Kızlar nasıl oluyor ?

sevgiiinur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
441
247
27
Selam kızlar doktorumla ilaç tedavisine başladık (Klomen ve estrofem) dün (reglimin 5. Günü.) bugün ilaç tedavisinde 2. Günüm ve reğlim bitti . Cuma günü de kontrole gideceğim ben pko olduğum için yumurtlama tarihim genelde 17-20 arası ama doktor ilaçla takip edeceği için bana 13 gel dedi . Olmazsa doktordan sonra ovülasyonda yumurtlamayı bulup gideceğim tekrardan . Doktorun numarasını almayı unuttum Birşey sormak istiyorum size . Doktor kontrolüne kadar ilişki olmaz gibi bişey demedi doktor . Sizce ilaç tedavisi kullanan varsa ilişki olanağı var mıdır ?

Tabi ki siz gün aşırı ilişkiye devam edin
Durum güncellemesi 😀 bu ay çatlatma iğnemi vurdum ve öğlen gibi (36 saattim geçti) çatlama ağrısı feci şekilde hissettim . Daha henüz ilişki olmadı sanırım 24-36 saat içinde ilişki olması gerekiyor beklemeydim:)

evet. ben femara kullandım. doktorum adet bitiminden sonra gün aşırı değerlendirin çünkü yumurtanın erken olgunlaşma ihtimali de var demisti

Durum güncellemesi 😀 bu ay çatlatma iğnemi vurdum ve öğlen gibi (36 saattim geçti) çatlama ağrısı feci şekilde hissettim . Daha henüz ilişki olmadı sanırım 24-36 saat içinde ilişki olması gerekiyor beklemeydim:)
Konu ile alakasız ama 1 senedir hamile kalamadım ve üreaplasma mikrop pozitif çıktı acaba bu durumda hamilelik oluşabilir mi ilaç kullanıyorum da

Konu ile alakasız ama 1 senedir hamile kalamadım ve üreaplasma mikrop pozitif çıktı acaba bu durumda hamilelik oluşabilir mi ilaç kullanıyorum da
Canım konu hakkında hiç bilgim yok . Enfeksiyon gebeliği zorlaştırıyor diye biliyorum ama mikropla aynı şey mi onu bilemedim bilen yazar inşAllah . Bende 1 seneden fazladır 2.ye gebe kalamadım

X