Glifor Kullanan Var Mı?

çiğdem diyet uzmanına gitmeyi düşündün mü hiç? ben en kısa zamanda gitmeyi düşünüyorum. çünkü pco kilo vermeyi de zorlaştırıyor biliyorsun.

evet canım tamamen kiloya bağlı şu zayıflama haplarından alıp 2 ay falan korunsak belki faydası olurmu ki ama en güzeli işi bilenine gitmek şifa hastanesi var bizim burda çok iyi diyetisyen varmış çalışınca çok güç bakalım haftaya izin alabilirsem düşünüyorum

gidelim valla. burda başka bi topikte bi diyet uzmanı arkadaş var. elma krom kullanalımmı fikrin ne diye sordum. o tür ilaçlar yarar yerine zarar veriyor diyor. kesinlikle diyet uzmanına gidin diyor. ben daha önce de duymuştum. bu türlü ilaçlar yaş ilerledikçe şeker hastalığı karaciğer rahatsızlığı gibi hastalıklarla geri geliyormuş. metabolizmayı bozuyormuş. ya ne kaybederizki. gidelim valla diyetisyene

Alıntı

Zayıflamak için

Yemeklerden yarım saat önce çiğneyerek yiyeceğiniz 1 tatlı kaşığı çörek otu ve yine yemekten 15 dakika önce artı yemek esnasında yiyeceğiniz bir yemek kaşığı dereotu; iştahınızın erken kapanarak tokluk durumuna ulaşmanıza ve az yiyerek kilo vermenize yardımcı olacaktır. Bununla birlikte yemekten önce 1 bardak ve yemek yerken de her lokmada bir yudum su içmenizin de az yemenize faydası olacaktır.

ay bencede vallhi ben bunaldım herkez ne kadar kilo aldın sen değince ağlamak geliyo birde onun stresi vallahi kilo verirsek hamile bile kalırız ay vallhi bu kilolar şu kullandığımız ilaçlar ve pcosdan dolayı oluyor birazda yemekten ama benim fazla iştahımda yoktur 38 bedenden oldum 42 beden boy 160 düşün sen artık öyle et fışkırmıyor ama hamilelik için ideal kiloda değilim

ben karpuz yiyorum 2.5 litreyi geçikte su içyorum işe gelip giderkende yürüyorum ekmek yemiyorum ama genede 1 kilo bile gitmiyor veremedikçede sıkıntı yapıyorum kilo veremedim ama vücudum sıkılaşmaya başladı diyetisyene gitmek şart oldu vereliniortak

evet kilo verirsek tedavisiz hamile kalacağımıza ben de inanıyorum. hayıt adaçayı vs. bizi doğru yola sürükler. ama kilo işte. offf. hadi ben kaçtım canım. işe gidiyorum. öptüm

Kızlar stres yaptıkça da verilmezki bu kilolar kıyamam size ağustosta 3 gün Karpuz diyeti varmış bu arada çiğdem bence hap kullanma zaten hormonlarımız bozuk Pcolu bir ilaç içip iycene dengeyi bozmayalım

zaten ceylan o fikirden döndüm dediğin doğru güzelim iyice kötü olur en güzeli vemeye çalışmak karpuzunda yemek için tarihi mi varmış garanti maranki diyetine bakmışsındır çünkü o veriyo tarihi dimi kız senin kilo sorunun yok herhalde

aman boşver ye gitsin zaten havalar sıcak tarih beklersek senin kilon çok iyi sen sadece hapa devam et benim içimden sen hemen hamile kalacakmışsın gibi geliyor sonra erkder sonra ben burda yazışacağız görürsün bak benim içime doğuyo zemuszemus

merhaba kızlar adaçayı ile hayıtı bir yerde demlesek birşey olmaz herhelde ben hayıtı yaparken içine civan perçemi ve papatyada atıyorum çok güzel oluyor :eek:

çıĞdem bıŞey olmaz ama kaynatmayacaksın demlendıreceksın bu arada aralıksız hayıt suyu ıÇıyorum

X