Glukofen kullanan var mı?

ah kızlar ah glukofeni kullanmaya başlayalı 3. ayım olacak fakat hala bi tık yok ne reglim düzeldi nede kilo verbiliyorum gerçi kilom çok deil 2 kilo fazlalığım var ama yinede vermek istiyorum diyette yapıyorum bunun yanısıra ama malesef acaba aranızda benim gibi ilacı kullanıpta geç tehsir edeniniz varmı nekadar sürede tehsir ediyor? bu ay 2 ye çıkaracağım vazgeçmeyim dewam edeceğim içmeye bakalım neler olcak allah hepimizin yardımcısı olsun....

bende gidip alayım glukofeni.kilo vermem lazım doktor kiloları ver hamile kalırsın dedi aynı zamanda hipotiroid hastasıyım bakalım faydası olacakmı?

bende gidip alayım glukofeni.kilo vermem lazım doktor kiloları ver hamile kalırsın dedi aynı zamanda hipotiroid hastasıyım bakalım faydası olacakmı?

Ah cnm ya inş faydasını görürsün ben başlar hiç görmediğimi sanıyodum ama gerçekten işe yarıyor yani kilo konusunda 3 aydır kullanıyorum ilk iki ay günde 1 tok alıyodum şimdi ise 1 aydır günde 2 defa alıyorum 57 kilodan şuanda 52 y e düştüm hele sabahları 50 51 kilo görünüyorum ama benim amacım adetlerimide düzenlemesi daha o olmadı bekliyorum kulannamayada dewam edeceğim en azından 6 ay kadar artık bebkten fln geçtim adetimi düzene soksun yeter allah yardımcımız olsun inş dende görürsün faydalarını.:Saruboceq:

Ah cnm ya inş faydasını görürsün ben başlar hiç görmediğimi sanıyodum ama gerçekten işe yarıyor yani kilo konusunda 3 aydır kullanıyorum ilk iki ay günde 1 tok alıyodum şimdi ise 1 aydır günde 2 defa alıyorum 57 kilodan şuanda 52 y e düştüm hele sabahları 50 51 kilo görünüyorum ama benim amacım adetlerimide düzenlemesi daha o olmadı bekliyorum kulannamayada dewam edeceğim en azından 6 ay kadar artık bebkten fln geçtim adetimi düzene soksun yeter allah yardımcımız olsun inş dende görürsün faydalarını.:Saruboceq:

ben yemeklerle beraber alıyorum sabah akşam günde 2 tane.peki bu arada diyet yada spor falan yaptın mı yanında.benimde adetler düzensiz 35-40 gün arası.su konuda tereddütüm var hamile kalırsam eger bu ilacın zararı varmı acaba

kızlar merhaba doktor bana glukofaj muadili matofin yazdı doktor ya bu benim iştahımı açtı..hiç doymuyırum...değişsemmi ilacımı yoksa psikolojikmi sizce ay kilo vermem lazım sürekli açım

ben yemeklerle beraber alıyorum sabah akşam günde 2 tane.peki bu arada diyet yada spor falan yaptın mı yanında.benimde adetler düzensiz 35-40 gün arası.su konuda tereddütüm var hamile kalırsam eger bu ilacın zararı varmı acaba

ewet cnmbenim azda olsa diet yaptım ekmeği kestim zaten az yiyordum aburcuburu kestim fln senin yine adetlerin benim kine göre ii benimki hepten beter ilaçsız çok zor oluyorum kilo verdirdi ama adetlerim düzene girmedi 3 aydır kullanıyorum 57 kg dan 52 ye indim hedefim 50 fazlası zaten hiç ii olmaz duyduğuma göre hamile kaldıktan sonada kullanılamaya dewam ediliyomuş ama nekadar tem olarak bilmiyorum bunu dr sorsan i edersin sakın dr danışmadan kullanma bende öle yapıyorum:Saruboceq: allah yardımcımız olsun

kızlar merhaba doktor bana glukofaj muadili matofin yazdı doktor ya bu benim iştahımı açtı..hiç doymuyırum...değişsemmi ilacımı yoksa psikolojikmi sizce ay kilo vermem lazım sürekli açım

cnm senin ilaç nasıl böle ters tepki yapmış anlayamadım herkesi zayıflatıyo adetleri düzenliyor sende bi dr danışsan ii edersin sen kaç yıldır bebiş istiyorsun??allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

Bugün hsg çekimi için dr a gittim,sonucu gösterirken son 3 aydır PKO rahatsızlığım ve hormon ilaçları yüzünden aldığım 7 kg dan dert yandım yokmudur bunun bir çözümü dedim,dr glukofen verdi.Yan etkilerinden biri ishaldir,ben de kısa bir süre kullanıp bıraktım dedi.ınşallah şu kiloları veririm.

Bugün hsg çekimi için dr a gittim,sonucu gösterirken son 3 aydır PKO rahatsızlığım ve hormon ilaçları yüzünden aldığım 7 kg dan dert yandım yokmudur bunun bir çözümü dedim,dr glukofen verdi.Yan etkilerinden biri ishaldir,ben de kısa bir süre kullanıp bıraktım dedi.İnşallah şu kiloları veririm.

