Genital Bölgede Koyuluk

merhaba doktorda mı %4lük yazdı ? bir de nasıl kullanmanız gerektiğini söyledi acaba
İnce tabaka halinde sürmem gerektiğini söyledi. Lakin ben 2 ay önce bu sekil basladım ince tabaka halinde sürüp. Yanma tahriş durumu olmayınca gelişine güzel sürdüm. Bir şey olmadı. %4 kısmını ben kendim rica ettim o da olur dedi.

kızlar bende 2 gündür %4lük kullanmaya başladım akşamları ince bi tabaka halinde sürüyorum acı,yanma ve tahriş gibi şeyler yaşamadım.şuanda bi değişiklik yok ama bikini bölgemde bi çizgi halinde kızarma olmuş.umarım bende de işe yarar ilerleyen günlerde güncellerim.

ben elimi direkt yıkıyordum. ona ragmen sag avcumun içi soyuluyor :-) acı, kızarma falan yok da şaşırdım. %2 bitti belki bu gece dibini sıyırırım ama sanırım ara verecegim. agdaya gitmem gerekiyor, birkac gün nemlendiriciyle destekleyeceğim toparlanması için. agdadan birkac gün sonra %4 devam edecegim. tahris olmasın da başa dönmeyeyim.
özellikle çatlak gibi olan bölgelerde pek işe yaramamış, benek benek lekeli yerlerde değişiklik yok ama genel olarak ciddi bir düzelme var hakkını asla yiyemem. inanılmaz mutluyum.

Evettt bir güncelleme daha : dudak kısmında bölge bölge kahverengimsi alanlar geçmiş. Soyulma ince olduğu için (bacağınız kuruduğundaki gibi aynı) ben açıldığını düşünmüyırdum ama cidden açılmalar var böşge bölge. Ama banyoda aşırı keselediğim için bacak kısmındaki ince deriyi biraz tahriş ettim siz daha nazik olun. Şimdilik tahriş geçene kadar o kısma sürmüyorum. Dudaklarla yola devam
Şuanki sonuç nedir beyazladı mı

merhaba ben kullananlara bir şey sormak istiyorum.sizler kremi sürdükten sonra iç çamaşırınızı çıkartıyor muydunuz,çıkartmanın etkisi fazla oluyor mu ?

Hala devam ediyor musunuz? Ben de bu durumdan dolayı cildiyeye gittim ve doktorum %2 lik olanını yazdı. Lazere de gidiyorum, bana lazer seansından birkaç gün önce kullanmayı bırak dedi. Dudak kısımlarım koyu pembe gibi ve bacaklarıma doğru hafif kararmalar var ama çok değil.

merhaba, expigmenti ben de kullanmaya başladım. %4 lük olandan. Hiç de ince tabaka halinde değil yoğun şekilde sürdüm, yaklaşık 2 haftadır kullanıyordum sırasıyla olanları yazayım sizlere. ilk hafta oldukça kızardı, muhtemelen deriyi kimyasal yöntemle yakarak soymasını sağlıyor, cildimde gözlemlediğim bu. Yanında başka ürün kullanmadığım için de çamaşır lastiğinin denk geldiği yerler kırıştı, 70 yaşına gelmiş gibi oldu önce. Çünkü krem kurutuyor ve yakıyor deriyi soyabilmek için. Ardından vajina etrafım soyulmaya başladı, dedim bu soyulacak devam. 1 hafta bittikten sonra soyulan bölgeler var ama bu seferde bikini bölgemden bacağıma yayılan koyu kahverengi bir bölge oluştu. Kısaca şöyle tarif edebilirim, bir yeriniz yandığında su toplayıp patlar ve ortası açık renk kenarları kahve kalır ya iyileşince, neredeyse öyle. Tabi böyle olunca panikledim, o sırada bir doktor arkadaş momecon pomad kullanmamı önerdi, pomad ile kızarık bölgeler yatıştı, kırışmış bölge kendine geldi, cilt bi sakinleşti. 4 gün falan sürdüm. Bayram haftasına denk gelmişti tam, eve dönünce bir baktım soyuluyorum. (BURAYA BİR DETAY GİRİCEM, BELKİ HERKESE UYMAZ ANCAK BEN ÇOK MEMNUNUM, NİOLİ YAĞINI VAJİNAL MANTAR İÇİN ÇAMAŞIRA DAMLATIYORDUM. DAHA SONRA BU DAMLATMALAR SIRASINDA VAJİNA DUDAKLARININ DERİSİNİN SOYULDUĞUNU FARKETMİŞTİM, DERİ DEĞİŞTİRMEMİ VE O BÖLGEYİ TEMİZLEMEYİ SAĞLADI.) soyulduğunu farkedince nioli yağını bir kaç damla pamuğa döküp bikini bölgemi silmeye başladım ve oldukça büyük bir bölge çamaşır suyu dökmüşüm gibi temizlendi. Şuanda bikini bölgemden bacaklarıma yayılan kahvrengi kısma tekrar expigment uyguluyorum, deniz sezonuna hala 1 ay var, 2 haftada bu kadar sonuç aldıysam 1 ayda toparlanır diye ümit ediyorum. Umarım sizlerin de işine yarar.

Not: bu mesajımı diğer bir başlığa da bırakmıştım, evet ben de soyulurken keseledim. Yazın güneşte teniniz yandıktan sonra nasıl keselenip deri değiştiriyorsanız bu şekilde kuruyan deriyi keseleyip temizlemek ve sonucu görmek iyi oluyor. Tabi tahriş olduğunu fark ederseniz yukarıda yazdığım pomadı alıp derinin sakinleşmesini sağlayabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, buradaki yazılanları okuyunca ben de expigment e başladım 3 gündür sürüyorum ancak sanki kırışıklık gibi bir şey oldu bende, bu durumu yaşayan oldu mu ? Geçiyor mu acaba ?

X