Saç Uzatma Yöntemleri Gıttı saclarım

LaLaram

Üye
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
24
0
Eskiden ne gzl lule lule saclarim vardi cahilik bob kestirdim belime kadar gelen saclari.kuafor dedi yapma pisman olursun ama yok ilaki kesecem neyse bob gibi baskabi model kesti cok gzldi ama halen bob istedigimden sonunda bob kestirdim ondan belli saclarim omuzlarimi gecmiyor...

Degisikligi severim ondan esmerlikden sariya bas vurdum...

Tatildeyken yani trde tanidik birisine guvenrrek bi kuafore gittim ve ben sadece kalin rofleler istedim sari renginde...adam bana dediki saclarin cok kotukuru bunu yaparsak saclarin kopar.. eee tm dedim ama dedi ki baska bisey yapalim saclarimi acti uc renge ayrildi saclarim.. ustune acik kahverengi yapti ondan sonra onun ustunede istegim userine ince ince sari rofle yapti bes alti tane...

Okadar ugrastigi icin saygisiz olmak istemedim ellerine saglik parayi odedim ciktim... yabanci oldugumdan bi para aldi amaaa iki haftalik alisveris parasini aldi... paraya yandim bea..

Neyse sacim kac kere yesile dondu uclari gittim ustune boya gecti bidaha olmasmis guyah...

Tatil bitti saclar yesillendi...burasida cok pahali oldugundan gittim o uclarini kestirdim baska cozum yoktu...ama buda hepsini kesmeyince knedim boyadim rengi begenmedim boyadim actim boyadim iki uc kere actim sacimi gzl sari tutturmak icin ustunede bin kere sari boga gectim..neyse bi ara saclarim cok gzldi cbkda uzuyordu ama yok ben siyah saclar cikti diye platin sarisini aldim caldim kafama amaaa hic yakismadi saclarim bi kopuyordu banamisin demedi korkuyordum saclarima dokunmaya dus yapmaya... kullagimin ust tarafindaki saclar sag ve sol hep koptu kokunden oyle kaldi cikmiyor sac... platini boyadikdan sonra hemen cok cirkin duruyor diye gittim siyah boyadim yettiydi artik ama iste cahilik keske once acik kahverengi felan boyasaymisim..neyse simdiye kadar siyahla gittim ama iste boya bende fazla kalmiyor bi hafta oldu olmadi sarilar kendini yine belli ediyorlardi simdide sanki ana sacim acik renk mis gibiler...

Evet hepsini anlattim sizlere simdik canlar sag sol tarafimda sac yok cok toplamaktan utaniyorum belli oluyor diye saclar inanilmaz kuru kopuyor uzamak desen banamisin demiyor gittikce kizalior kopmaktan...

Okuduysaniz yazdiklarimi cok sagolun ve ltfen bana yardim edin biktom vallahi ya kac senedir ayni uzunlukta bukadarda inatci olunmaski beaa..

bence artık saçlarına hiç dokunma.. uzadıkça kestir uçlarından saçların kendine gelsin 1 - 2 sene .. ben de yaşadım seninkine benzer bi durum.. kestirip sağlıklı saçları beklemekten başka çare yok..

daha fazla boya sürme bence. düzeltmek için üst üste defalarca boya yaptırman saçlarını iyice yıpratmış. kırılanları kestirip uzatmaya bırak bu arada da bakım yağı kullanabilirsin. sadece bi kere boya denemem oldu. o da bi kaç yere lacivert yaptırmıştım. özellikle yıkarken görmeden sadece elimle dokunarak boyalı saçlarımı fark edebiliyordum çok fazla yıpratıyor. bence insana en yakışan renk doğal saç rengi. :)

Artik beklemek istemiyorum ya cok zaman oldu .. simdik aldim uclarindan dahs iyi oldular hic bir alet kullanmamaya calisiyorum ama bakalim ne kadar dayana bilecem :)

Artik beklemek istemiyorum ya cok zaman oldu .. simdik aldim uclarindan dahs iyi oldular hic bir alet kullanmamaya calisiyorum ama bakalim ne kadar dayana bilecem :)

evett bi de o konu varr: düzleştirici, maşa vs. :)) düzleştirici özellikle feci. ama zaman zaman da değişiklik istiyor insan ya :) biraz sabır göstermen lazım malesef :KK45: :))

X