İğneli Epilasyon genital bölgeye iğneli epilasyon ??

angelnr arkadaşım. özel mesaj atıp gittiği yeri sormuşsun ama yeni üyeyim yeterli sayıda yorum yapmadığım için özel mesaj gönderemiyorum

istanbulda genitale iğneli yapan bi yer bulursam başlamak istiyorum
acaba yaptırıp memnun olanlar özelden yazabilir mi??
ah ne güzel olur bunlardan bi kurtulsak

calicice 50 mesaj atıp özelden mesaj atma hakkı kazanayım yaıcam aklımdasın:) ben gidiyorum çok memnunum kadıköyde

ben yaptırıyorum genitale hiçde acımıyor lazer yaptırdım memnun kalmadım iğnelide uyuşturup yapıyorlar çok memnunum

ben yaptırıyorum. yapmadan önce deri altına iğne ile uyuşturucu enjekte ediyorlar. biraz acıyor ama dayanılmayacak kadar değil. çok olmadı başlayalı ama ben faydasını gördüm. azaldı ve inceldi. umarım tamamen bitecek :) tamamen yapılması sana bağlı ama vajinaya yakın bölgelerin yapılmaması tavsiye ediliyor

Ben de genitale yaptırıyorum, hem üst hem de alt kısımlara. Cilt altına anestezi yapılıyor. ılk seanslarda 1.5-2 saat sürdü, şu anda yarım saat sürüyor. Üst kısım %90 bitti, altlar %70 bitti. 5 seans olmuştur ama bu kadar uzaması benim hatam çünkü seans aralarını elimde olmadan uzun tutmak zorunda kaldım, daha düzenli gitseydim belki şu an tamamen bitmiş olurdu, olsun ben yine de çok memnunum, bitene kadar devam etmeyi planlıyorum.
nerede ve kime yaptırdığını mesaj atar mısın rica etsem?

ben ganital bölgeme lazer yaptırıyorum memnunum sımdılık.ama igneliyi bilmiyorum.

ben de 1,5 senedir lazer yaptırıyorum,çok azaldı ama kalanlar için iğne şart...
ben sadece 2 ay once 2. seansımdan cıktım.cok azalınca dıyorum kı elle alım.lazerı uygulayan kısı soyledı.koltukaltı mı yaptım sımdı az cıkıyor yeter yapmayalım dedım azaldı nasıl alım dedım oda elle al demıstı oyle yapcam bende.

Benimde lazerden azaldı diye seviniyodum bi baktım popo kısmına doğru yayılmaya başladı. Yarın arka taraf popo kenarları ve genital üst kısıma başlıcam bende. Çok acıcak diye korkuyorum ama yapıcak bişey yok :)

Merhaba kızlar, ben iki hafta önce lazer epilasyona başladım. Tüm vücut yaptırdım genital de dahil. Şuan baya döküldüler ama genitalde alt kısımlar pek dökülmedi cumartesi kontrol seansım var. Boynumda da çok az sert çıkan kıllar vardı onları da iğneliyle aldırdım uyuşturucu falan sürmedi kadın bişeyle sildi yüzümü sonra direk başladı çok acımadı lazerden daha bile az acıdı sanki. Diğer kısımlarda da en son kalanlar olursa iğneliyle aldırmayı düşünüyorum. Acaba genitale iğneli yaptırsam uyuşturmadan mı yapar? Öyle olursa çok acır diye düşünüyorum. Zaten lazerle baya acıdı alt kısımlar uyuşturucu sürüp gitsem daha iyi olacak.

Merhaba ben de genital bölgeye iğneli epilasyon yaptırmayı düşünüyorum. 19 yaşındayım biraz takıntılı biri olduğum için korkuyorum acaba elle mudahale oldugu icin parmagi yanlislikla kizlik zarina zarar verir mi diye. Bilgisi olan cevap yazarsa çok sevinirim.

ben yaptırıyorum. yapmadan önce deri altına iğne ile uyuşturucu enjekte ediyorlar. biraz acıyor ama dayanılmayacak kadar değil. çok olmadı başlayalı ama ben faydasını gördüm. azaldı ve inceldi. umarım tamamen bitecek :) tamamen yapılması sana bağlı ama vajinaya yakın bölgelerin yapılmaması tavsiye ediliyor
peki iç kısımlar için ne yapılmalı sizce..lazerlede çoğalıyor iğneli uzun bir işlemse sanırım hiç olmaz.

Ben de genitale yaptırıyorum, hem üst hem de alt kısımlara. Cilt altına anestezi yapılıyor. ılk seanslarda 1.5-2 saat sürdü, şu anda yarım saat sürüyor. Üst kısım %90 bitti, altlar %70 bitti. 5 seans olmuştur ama bu kadar uzaması benim hatam çünkü seans aralarını elimde olmadan uzun tutmak zorunda kaldım, daha düzenli gitseydim belki şu an tamamen bitmiş olurdu, olsun ben yine de çok memnunum, bitene kadar devam etmeyi planlıyorum.
siz nerde genitale iğneli yaptırdınız?

Benimde lazerden azaldı diye seviniyodum bi baktım popo kısmına doğru yayılmaya başladı. Yarın arka taraf popo kenarları ve genital üst kısıma başlıcam bende. Çok acıcak diye korkuyorum ama yapıcak bişey yok :)
benimde lazerde aynen sizin gibi popo kısmında arttı tüyler..siz başladınızmı iğneliye..nasıl uygulanıyor lütfen yardımcı olun.kimseden cevap alamıyorum

nerde yaptırdınız..çok zor bi işlem değilmi? bazı merkezler yumuşak doku olduğu için uygulanmayacağını söylüyor

Ben bakirköyde süsen hanima gidiyorum ona yaprirdim isterseniz gjdip ufak bir yerinize yaptirin aldiginiz sonuca göre devam ederseniz veya etmezsiniz

X