genital bölgede yanma nolur bakıverin :'(

arkadaslar konuyu nereye acıcam bilemedim.... acıdan delircem... normal sarı bi sıvı geliyordu hep onun icin ilac vermsti doktor kullandım ama gecmedi... bi kac gündür evde degiilm kafelerde sürekli lavabo kullandım.. mikrop mu kaptım bilmiyorum.. genital bölgem asırı kasınıyor ve yanma var... tuvalete gidince kücük abdestimi yaparken asırı acı duyuyorum... genital bölgenin dudak kısmında sivilce gbi kücük iki sey de var.. korktum da ya.... dün hafif vardı sabah ilacı sürdüm gecer diye dusundum ama son bi kac saattir asırı artı.... aranızda doktor varsa yada ne bileyim bilgili biri varsa nolur bişey desin... gece gece doktora gidemem yarın da sözüm var .. sevgilm ve ailesi gelecek... doktora gtme sansım yok... tam vaktnde bu hale geldim... cok kötüyüm :KK43::KK43:

tatlım doktor değilim ama biraz bilgim var.. büyük ihtimalle mikrop kapmışsın, genital bölgeni ıslak ya da nemli tutmamaya özen göster ıslak ya da nemli ortamda bakteriler daha çabuk ürerler, ve söylemesi ayıp aynı durum benimde başıma geldiğinde pamuk kullanmıştım, oluşan sıvıyı emiyor ve azda olsa rahatlatıyor .. doktorun verdiği ilacı sürüp üstüne pamuk koymanı tavsiye ederim

çok geçmiş olsun umarım kısa sürede geçer :nazar::nazar:

yarın gıdıp alcam yoksa gun bıtmek bılmez... :KK43:

smdı yaptım inşallah yardımcı olur canm ..

sagol canım ama gece kadın hastalıkları ıle ılgılı doktor yoktur kı .. sabah erkenden gitmek en iyisi... :KK50:

sabah gidicem mecburen canım kadın hastalklarına gıderım direk :KK43:

basta kasıdım ya ne oldugunu anlamadıgım ıcınn... tabı kasıdıkca daha da cok kasımak ıstıyorsun.. ay bı an yırtmak ıstedım ya bu ne bıcım ıs :KK43:

yok yasamadım canım Allah korusun yaa

Sevindim o zaman o tip bir sorunun yok en azından ozon yağı muhteşem yabana atma acil şifalar

Mantar enfeksiyonuna benziyor..mantar da idrar yaparken yanmaya sebep olur.gün içerisinde kuru kalmasına dikkat edin.bi ilaç var mantar için tra....t diye,o çok iyi geliyor..ama daha fazla ilerletmeden doktora başvurmalısın..krem,fitil,belki de ilaç verir..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende de var ondan canım hıc etkı etmedı sımdı o ... fitil vermez sanırım evli deglm cunku... yarın hemen doktora gıdıcem.. ne menem bişeymiş bu..

tatlım doktor değilim ama biraz bilgim var.. büyük ihtimalle mikrop kapmışsın, genital bölgeni ıslak ya da nemli tutmamaya özen göster ıslak ya da nemli ortamda bakteriler daha çabuk ürerler, ve söylemesi ayıp aynı durum benimde başıma geldiğinde pamuk kullanmıştım, oluşan sıvıyı emiyor ve azda olsa rahatlatıyor .. doktorun verdiği ilacı sürüp üstüne pamuk koymanı tavsiye ederim

çok geçmiş olsun umarım kısa sürede geçer :nazar::nazar:

cok tsk ederım canım cok mantklı pamuk koymak.. kuru olsn dıye saat bası gunluk ped degıstırıyorum ama yıne de pamuk kadar saglıklı olmaz... cok sagol

bende de var ondan canım hıc etkı etmedı sımdı o ... fitil vermez sanırım evli deglm cunku... yarın hemen doktora gıdıcem.. ne menem bişeymiş bu..

cok tsk ederım canım cok mantklı pamuk koymak.. kuru olsn dıye saat bası gunluk ped degıstırıyorum ama yıne de pamuk kadar saglıklı olmaz... cok sagol

Günlük pet naylondur,böyle durumlarda asla kullanılmaması gerekir.kullanma bence..

Gunluk ped iyice azdirir canim sakin koyma. Zaten onlar yuzunden oluyor. Idrara cikma istegi yoksa enfeksyon degil ana mantarn azmis. Mantar da pedlerden olur. Hemen cikar pamuklu ic camasiri giy. Camasirlarini mutlaka 90da yika ve utule. Sentetik seyler gyme. Sik sik degistir temizlik hissi istiyosan pedle olmaz.. adet doneminde de organik ped satiliyor mantar gecene kadar oyle seyler kullan.