İNŞ CNM EN KISA ZAMANDA VERİRSİN KİLOLARINI MUTLAKA FAYDASI OLUYOR BENDE İLK BAŞTAN VEREMEYECEĞİMİ DÜŞÜNMÜŞTÜM YANILMIŞIM BAYAĞI FAYDASINI GÖRDÜM ALLAH YARDIMCIN OLSU:Saruboceq:

İNŞ CNM EN KISA ZAMANDA VERİRSİN KİLOLARINI MUTLAKA FAYDASI OLUYOR BENDE İLK BAŞTAN VEREMEYECEĞİMİ DÜŞÜNMÜŞTÜM YANILMIŞIM BAYAĞI FAYDASINI GÖRDÜM ALLAH YARDIMCIN OLSU:Saruboceq:

bende ishal yapmadı ama gaz yaptı kabızlık yaptı yeni yeni düzene giriyorum 3 haftaya girmek üzereyim ama kilo vermedim gerçi pekte dikkat edemiyorum adet üzeri olunca herşeyi canım istiyo. adet dönemimde yaklaştı gün farkettirecekmi 2 haftada pek faydası olmaz ama 2 gün bile olsa adet tarihini değiştirse çok sevinirim hihoyyyt

bende ishal yapmadı ama gaz yaptı kabızlık yaptı yeni yeni düzene giriyorum 3 haftaya girmek üzereyim ama kilo vermedim gerçi pekte dikkat edemiyorum adet üzeri olunca herşeyi canım istiyo. adet dönemimde yaklaştı gün farkettirecekmi 2 haftada pek faydası olmaz ama 2 gün bile olsa adet tarihini değiştirse çok sevinirim hihoyyyt

cnm benin bende pek öle etki yapmadı sadec hefif ishal oluyorum ve karnımda siüreki bi gruldama oluyor başka bi yan etkisini görmedim kilo vermeyede 2 ayımda başladım 3 ayda gözle görülür bi şekilde kilo verdim adetlerimi henüz düzen soktuğu var sayılmaz ama inş oda olcak en az 6 ay kullanmak hedefim sakın umutsuzluğa kapılıpta bırakma ben artık bebekten fln geçtim yeterki adetlerimi düzene soksun ve kilo verdirsin başkada bişiy istemiyorum allah hepimizin yardımcısı olsun:Saruboceq:

Doktor tavsiyesi ile 1 yıl kadar kullandım,insülin direncini kırması amaçlıydı tedavim.Çok fazla mide bulantım oldu daha dogrusu sürkli dıyeyım buda dıyetıme katkı sagladı.Kontrolsuz kullanmayın ve ömür boyu kullanacagınızı dusunmeyın amaç dıyetse yeme alıskanlıgı edının olru mu

Doktor tavsiyesi ile 1 yıl kadar kullandım,insülün direncini kırması maçlıydı tedavim.Çok fazla mide bulantım oldu daha dogrusu sürkli dıyeyım buda dıyetıme katkı sagladı.Kontrolsuz kullanmayın ve ömür boyu kullanacagınızı dusunmeyın amaç dıyetse yeme alıskanlıgı edının olur mu

kızlar yardım edin.dr glukofenverdi .ama nasıl kullanacağımı ne zaman kullanacağımı sormadım beni bilgilendin lütfen

BıLGESU hapı öğlen ve akşam yemekleri sırasında yani yemeği yarıladığında alıyorsun cnm.Ben bazen yemek esnasında unutuyorum ama hemen yemekten sonra içiyorum.

BEN de ilk gün acaip ishal yaptı,korktum 2.gün bıraktım üçüncü gün tekrar içmeye başladım şu anda bir sorun yok,bu arada incelmeyede başladım hapa başlayalı 15 gün kadar oldu

bende şeker hapı ile klomen kullandım şuan yumurtalıklarım hem iyi çalışıyor hemde büyüdü ama prolaktin hormonum yüksek parlodel ve glifor kullanıyorum ama ilaçların yan etkisi beni mahvetti dayanmaya çalışıyorum. rabbim bebek isteyen bütün kullarına versin, hayırlı ve sağlıklı inşallah:)

şeker hapını veya diğer hapları doktora danışmadan duruma göre kullanmayın! tedaviyi etkiler, dikkatli olun.

Merhaba! :)
15 yaşındayım, doktorum da fazla kilo şikayetiyle ona gittiğim 3 yıl sonunda, kilo vermediğim için, Glukofen'i verdi. -Hormon testleri sonucları sanırım normaldi.- Fazla tüylenme ve düzensiz regl şikayetim olduğunu da söyleyince, kilo verince hepsinin normal değerlere ulaşacağını söyledi. Her neyse, sorum şu :);
Glukofen isimli ilaç acaba fazla tüylenme, hatta benimkiler kıllanma, sorununa bir etki yapar mı?

Arkadaşlar ortalama 20 gün glukofen kullandıktan sonra verdiğim kg 3,5,aslında 4 te olabilir çünkü akşam saatinde ve üzerimdeki kıyafetlerimle tartıldım.:)))))))Darısı başınıza

Bu arada ilacı pko rahatsızlığım için dr kontrolünde kullanıyorum bilgilerinize

kızlar bende kullanıyorum bu ilacı ama acayip ishal yapıyo yaa benim kilomda çok değil 57 kiloyum 1.70 boyum zayıflamak istemiyorum ama doktorumda mutlaka kullancaksın dedi 3. tüp bebek tedavisine başladık zamanla düzeliyomu bu durum bazı günler içmiyorum ben :KK43:

X