8+3 hamileyim. Pcosluyum.2 hafta önce doktor herhangi bir şey demediği için cinsel ilişkiye girdik. Tam orgazm sırasında sancım oldu. Daha sonra da koyu renk kanama geldi. Acildeki doktor progestana başlattı. Dünde kontrole gittiğimde kanama alanını gösterdi doktor. Bebek büyüdükçe kanama alanını kaplayacakmış.
Progestana devam ettirdi. Bol bol yatmamı söyledi. Bir sonraki kontrolde kanama alanı devam ederse işe gitmemem için rapor yazacak. Bu durumu yaşayıp sağlıklı doğum yapan var mı? Forumda bir sürü şey okudum ama yine de yazmak istedim.

Son düzenleme:
Merhabalar
8+3 hamileyim. Pcosluyum.2 hafta önce doktor herhangi bir şey demediği için cinsel ilişkiye girdik. Tam orgazm sırasında sancım oldu. Daha sonra da koyu renk kanama geldi. Acildeki doktor progestana başlattı. Dünde kontrole gittiğimde kanama alanını gösterdi doktor. Bebek büyüdükçe kanama alanını kaplayacakmış.
Progestana devam ettirdi. Bol bol yatmamı söyledi. Bir sonraki kontrolde kanama alanı devam ederse işe gitmemem için rapor yazacak. Bu durumu yaşayıp sağlıklı doğum yapan var mı? Forumda bir sürü şey okudum ama yine de yazmak istedim.
11. Haftada kanama alanım olmuştu, doktorum bana da progestan ve haftalık proluton iğne tedavisi uyguladı, bol bol istirahat ettim hiç bir ev işi yapmadım sadece ev içinde hafif hafif dolandım. Şimdi 28+4 olduk, henüz doğurmadım ama yine de yazmak istedim. İmkanın varsa ailenden birisini çağır yanına ev işleri vs için Allah’ın izniyle her şey normale döner 🤲🏻

Merhabalar
Öncelikle çok geçmiş olsun dün benimde oldugunu öğremdim , sizin geçti mi acaba neşer yaptiniz?

Teşekkür ederim size de geçmiş olsun.Cumartesi kontrolüm var o zaman öğreneceğim geçip geçmediğini. Devam ederse rapor yazarım dedi çalıştığım için. Bol bol yat dediği için bayramda öyle yaptım çok hareket etmemeye çalıştım . Bir daha kanamam gelmedi ama ilaca devam ediyorum et dediği için

X