arkadaslar konuyu nereye acıcam bilemedim.... acıdan delircem... normal sarı bi sıvı geliyordu hep onun icin ilac vermsti doktor kullandım ama gecmedi... bi kac gündür evde degiilm kafelerde sürekli lavabo kullandım.. mikrop mu kaptım bilmiyorum.. genital bölgem asırı kasınıyor ve yanma var... tuvalete gidince kücük abdestimi yaparken asırı acı duyuyorum... genital bölgenin dudak kısmında sivilce gbi kücük iki sey de var.. korktum da ya.... dün hafif vardı sabah ilacı sürdüm gecer diye dusundum ama son bi kac saattir asırı artı.... aranızda doktor varsa yada ne bileyim bilgili biri varsa nolur bişey desin... gece gece doktora gidemem yarın da sözüm var .. sevgilm ve ailesi gelecek... doktora gtme sansım yok... tam vaktnde bu hale geldim... cok kötüyüm :KK43::KK43:
Konu dün açılmış ama yardımcı olur belki yazayım.Aynı durumu bende yaşadım titiz biriyseniz özellikle dışarıda tuvalet kullandığınızda mikrop kapabiliyorsunuz.Ben doktora gittiğimde idrar testi yaptı mantar çıktı.Aynen sizin gibi kaşıntı idrar yaparken yanma hatta idrarımı yapamama durumları yaşadım.Antibiyotik ve vajina içine sürülen bir krem verdi.Eğer doktora gidemiyorsanız eczaneden kremi edinin çok işe yarıyor.Vajinal mantar için deyin yardımcı olurlar.Geçmiş olsun.

Bende fitil vermemesini rica ettim doktordan krem verdi.Rahat olun belirtirseniz dikkate alıp ona göre ilaç yazıyorlar.

Günlük pet naylondur,böyle durumlarda asla kullanılmaması gerekir.kullanma bence..

sıvı azken benı rahatsız etmesın koku dıye kullandım canım.. iyi bişey yapayım derken daha fena hale geldi...

Gunluk ped iyice azdirir canim sakin koyma. Zaten onlar yuzunden oluyor. Idrara cikma istegi yoksa enfeksyon degil ana mantarn azmis. Mantar da pedlerden olur. Hemen cikar pamuklu ic camasiri giy. Camasirlarini mutlaka 90da yika ve utule. Sentetik seyler gyme. Sik sik degistir temizlik hissi istiyosan pedle olmaz.. adet doneminde de organik ped satiliyor mantar gecene kadar oyle seyler kullan.

yapıyorum bunları ama hala fayda etmedı.. o organık pedleri arastırcam canım marketlerde var mı? kotex sanırım en ıyı ped o konuda?

Konu dün açılmış ama yardımcı olur belki yazayım.Aynı durumu bende yaşadım titiz biriyseniz özellikle dışarıda tuvalet kullandığınızda mikrop kapabiliyorsunuz.Ben doktora gittiğimde idrar testi yaptı mantar çıktı.Aynen sizin gibi kaşıntı idrar yaparken yanma hatta idrarımı yapamama durumları yaşadım.Antibiyotik ve vajina içine sürülen bir krem verdi.Eğer doktora gidemiyorsanız eczaneden kremi edinin çok işe yarıyor.Vajinal mantar için deyin yardımcı olurlar.Geçmiş olsun.

evet cok dikkat ederim ama kac gunlerdir hep umumi tuvalet kullandım... yarın doktora gıdınce baksınlar ılac versın hemen kullanaym canım :KK43:

Bende fitil vermemesini rica ettim doktordan krem verdi.Rahat olun belirtirseniz dikkate alıp ona göre ilaç yazıyorlar.

oyle yapar zaten bekar dıye gorunce canım...

sürtünmeyle mantar olmussunuz

cıkan sey nası bır sey hpv olabılır
yanı genıtal ucuk yada sıgıl degımız sey

oraya sımdı hemen pamuga sırke dökün sürün 2 dk bekleyın yıkayın sabahta aynı sekılde bır hafta bole devam edın bakın

gunluk ped kullanmayın hava alması lazım pamuklu gıyın

Son düzenleme:
Bi meyve var cok iyi geliyor suyunuda icebilirsin yani meyve suyunu gerekten cok iyi geliyor ben simdi hamileyim ve bazen bendede yanma oluyor kuzenim bu meyveyi tavsiye etti gercekten gun icinde ictim cok iyi geldi $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399154335.486128.jpg

Yarın erken saatte eczaneye gidip genital bölge temizleyici ve travazol krem alırsanız faydasını akşama kadar göreceğinizi umuyorum. Genital bölgeyi tamamen kuruladıktan sonra kremi sürüp iç çamaşırınızı da ütüleyip ve hala sıcaklen giyerseniz bir kaç saate kaşınmada ciddi azalmalar görülecektir.

