Genital sigil

egionel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2017
13
3
Merhaba arkadaslar ne yazik ki 1-2 ay once genital bolgemde bir sey farkettim sivilce tarzi bisey zannettim ve pek ustune dusmedim daha sonra sigil oldugunu farkettim ve en kisa zamanda bir jinekologa danisma karari aldim su an oldugum konumdan dolayi hemengitmem mumkun degil ama bi 10 gun icinde gidicem insallah. bu durum beni cok uzdu ve yipratti acikcasi birazda korkuyorum, cok uzun zaman oldu bir birliktelik yasayali ve tekrarida olmadi. sigil neden oldu nasil oldu sebebini aramiyorum fakat bu durumu yasayan veya karsilasan varsa yardimci olabilirse cok sevinirim. 22 yasinda ogrenciyim ve devlet hastanesine gidecegim surec ve tedavi nasil olacak biraz endiseliyim bu yuzden her bilgiye ve deneyime ac durumdayim. yardimlariniz icin simdiden tesekkur ederim

Ben yaşamadım fakat daha önce hastanede çalıştığm için biraz biliyorum. Öncelikle Geçmiş olsun muayene sonrasında dr test isticektir testin sonucuna göre netleşiyor. Genital siğillerin çıkma sebebi yüzdelik oranı yüksek olarak cinsel ilişkilerden kaynaklı. Belki sizinki farklı bir durumdur içinizi rahat tutun.

Ben yaşamadım fakat daha önce hastanede çalıştığm için biraz biliyorum. Öncelikle Geçmiş olsun muayene sonrasında dr test isticektir testin sonucuna göre netleşiyor. Genital siğillerin çıkma sebebi yüzdelik oranı yüksek olarak cinsel ilişkilerden kaynaklı. Belki sizinki farklı bir durumdur içinizi rahat tutun.

internette her okudugum sey cok keskin insani korkutuyo kendimi cuzzamli gibi hissediyorum icinden cikamadim durumun. ne dusunucegimi ne yapicagimi sasirdim gunler gecmiyo ki hemen doktora gidip goruseyim. bu sigile nasil bir tedavi uygulanir ve ne kadar surede tedavi sonuc verir bi bilginiz var mi

internette hep farklı şeyler yazıyor bence çok araştırp kafanızı karıştırmayın. Tedavisi nasıl bi siğil olduğuna baglı bazen krem ilaçlarla geçebilecek olan bazen biyopsiye gönderilip araştırılıp ona göre tedavi veriliyor. Sizinde durumunuz muayene sonrasında belli olur. Keşke daha erken randevu alabilseydiniz içiniz rahat ederdi.

Endise etmeyin biran once tedavisine baslayin cinsel yoldan bulasmis eger kanama falan yaparsa bilasan yerden tekrar ciktigini duydum kremi var bir ay kullaninca birseyi. Kalmaz

Tesekkur ederim ama iste ne yapayim elimde olmadan tum huzurum kacti moralim bozuldu insallah bi sekilde kurtulabilirim bu illetten

Bende de vardı. Sebebini bilmiyorum ama. Jinekoloğa gittim yakarak almamız lazım şimdilik kalsın demişti. Zaten bir sure sonra hamile kaldım ve sezeryanda aldılar.

X