gnydn64 kitap okuma günleri 9. anket

mart ayı kitap okuma anketi seçenekleri

• Ankete Katılan
    12
Maiberf ve Burcu'yu beklemiyoruz.
Ameli zaten oy kullanmasa bile kime oy vereceğini yazmış.
Arapsabunu kullanmayacağını söylemiş ama zaten bu bir aylık bir organizasyon ve bir kitap hiçbirimizin bir ayını almıyor.
Yani zaten hepimiz kütüpühanemizdeki birikenleri de okumaya devam edşyoruz.
Yanlış hatırlamıyorsam Smoker zaten çıkmıştı..
Bu durumda oy kullanacak kimse yok.

Merhaba arkadaşlar,

Ben bu ankette de oy kullanmayacağım daha elimdeki kitapları bitiremedim. Biraz da yoğun bir misafir programım var bebekle zor oluyor. Ama sizleri takip ediyorum, inşallah en kısa zamanda tam gaz aranıza döneceğim. Bu anketteki kitap seçimlerine bayıldım, çok güzeller.

yeni anketimiz hayırlı olsun kızlar bnde oyumu tanpınar'dan kullandım ama daha önceki kitabı bitiremediğim için nezaman başlarım bilmiorum bu aralar beni mazur görün hastane çok yoğun işler hiç bitmiyorrr burcu ve mairberf nerelerde artık hiç gözükmüolarr

Buradayım canım, son anketteki kitabı okuyamasam da anketleri takip ediyorum sizlerden kopmak istemediğim için.

Merhaba arkadaşlar,

Ben bu ankette de oy kullanmayacağım daha elimdeki kitapları bitiremedim. Biraz da yoğun bir misafir programım var bebekle zor oluyor. Ama sizleri takip ediyorum, inşallah en kısa zamanda tam gaz aranıza döneceğim. Bu anketteki kitap seçimlerine bayıldım, çok güzeller.

tamam canım herzaman bekleriz
sana kolay gelsin
bebekle zor olur misafir ağırlamak bilirim

o zaman saatleri ayarlama enstitüsüne başlayabiliriz.
ben madam bovarye başlamıştım. az kaldı sonra da buna başlarım.

yavruslar bu ara benden hayır yok biraz vahimlerdeyim ve kendimi kitaba verdim elimde 3 tane kitap var üçünü birden okuyorum o yüsden çoook üzülerek innnşallah bşr dahaki ankete diyorum hepinizden özürler diler beni unutmayın deriiiim

yavruslar bu ara benden hayır yok biraz vahimlerdeyim ve kendimi kitaba verdim elimde 3 tane kitap var üçünü birden okuyorum o yüsden çoook üzülerek innnşallah bşr dahaki ankete diyorum hepinizden özürler diler beni unutmayın deriiiim

unutmayız canım
müsait olduğunda uğra yine
bekleriz
kolay gelsin

aha aha aha kimleri görüyorum... :KK64: güzel gözlü arkadaşım kızımın menike tetesi hoşgelmişsin :KK54:

Buradayım canım, son anketteki kitabı okuyamasam da anketleri takip ediyorum sizlerden kopmak istemediğim için.

cnm bnm nasılsın??
valla bnde bu ara çok yoğunum takip ediorum ama kitapları zamanında okuyamıorum
mairberf seni de görmek ne güzelll :KK16::KK16:

cnm bnm nasılsın??
valla bnde bu ara çok yoğunum takip ediorum ama kitapları zamanında okuyamıorum
mairberf seni de görmek ne güzelll :KK16::KK16:

Teşekkür ederim canım. İyiyim çok şükür ama uykusuzum, bizim minik pek uyumayı sevmiyor. Sabahlara kadar oturuyoruz güneşle beraber uyuyoruz sonra da bizim kalkma vaktimiz geliyor :) zombiler gibi dolanıyorum evde.

Senin işin yoğun şekerim normaldir yetişememen. Şimdi bol bol okuyun çocuk doğunca insan pek vakit bulamıyor. Ben vakit buldukça elimin altındaki kitapları okuyorum.

Arkadaşlar merhaba,

Kitap günü topicimize bakayım dedim ama görüyorum ki pek uğrayan olmamış. Kitabı okumaya başlayan arkadaşlarım yorumlarınız nedir? Beğendiğiniz, beğenmediğiniz yönleri neler? Bizlerle paylaşın lütfen; kitabı okuyamadık ama hiç olmazsa yorumlarınızdan bilgi edinelim.

Sevgiler :KK68:

Hu hu hu topicimize uğrayan kimse yok mu? Yeni anket yapacak mısınız arkadaşlar?

selam kızlar ben daha bitiremedim az bir sayfam kaldı.
şu sıralar blog açtım onunla uğraştığımdan biraz boşladım kitabı
ama 1 2 günee bitiririm
kitap zaten beğenilmeyecek gibi değil severek okuyorum.
fakat dikkatli sakin bir ortamda okumak gerek

Ben okuyamadım kızlar..
malum ist i terkedip ank ya yerleştim hayatım darmaduman oldu.. kitap okuyamadım..
hepinizden özürdiliyorum:26:

Üzülme canım kimsenin okuduğu ya da topiğe uğradığı yok zaten.
Yine yarı yolda kalacak burası sanırım.
Benim okuduğum ve iyi bildiğim bir kitap, o nedenle okumuyorum ama takip ediyordum.
Kimse ilgilenmeyince canım sıkıldı :KK19:

Bu arda nasılsın canım?
Toparlanabildin mi?
Dava açtınız mı, düşünme aşaması devam mı ediyor?

dava açma aşamasındayız
şahsiyet dilekçeyi imzalayıp yollarsa
bende mahkemeye vereceğim

Anladım canım, hakkında hsyırlısı.
Haklarını aramayı unutma.

kızlar,
ben de bu ay uğrayamadım. hepinizden özür diliyorum. saatleri ayarlama enstitüsünü ben de okumuştum. tekrar okumayı istiyordum. araya ygs ve üds girince olmadı, olamadı. inşallah önümüzdeki ay aktif olarak katılacağım.

kızlar kitabı okudum bitti ama gelip hiç yazamadım kusura bakmayın
bi süre hastanede falan kaldım bazı sorunlarım vardı
umarım nisanda böyle olmaz
herkese keyifli okumalar...

X