Gecmis olsun canim o kremler gecici bi rahatlama sagliyo siz dr gitseniz bile krem verecektir benim tavsiyem ikili bir ilac var fl..le eczaciniza danisin alin aksama bir seyiniz kalmayacak tecrube ile sabittir. Kremler uzun vadede iyilesme sagliyor .:KK9:

yazıların hepsini okuyamadım yazan oldu mu bilmiyorum ama mantar olma ihtimali yüksek. bence söz vs atlatana kadar pişik kremi al onu kullan acı ve kaşıntıyı azaltıcaktır. bu arada hayırlısı olsun

sürtünmeyle mantar olmussunuz

cıkan sey nası bır sey hpv olabılır
yanı genıtal ucuk yada sıgıl degımız sey

oraya sımdı hemen pamuga sırke dökün sürün 2 dk bekleyın yıkayın sabahta aynı sekılde bır hafta bole devam edın bakın

gunluk ped kullanmayın hava alması lazım pamuklu gıyın

tamam yapcam canım.. iliskiye girmedim ki iliskiye girince mi cıkıyor bu hpv..

Bi meyve var cok iyi geliyor suyunuda icebilirsin yani meyve suyunu gerekten cok iyi geliyor ben simdi hamileyim ve bazen bendede yanma oluyor kuzenim bu meyveyi tavsiye etti gercekten gun icinde ictim cok iyi geldi Eki Görüntüle 1050017

bakcam canım ne bu meyvenın adı acaba?

Yarın erken saatte eczaneye gidip genital bölge temizleyici ve travazol krem alırsanız faydasını akşama kadar göreceğinizi umuyorum. Genital bölgeyi tamamen kuruladıktan sonra kremi sürüp iç çamaşırınızı da ütüleyip ve hala sıcaklen giyerseniz bir kaç saate kaşınmada ciddi azalmalar görülecektir.

temızleyıcıler su avonda falan gordugumuz turde bısey mı acaba? yarın gıdıp ondan da alayım ..

Gecmis olsun canim o kremler gecici bi rahatlama sagliyo siz dr gitseniz bile krem verecektir benim tavsiyem ikili bir ilac var fl..le eczaciniza danisin alin aksama bir seyiniz kalmayacak tecrube ile sabittir. Kremler uzun vadede iyilesme sagliyor .:KK9:
tamam canım ayy gecsın su kotu yanma... su saat oldu daha uyuyamadım sabah bıde onca ıs guc var... :KK43:

yazıların hepsini okuyamadım yazan oldu mu bilmiyorum ama mantar olma ihtimali yüksek. bence söz vs atlatana kadar pişik kremi al onu kullan acı ve kaşıntıyı azaltıcaktır. bu arada hayırlısı olsun
dedıler canım dedıler... yarın gıdıp doktora ilac alcam... cok sagol canım bu arada...

canım sistit olmuş olabilrsin.bi kaç ilaç war ama sölemicem sabahtan hemen git sağlıkocağına fln hemen bi ilaç yazarlr rahatlarsın.

tamam yapcam canım.. iliskiye girmedim ki iliskiye girince mi cıkıyor bu hpv..bakcam canım ne bu meyvenın adı acaba?temızleyıcıler su avonda falan gordugumuz turde bısey mı acaba? yarın gıdıp ondan da alayım ..tamam canım ayy gecsın su kotu yanma... su saat oldu daha uyuyamadım sabah bıde onca ıs guc var... :KK43:dedıler canım dedıler... yarın gıdıp doktora ilac alcam... cok sagol canım bu arada...
rica ederim canım ama vajina temizleyici jellerden filan sakın alma :KK20: onları doktorlar hiç önermiyor ve ayrıca onlar daha çok akıntıyı arttırıyor ayrıca kuruma yaptığından dolayı mantar olma riski artıyo ki sende ki şikayette bunu gösteriyo bence hiç kullanma hatta banyo yaparken bile vücut şampuanı vs sürme saf suyla temizliğini yap o tür şeyleri o bölgeye kullanmak iyi değilmiş

Bi dönem benimde başıma gelmişti. Fena bi şeydir çok. O dönem avonun genital temizleyicisini kullanıyordum. Başka marka aldım sonra geçti benim. Tabi öncelikle doktora görün sen yine de :KK31:

tamam yapcam canım.. iliskiye girmedim ki iliskiye girince mi cıkıyor bu hpv..

bakcam canım ne bu meyvenın adı acaba?

temızleyıcıler su avonda falan gordugumuz turde bısey mı acaba? yarın gıdıp ondan da alayım ..

tamam canım ayy gecsın su kotu yanma... su saat oldu daha uyuyamadım sabah bıde onca ıs guc var... :KK43:

dedıler canım dedıler... yarın gıdıp doktora ilac alcam... cok sagol canım bu arada...

sürtünme yoluyla olan her sey hpv gecırır sız sıvılce gbı bır sey dedınız ıcın soledım buyuk ıhtımal mantar oldunuz ! sıvılceye sırke surun beyazlastırır

vajına temızleyıcı jel sabun vs vajen yapısını hucrelerını degıstırır bılgın olsun

Son düzenleme:
Canım avon yada benzeri markaların ürünleri değil ben mantar olduğumda eczaneden sebamed almıştım sürekli kullanımı mantar ve kuruluk yapıyor ama krem den önce temizlemen adına söylüyorum. Problemi atlatana kadar kullanmanı tavsiye ederim. Sürekli değil tabiki. Zaten doktorlar da pek önermiyor. Geçmiş olsun tekrardan.

X