Bölgesel İncelme Göbek Bölgesini Eritmek İsteyenlerin Paylaşım Alanı

Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler
işte herkesin başka bi problemi var senin göğüslerin büyük diye üzülüyosun ben de küçük diye :))
göğüs küültmek için başlıklar vardı bi oraya bak istersen belki bitkisel bişiler vardır canım

kızlar ben de yaşıma ve boyuma göre normal sayılacak bi kilodayım ama göbek önden pırtlayıp durduğu sürece kilo çok önemli değil tabi..niyeyse ben hiç bi şekilde göbeğimin eritilebileceğini sanmıyorum.2-3 haftadır her gün yatmadan önce 30_50 mekik çekiyorum ama kaslarımın çalıştığını hissetmem dışında bi değişiklik yok.zannediyorum bu durum insanın yapısıyla da alakalı...mesela karnındaki yağ olsa yumuşacık olur kolayca ele gelir tutarsın falan değil mi?bendeki öyle değil zor tutuluyo sert bi kütle halinde gibi.ve sabahları çk daha düzken en ufak bişey yememle birlikte olanca heybetiyle öne fırlıyor.belki de mide yapısıyla filan ilgili bi şeydir?

Bende 60 kiloyum belim neredeyse hiç yok ama göbek almış başını gidiyor buda morelimi çok bozuyor :S:S ne yapabilirim acaba önerisi olan varsa sevinirim :))

46 kiloyum ve sanırım kilomun hepsi göbeğimde :KK43: sürekli düşük bel pantolon giymekten böyle iki kat apartman modunda duruyo göbeğim. bölgesel olarak zayıflamayı beceremiyorum. diyet yapmak falan da istemiyorum çünkü o zamanda baçaklarım çöp gibi yüzüm de göçmüş gibi oluyor. Tavsiyesi olan varsa acil yardım etsin bana.

46 kiloyum ve sanırım kilomun hepsi göbeğimde :KK43: sürekli düşük bel pantolon giymekten böyle iki kat apartman modunda duruyo göbeğim. bölgesel olarak zayıflamayı beceremiyorum. diyet yapmak falan da istemiyorum çünkü o zamanda baçaklarım çöp gibi yüzüm de göçmüş gibi oluyor. Tavsiyesi olan varsa acil yardım etsin bana.

aaah ah canım ya bende aynı dertten muzdaribim konu sahibesi olarak ben bile çözüm bulamadım. yalnız bi ara mekik çekmiştim etkisi oluodu sora tembellikten bıraktım :kedi:
mekik çekmek lazım bide dediğin gibi düşükbeller bizim düşmanımız onu da terk etmek lazım sanırım (ki yeni trende göre pek mümkün gözükmüo :)) ben yakında korse takcam nerdeyse iş yerinde olsun arkadaşlar arasında olsun herkes büşra sen kilomu aldın sanki diolar ki 47 kiloyum zayıf olupta göbekli olmak nasıl bişidir biliorum...
bide şunlara dikkat et çiğ sebze yeme şişkinlik yapıo daha çok bide sakız çiğnemekte şişkinlik yapıomuş çiğnerken çok hava yuttuğumuzdan.
şimdilik bunlara dikkat etsek baya bi yol katederiz sanırım kaydirigubbakcemile2
he bide beli inceltmek lazım.... çok işimiz var çooook

aaah ah canım ya bende aynı dertten muzdaribim konu sahibesi olarak ben bile çözüm bulamadım. yalnız bi ara mekik çekmiştim etkisi oluodu sora tembellikten bıraktım :kedi:
mekik çekmek lazım bide dediğin gibi düşükbeller bizim düşmanımız onu da terk etmek lazım sanırım (ki yeni trende göre pek mümkün gözükmüo :)) ben yakında korse takcam nerdeyse iş yerinde olsun arkadaşlar arasında olsun herkes büşra sen kilomu aldın sanki diolar ki 47 kiloyum zayıf olupta göbekli olmak nasıl bişidir biliorum...
bide şunlara dikkat et çiğ sebze yeme şişkinlik yapıo daha çok bide sakız çiğnemekte şişkinlik yapıomuş çiğnerken çok hava yuttuğumuzdan.
şimdilik bunlara dikkat etsek baya bi yol katederiz sanırım kaydirigubbakcemile2
he bide beli inceltmek lazım.... çok işimiz var çooook

