Göğüs büyütme sonrası spora başladınız mı, sorun yaratıyor mu

throynnefas

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2018
35
31
28
Göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum, yıllardır kafama taktım. Yaşım 32 ve göğüslerim 75 bile değil. 2018 yılında heveslenip korkup vazgeçmiştim, hep böyle kendimi heveslendirip vazgeçiyorum ama giyeceğim her şey ukte kalıyor. Bu ay kararımı kesin verdim ama ameliyat günü yaklaşınca yine kendi kendime sorunlar yaratıyorum::KK43:( ve ameliyattan sonra ne kadar süre sonra spora koşuya başladınız güzellerim, beni bu konularda aydınlatın lütfen

Göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum, yıllardır kafama taktım. Yaşım 32 ve göğüslerim 75 bile değil. 2018 yılında heveslenip korkup vazgeçmiştim, hep böyle kendimi heveslendirip vazgeçiyorum ama giyeceğim her şey ukte kalıyor. Bu ay kararımı kesin verdim ama ameliyat günü yaklaşınca yine kendi kendime sorunlar yaratıyorum::KK43:( ve ameliyattan sonra ne kadar süre sonra spora koşuya başladınız güzellerim, beni bu konularda aydınlatın lütfen
insanoğlu hep kendinde olmayanı istiyor ben de küçülsün istiyorum😂

Doktotum bana 3. Aydan sonra başlayabilirsin dedi. Önce hafif sonra yavaş yavaş arttırarak devam edebilirsin dedi

Spor yapamıyorum asla. Bütün doktorlar yaparsın der evet yaparsın ama o protezler seni rahatsız eder.

Merhaba benim iki ay oldu kas altı yapıldı doktor spora başlayabilirsin dedi. Hatta dün ilk pilatesimi yaptım ben hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece kollarım hareketsizlikten çok hamlamış yaptıkça açılacaktır.

Merhaba benim iki ay oldu kas altı yapıldı doktor spora başlayabilirsin dedi. Hatta dün ilk pilatesimi yaptım ben hiçbir sıkıntı yaşamadım sadece kollarım hareketsizlikten çok hamlamış yaptıkça açılacaktır.
bende yogaya başlamak istiyorum, ama kollar suan yukarı tam doksan açılmıyor ne zaman rahatça açılır acaba :/ birde cinsel hayata geçiş yaptınız mı sorması ayıptır :KK43: ne zaman memeye rahat dokunabiliriz

bende yogaya başlamak istiyorum, ama kollar suan yukarı tam doksan açılmıyor ne zaman rahatça açılır acaba :/ birde cinsel hayata geçiş yaptınız mı sorması ayıptır :KK43: ne zaman memeye rahat dokunabiliriz
Ben de pilates yaparken zorlandım kollarım çok açılmıyor. Zamanla esneyecektir. cinsel hayata da yeni geçtik ama göğüslerim hala sert ve dokunulması rahatsız ediyor zaten yumuşaması altı ay deniliyor.

İnşallah aslında sorunlar ikili var , o çok trip atan bir erkek beni çok yordu sanırım bende bugün karşılığında nemrut donuk bi insan oldum çıktım :KK43: bir kaç gün sonra tekrar konuşuruz dedik bakalım
Yaşınız kaç bilmiyorum ama trip atan erkek ile ilerde çok sıkıntı yaşarsınız. Hakkınızda hayırlısı olsun cileklikek 🙏🏻

X