gnydn64 kitap okuma günleri 9. anket

mart ayı kitap okuma anketi seçenekleri

• Ankete Katılan
    12
Slm kızlar bu ara ben de uğrayamadım ama geçerli bir sebebim var :21:
Ben de artık bi anne adayıyım kızlar çok mutluyum allah ım isteyen herkese nasip etsin
burcucum artık senin tecrüberlirnden faydalarınım :KK16:
Kitabı okuyamadım ama anketleri takip ediorum

benimde bitti kitabım.
akşama yazarım daha ayrıntılı düşüncelerimi
bu ay daha durgun geçti.
ne yapacağız devam edecekmiyiz ankete
yoksa aramı veriyoruz.

prensesi tebrik ederim canım
çok mutlu oldum senin adına
sağlıkla kucağına alırsın inşallah kuzunu

Prensesi tebrik ederim.
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

Kendi adıma devam etmesini çok istememe rağmen ilgisizlik hoşuma gitmiyor.
Her ay liste belli olmasına rağmen anketi açacak kişiye hatırlatmak zorunda kaldım.
Kimse takip etmiyor :KK19:
Bu ay özellikle yeni anket için ilgilenmedim, ne olacak diye
Ama ortada anket yok gördüğünüz gibi.
Benim bu ay doğumun var Allah'ın izniyle.
Artık katılamayacağım.
Siz devam ederseniz ilerde aranıza katılırım, dışardan da yine takip etmeye çalışırım.
Ama hep iyi başlayıp böyle bitiyor maalesef.
Hiç istikrar olmuyor :KK19:

slm kızlar bu ara ben de uğrayamadım ama geçerli bir sebebim var :21:
Ben de artık bi anne adayıyım kızlar çok mutluyum allah ım isteyen herkese nasip etsin

canım gözün aydın, allah sağlıkla tamamına erdirsin..:KK66:tecrübelerimizi seninle paylaşırız..:KK71:
Kızlar ben bu ay okuyamadım açıköğretimde okuyorum ya vizelerim vardı onlara hazırlanacağım diye kitabı aldığım halde okuyamadım..:26:

Prensesi tebrik ederim.

Her ay liste belli olmasına rağmen anketi açacak kişiye hatırlatmak zorunda kaldım.
Artık katılamayacağım.
Siz devam ederseniz ilerde aranıza katılırım, dışardan da yine takip etmeye çalışırım.

canım allah sağlıkla bebişini kucaklamayı nasip etsin nasıl doğum yapacaksın karar verdinmi?:KK71:

Sağ ol canım, normal doğum istiyorum kısmet olursa. :emir_bebek:

inşallah canım allah gönlüne göre verir, normal doğum yapmıi biri olarak tavsiye ederim valla, hemen ayağa kalkıyorsun,senin ve bebeğin için hangisi en hayırlısı olacaksa o olur inşallah :KK71:

iyi dilekleriniz için sağolun canlar teşekkür ederim çok mutluyumm :KK16::KK16:
handecim tecrübelerinize ihtiyacım olacak saol
sarissacım inş. sen de kolay bir doğum geçirirsin cnm rabbim gönlüne göre verir inş.:KK16:

Slm kızlar bu ara ben de uğrayamadım ama geçerli bir sebebim var :21:

Canım benim senin adına çok sevindim. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Tabi ki canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Öpüyorum kendine çok dikkat et :nazar:

Prensesi tebrik ederim.

Artık katılamayacağım.

Kitap günleri hakkında söylediklerinde haklısın canım. İnsanların neden katılamadıklarını bile bilmiyoruz ama çoğunluk adını yazdırıp bir daha uğramıyor.

Allah yardımcın olsun canım. Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Allah seni de bebeğini de korusun. Sen bebişini kucağına al hayırlısıyla müsait olduğunda katılırsın kitap günlerine. :emir_bebek: :nazar:

kızlar kitabı okudum bitti ama gelip hiç yazamadım kusura bakmayın
bi süre hastanede falan kaldım bazı sorunlarım vardı
umarım nisanda böyle olmaz
herkese keyifli okumalar...

Geçmiş olsun canım. Şimdi iyisindir umarım. Sağlık herşeyden önemli. :KK71:

Arkadaşlar, artık ben bebişi büyüttüm sayılır. Yavaş yavaş düzenimizi de kurmaya başlıyoruz. Artık tam gaz kitap günlerine devam ederim diye hevesleniyordum ama bakıyorum ki son anketler pek ilgi görmüyor. Nisan anketini açmayacak mıyız?

Canım benim senin adına çok sevindim. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah. Tabi ki canım elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım. Öpüyorum kendine çok dikkat et :nazar:

Kitap günleri hakkında söylediklerinde haklısın canım. İnsanların neden katılamadıklarını bile bilmiyoruz ama çoğunluk adını yazdırıp bir daha uğramıyor.

Allah yardımcın olsun canım. Hayırlı haberlerini bekliyoruz. Allah seni de bebeğini de korusun. Sen bebişini kucağına al hayırlısıyla müsait olduğunda katılırsın kitap günlerine. :emir_bebek: :nazar:

Sağ ol canım.
Ben katılırım da kitap günü devam eder mi bilemiycem :KK19:
Baksana bu ay ortada anket yok, bir iki kişi dışında merak edip soran da yok :KK19:
İte kaka devam ediyormuş demek ki.

sarissa bizi bırakmaaaaa...
sen gidersen herkes dağılır yaaa lütfen lütfen lütfen.
arkadaşlar alıştık birbirimize bırakmayalım ne olur yapılan kitap günü anketlerinin içinde en iyisiydi bence

Evet, arkadaşlar yapılan kitap günleri içinde en istikararlı devam eden bizim oluşturduğumuz kitap günleriydi. Hadi devam edelim. Madem kimse açmıyor anketi yüksek müsadenizle ben açmak istiyorum arkadaşlar. Eğer sıradaki arkadaşımız uğrarsa sonra o da açsın anket.

X