Yazdığın herşeye birebir katılıyorum aynı sıkıntı bende de var ben iriyim ama belim yok göbeğim var ve bi türlü gitmiyo düşük bel giyince zaten çok kötü :S ben korseyi denedim ama bence toparlaması gerekirken aksine daha kötü gösterdi :S bende mekik çekiyodum herkes zayıflamışsın demişti sevindim sonra üşengeçlikten onu da bıraktım :KK70: bu arada çiğ sebze neden şişkinlik yapsınki doğal olarak çoğu sebzeler çiğ yeniliyor CADIARZU

yapma ya korse hayalim suya düştü şimdi :roflol: annemin de şişkinliği oluodu cnm doktora gitti dr çiğ sebze yeme demişti şişkinlik yapar diye ha belki anneme özgü bi durumdur ama bn kendimde de denedim çevremde de gözledim hakikaten özellikle yeşil sebzeler şişkinlik yapıo bir de tabi bulgur gibi gıdalarda bağırsakta şişiyormuş ve şişkinlik yapıyrmuş.
mekiğe başlamam lazım :çok üzgünüm:

Bende kullanmadan önce çok heveslenmiştim kullanınca daha kötü gösterdi ve rahat edemiyorsun kuzenimde kullanmıştı o da benle aynı görüşte ama yine de sen bilirsin bi dene olmazsa kullanmazsın.ılginç bişey genelde sebzeler için hep iyi derler ama bilemiyorum bulguru yiyemiyorum mide hastasıyım ben zaten midemi bulandırıyor ama çevremdekiler de bulgu rbağırsakları daha iyi çalıştırıyor diyorlar prinç şişiriyormuş ama yine bilemiycem :KK70: evet mekik ve bol su her zaman iyi spor olmadan zaten bu göbek gitmez

arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum sauna belt ile zayıflayan var mı?birde mega sauna belt ile sauna belt arasında 2 katı fiyat farkı varinternette biraz araştırdım acaba büyüklükle mi ilgili birşey yoksa daha iyi mi çalışıyor anlamadım?

Açık konuşmak gerekirse ben öyle bel kemerlerine zayıflama kemerlerine falan inanmıyorum yine sen bilirsin :)

sanırım bizi bundan kurtaracak şey mekik. 50 kiloyum boyum da var ama göbek de var :sm_cool: bu ne yaman çelişkidir anlamadım gitti. zayıfım ama göbek var. ben de mekiğe başlıycam kısa zamanda..

aklıma gelmişken okul zamanı yurtta oda arkadaşım her gece mekik çekerdi. zayıf bi kızdı o da benim gibi ama onda gram göbek yoktu. ben de zayıf olamama rağmen bende göbek vardı. birkaç aydır düzenli olarak mekik çekiyorum demişti. gece uyumadan önce beraber mekik çekiyorduk ve iyi de geliyordu. benim okul bitti mekik bitti malesef :) tembellik işte... teşvik lazım bunun için sanırım.

lahanayı haslayıp göbegine strecle saran kuzenm vardi ama lahana yagını hiç duymamıstm. o da yag deil mi yani sonucta göbek yagına nasl fayda etcek ki anlamadm ben :) kafamçokkarıştı

Arkadaşlar ben bu yaz 3 buçuk ay spor yaptım 70 den 62 ye düştü kilom ama lanet olası göbek gitmedi benden en sonunda bi alet aldım mekik aleti belki televizyonda görmüşsünüzdür. Adı AB Roket mekik aletidir göbeğimi dümdüz yaptı mekik çekemezdim asla hep kafamın arkası ve sırtım da ağrı yapardı 10 tane çektim mi tıkanır kalırdım ama bu alet muhteşem bişey ne kadar çekerseniz çekin baş ve sırt ağrısı yapmıyor sadece göbeğiniz kasılıyor ben 10 çekemezken günde şimdi 300 400 çeker oldum harika bi alet imkanınız varsa alın derim çok memnun kaldım.

Arkadaşlar ben bu yaz 3 buçuk ay spor yaptım 70 den 62 ye düştü kilom ama lanet olası göbek gitmedi benden en sonunda bi alet aldım mekik aleti belki televizyonda görmüşsünüzdür. Adı AB Roket mekik aletidir göbeğimi dümdüz yaptı mekik çekemezdim asla hep kafamın arkası ve sırtım da ağrı yapardı 10 tane çektim mi tıkanır kalırdım ama bu alet muhteşem bişey ne kadar çekerseniz çekin baş ve sırt ağrısı yapmıyor sadece göbeğiniz kasılıyor ben 10 çekemezken günde şimdi 300 400 çeker oldum harika bi alet imkanınız varsa alın derim çok memnun kaldım.

reklam yapmaya gelmiş gibisin sanki canım ya da bana öyle geldi bilmiyorum
ilk mesajını buraya atmışsın ve günde 300 400 çok fazla.abartmasaydın.alçaktan uç. 3.5 ay spor yaptıysan o göbek erirdi.:nazar:

