Genital Bölgede Koyuluk

selamlar:KK3:
aynı dertten müzdaribim. hem aynı kremin geçmiş yorumlarında memnuniyet görüp, hem de yakın zamanda kullananları görünce aşırı ümitlendim. esmerlik diyemeyecegim duzeyde ve kalcaya dogru gidiyor. ağda ve kilo kaynakli oldugunu düşünüyorum.
istanbul'da anadolu yakasında (özellikle maltepe, kartal civarı olursa) kesin bir şekilde var dediğiniz eczane varsa bana bildirebilir misiniz?
bulması anlık olarak kolay mı, zor mu anlayamadımo_O
Ben cok zor buldum en son ki eczaneye girdigimde yeni geldi dediler.

Devam ediyorum kullanmaya seker, her gece yatmadan sürüyorum hafif kuruluk ve soyulmalar hala mevcut kendiliğinden dökülüyor cogu yer pembelesti. 2 ay dolunca bırakacağım. Birde sabahına madecassol sürüyorum hızlı toparlanıyor.
Canim yuzde 2 si var bende. Cogu yorum koyuluk yapti seklinde olunca ürktüm açıkçası. Bepantol var bende. Ikisi olur zannimca yüz icin

peki anlık olarak süreçte nasılsınız?
bir de benim tenim aşırı kuru. krem sürmedigimde direkt pul pul dökülme oluyor. expigment kullanırken nemlendirmeye ne düzeyde dikkat etmek gerekiyor acaba? siz neler yaptınız?o_O

peki anlık olarak süreçte nasılsınız?
bir de benim tenim aşırı kuru. krem sürmedigimde direkt pul pul dökülme oluyor. expigment kullanırken nemlendirmeye ne düzeyde dikkat etmek gerekiyor acaba? siz neler yaptınız?o_O
Ben genital bölgeye aynı anda nemlendirici kullanmıyorum. Expigmenti tek basına kullanıyorum sabahına madecassol sürüyorum.

dimi, bence de. en kötü %4 buldugumda kademeli arttırmış olurum dozu.
ay bu başlığın bana nasıl bir şifa olduğunu size anlatamam. hepinizin duacısıyım dostlar.:KK200:
lazere mi gitsem, maddi boyutu nedir ki falan diye dusunurken konunun güncel oluşu çok mutlu hissettirdi. moralimi çok bozmuştu rengi. :KK42:

dimi, bence de. en kötü %4 buldugumda kademeli arttırmış olurum dozu.
ay bu başlığın bana nasıl bir şifa olduğunu size anlatamam. hepinizin duacısıyım dostlar.:KK200:
lazere mi gitsem, maddi boyutu nedir ki falan diye dusunurken konunun güncel oluşu çok mutlu hissettirdi. moralimi çok bozmuştu rengi. :KK42:
Benim bulunduğum yerde lazer yok. O yüzden kreme kaldım ama pişmanda değilim pembeleşti neticede. Siz aşama aşama gelişmeleri yazın bence.

Kızlar bu konuyu gördükten sonra ben de %4lük aldım, 4 gündür kullanıyorum ve şu an bile rengi eşitlendi diyebilirim, beyaz tenliyim vulvamdaki koyuluk için kullanıyorum sonuçtan çok memnunum. 2 ay kullanım süresi var prospektüsünde bu arada. Ben herhangi bir yan etki sorunu da yaşamadım şu anlık.

ben de araya regl girdi vs. derken henüz alabildim %2'lik olanı. belki o süreçte %4'lük gelir dedim ama cıks. :KK12:
bu akşam sürmeye baslayacagım ancak herhangi bi onarıcı krem almadim zaten yüzde iki diye. bakalim gerek olacak mı.
süreci bu başlıkta ben de devam ettiririm.:KK200:

Merhabalar, 5.5 aylık hamileyim ben de kullanabilir miyim acaba bu kremi ?

Merhabalar, 5.5 aylık hamileyim ben de kullanabilir miyim acaba bu kremi ?
"Hamilelik:
İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
Hidrokinon’un hamilelerde kullanımının cenine zararlı olup olmadığı bilinmemektedir.
• EXPİGMENT kullanımının hastaya sağlayacağı yarar-zarar dengesi göz önünde bulundurularak zorunlu haller dışında kullanılmamalıdır. Tedaviniz sırasında hamile olduğunuzu fark ederseniz hemen doktorunuza veya eczacınıza danışınız."

talimatta bu yaziyor. doktora danışmadan kullanmayin bence.

"Hamilelik:
İlacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
Hidrokinon’un hamilelerde kullanımının cenine zararlı olup olmadığı bilinmemektedir.
• EXPİGMENT kullanımının hastaya sağlayacağı yarar-zarar dengesi göz önünde bulundurularak zorunlu haller dışında kullanılmamalıdır. Tedaviniz sırasında hamile olduğunuzu fark ederseniz hemen doktorunuza veya eczacınıza danışınız."

talimatta bu yaziyor. doktora danışmadan kullanmayin bence.
Çok teşekkür ederim:)

bugün itibariyla 8. kez sürmüs bulunuyorum %2 olanı. acıkcası %2 oldugundan dolayı sonuç için bir ay kadar kullanmak durumunda kalirim diye dusunuyodum ama 5. günün sabahı için şunları söyleyebilirim,
diger arkadasların söyledigi gibi çamaşırın kestigi kısımların rengi çok hızlı açılıyor. iç bacak ve bikini bölgesini ayıran beyaz bir çizgim var artik.:-) iç bacak kısımları bikiniye kıyasla epey geç açılacak gibi hissettiriyor.
henüz bir kabuklanma göremedim hatta kuruluk bile yapmadı bende. aksine, aşırı nemli ve yumusak.
haftaya %4 bulabilirsem onu kullanarak devam edecegim yine de.

bugün itibariyla 8. kez sürmüs bulunuyorum %2 olanı. acıkcası %2 oldugundan dolayı sonuç için bir ay kadar kullanmak durumunda kalirim diye dusunuyodum ama 5. günün sabahı için şunları söyleyebilirim,
diger arkadasların söyledigi gibi çamaşırın kestigi kısımların rengi çok hızlı açılıyor. iç bacak ve bikini bölgesini ayıran beyaz bir çizgim var artik.:-) iç bacak kısımları bikiniye kıyasla epey geç açılacak gibi hissettiriyor.
henüz bir kabuklanma göremedim hatta kuruluk bile yapmadı bende. aksine, aşırı nemli ve yumusak.
haftaya %4 bulabilirsem onu kullanarak devam edecegim yine de.
İc bacak kısımları daha yeni yeni açılıyo benim 1,5 ay olmasına ragmen.

X