Gizem'li Muhabbet Topiği :)

yok yaa eğlenceli oluyor izlemek :KK1:

balkondan bakınca düğün salonlarının önleri gözüküyor, işte gelin gelince falan çıkıp bakıyorum hemen, gelin arabasını gelinliği falan süzüyorum şöle bi :KK1:

çıkışları izlemek de güzel oluyo, çocuklar arabalrın önünü kesiyo falan :KK1:

O kısımlar tabi eğlenceli düşününce :KK70:
Ben ev denince sakinlik arayanlardan olduğum için bana hareketli geldi :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O kısımlar tabi eğlenceli düşününce :KK70:
Ben ev denince sakinlik arayanlardan olduğum için bana hareketli geldi :KK70:

he heee :KK1:

işlek bi caddede olduğu için bizim ev, salon olmasa da bi ses sürekli var zaten, araba sesi :KK52:

Ohhhh şimdi o bunaltili hava rahatlayacak ne güzel :KK70:

gizeemmm :KK3::KK3::KK3:

öncelikle topiğin hayırlı olsun şekerim :nazar: ben madem sözlenmeyecem bu yaz, en iyisi burada takılayım bundan sonra hepi dğer topiğe girmeyim :KK36::KK36:

gizeemmm :KK3::KK3::KK3:

öncelikle topiğin hayırlı olsun şekerim :nazar: ben madem sözlenmeyecem bu yaz, en iyisi burada takılayım bundan sonra hepi dğer topiğe girmeyim :KK36::KK36:

canımmmm, hoşgeldinnnnn :KK54::KK54::KK54:

öle deme ama yaaaa :KK20::KK20: yazın olmasa bile 2014 bitmeden olur inşallaaaah :KK23::KK23:

evet burdan devam edebiliriz artık geyik muhabbetimize, sözle ilgili detaylar olursa o konuda yazışırız :KK1:

canımmmm, hoşgeldinnnnn :KK54::KK54::KK54:

öle deme ama yaaaa :KK20::KK20: yazın olmasa bile 2014 bitmeden olur inşallaaaah :KK23::KK23:

evet burdan devam edebiliriz artık geyik muhabbetimize, sözle ilgili detaylar olursa o konuda yazışırız :KK1:

ben her yerde konuşurum yaaa :KK53::KK53: bana ne sözlenmeyecek olsam bile sözlenecekmiş gibi rol yapıp orada da takılabilirm bence ben :KK24:

süppeeeerrr :KK76::KK76::KK76:

hayatımız normale döndü şüküüüür :KK76::KK76:

tatbikat dün akşam itibariyle bitti ya, sabah gene sevdiceğimin sesiyle uyandımmm :KK16::KK16:

ayy çok sevindimmm :KK16::KK16::KK16:

günler geçiyor be gizemim :KK34: biz tanıştıgımızda 100 günden fazlaydın, iki rakamlara düştüğünü konuşmuştuk, bak şimdi 60 gün kaldı :KK1::KK1:

X