Bende kullanmadan önce çok heveslenmiştim kullanınca daha kötü gösterdi ve rahat edemiyorsun kuzenimde kullanmıştı o da benle aynı görüşte ama yine de sen bilirsin bi dene olmazsa kullanmazsın.İlginç bişey genelde sebzeler için hep iyi derler ama bilemiyorum bulguru yiyemiyorum mide hastasıyım ben zaten midemi bulandırıyor ama çevremdekiler de bulgu rbağırsakları daha iyi çalıştırıyor diyorlar prinç şişiriyormuş ama yine bilemiycem :KK70: evet mekik ve bol su her zaman iyi spor olmadan zaten bu göbek gitmez

hadi ya bana da pirinç hiç dokunmaz mesela ilginç hakkaten demekki her bünyede her yiyeceğin etkisi başka oluyo kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar ben birşey sormak istiyorum sauna belt ile zayıflayan var mı?birde mega sauna belt ile sauna belt arasında 2 katı fiyat farkı varinternette biraz araştırdım acaba büyüklükle mi ilgili birşey yoksa daha iyi mi çalışıyor anlamadım?

canım onun yerine hergün karnına masaj yap daha etkili olur emin ol ben sanmıorum böle elektrikli aletlerin kemerlerin falan etki edeceğini ama yinede denediysen deneyimlerini aktar bize yerimseniben

Açık konuşmak gerekirse ben öyle bel kemerlerine zayıflama kemerlerine falan inanmıyorum yine sen bilirsin :)

alkisalkisalkis

aklıma gelmişken okul zamanı yurtta oda arkadaşım her gece mekik çekerdi. zayıf bi kızdı o da benim gibi ama onda gram göbek yoktu. ben de zayıf olamama rağmen bende göbek vardı. birkaç aydır düzenli olarak mekik çekiyorum demişti. gece uyumadan önce beraber mekik çekiyorduk ve iyi de geliyordu. benim okul bitti mekik bitti malesef :) tembellik işte... teşvik lazım bunun için sanırım.

kesinlikle mekiği tek geçerim yazın amcamın düğünü vardı elbisenin içinde fit durmak için :roflol::roflol: iki hafta mekik çektim haikikaten işe çok yaradı düğün bitti mekikte bitti snn dediğin gibi..toplanıp hergün mekik saatimi yapsak kız teşfik olur hem ne dersiniz delikafadulden
ben ciddiyim :)

reklam yapmaya gelmiş gibisin sanki canım ya da bana öyle geldi bilmiyorum
ilk mesajını buraya atmışsın ve günde 300 400 çok fazla.abartmasaydın.alçaktan uç. 3.5 ay spor yaptıysan o göbek erirdi.:nazar:

bana da ilk okuduğumda öyle geldi ama yine de önyargılı yaklaşmayalım cnm ztn amacı o diilse arkadaş yapar açıklamasını..

kesinlikle mekiği tek geçerim yazın amcamın düğünü vardı elbisenin içinde fit durmak için :roflol::roflol: iki hafta mekik çektim haikikaten işe çok yaradı düğün bitti mekikte bitti snn dediğin gibi..toplanıp hergün mekik saatimi yapsak kız teşfik olur hem ne dersiniz delikafadulden
ben ciddiyim :)

bana da ilk okuduğumda öyle geldi ama yine de önyargılı yaklaşmayalım cnm ztn amacı o diilse arkadaş yapar açıklamasını..

haklısın canım önyargılı olmamak lazım ben de inanmıyorum öyle aletlere yatıp mekik çekmek daha mantıklı 1 haftadır çekiyorum zayıf olup da göbeği pörtleyenler bölümündeyiz gelişmeleri yazıyoruzyerimseniben

Yok kızlar bendede var o alete benzeyen ama aynısımı bılmıyorum.
GÜnde 100 den fazla mekık Çekerdım.bakın gerÇektn oluyo
sız alet tarafından kaldırıldıĞınız ıÇın yorulmuyosunuz
ama mıde ve karın kaslarınız Çok kasılıyoo
yalnız ŞÖle bıŞey oldu bende mekıĞı bu kadar fazla yapıp
bıraktıĞın zamanda acayıp bır mıde gÖrÜntÜsÜ
oluyo.yanı bende durum o vazıyetde.bence en gÜzelı
yavaŞ ve az yaparak yanı karın bÖlgesının yandıĞını hıssederek
mekık Çekmek daha avantajlı

Reklam yapmıyorum tatlım sadece yardımcı oluyorum 3 buçuk ay spor yaptım evet sırtım da yağlanma çok fazlaydı ondan kurtuldum şükür şimdi en son yağ tabakası kaldı o çok zor eriyor bunun içinde o aleti kullanıyorum evet günde 300 400 çekiyorum hiçte abartmıyorum aralıklarda çekiyorum burda onu belirtmedim belki ondan inanmak istemedin reklam gibi bi amacım yok nie bana kar sağlamıcak bi aleti reklam yapayım ki ben

X