Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

angel'cim ben yeni okudumda bu cake ney nereden bulabilirim bide aktarın karışımı neydi yazarsan çok memnun olurum kolay gelsin sana canım:1hug:

canım CAKE göğüs büyütücü yağ eczaneden almıştım donmuş halde satılıyo sadece kullanmadan az önce dolaptan çıkarıp biraz eriyince sürüp hemen dolaba tekrar koyuyorsun (100 ün üzerindeydi ama pazarlık edip 100 e almıştım cnm şimdi ne kadar bilmiyorum) aktar da bursa da bi aktardı buradan bi arkadaş haber vermişti bize de (kansere karşı ek olarak bitkilerin karışımından hazırlamış olduğu bir karışımdı) ama kullanan bayanlarda göğüsleri büyütmüş biz de öyle kullanmıştık ama bıraktı herkes bi arkadaş da kist çıktı (ben de başka bir rahatsızlığım yüzünden göğsümü düşünecek halim kalmamıştı o yüzden bırakmıştım) durum böyle canım umarım açıklayabilmişimdir a.s.

arkadaslar formun baslarında küç diye bişeden bahsediliiyo bu nedir bilgi verirmisiniz bana lütfennnnnn

kızlar kafam durdu burda ne dioooo :eek:

The best time to increase the intake of the breast enlargement food is from day 10 to day 14 and also from day 18 to day 24. From day 10 to day 14, our body produces 8 to 10 times more estrogen then normal, and from day 18 to 24, another surge in
production of estrogen occurs, but in lesser amount, about 4 to 6 times more.

kızlar aranızda gogus sarkıklıgı ıcın ne yapmam gerektıgını bılen var mı? acıll!!! cok rahatsız oluyorum artık...

kızlar peki göğüsleri için doktora gideniniz var mı hiç? hangi doktora gitmek gerek.. Mesela benim göğüslerim küçük ve uçları içinde,açık renkli.. yani 24 yaşındayım yeni genç kız göğüsü gibi.. bunun için doktora mı gitsem acaba?

valla haklısın özgecim ya açıkçası 5 ayda bile öyle çok bişey yok sanki:KK43:( ben direk fark edemedim mesela, sizce direk fark ediliyo mu?

canım valla ben de uzuuun uzuuuun baktimmm ama yani kendimden suphe ettim, cok da bi fark yokmus gibi fisfisfis hatta dedim gece gece moralim bozulmasin dedim ama simdi bi daha baktim hafif bi yuvarlanma haricinde bisi yok fisfisfis :asigim:

ya biri, bu cake'in çok işe yaradığını kullanan arkadaşının bir kutuda inanılmaz etki gördüğünü söylemişti ama fiyatı biraz uçuk demişti ki ben araştırdım o zaman 400 flandı hatta internette de baktım öyleydi. nasıl yani 100!!!!:1shok::1shok::1shok:
nerden aldın?
karışımla birlikte kullandım diyosun acaba hangisinin etkisi oldu kremin mi yoksa karışımın mı bu konuda da bişi diyemeyeceksin sanırım? bi de eski haline döndü mü göğüsler?

yaa evet cnm ben aldım kullandım ama şimdi aklma geldi (daha doğrusu annem hatırladı kaça aldığımı) 150 ydi ama öle 400 falan değil izmir den aldım kullandım ben. Fakat tek başına etkisinin nasıl olduğunu tam olarak söyleyemicem tahmin ettiğin gibi çünkü karışımla beraber kllanmıştım :1no2:

ya kizlar bi sey diycem. su actinin de resimlisindeki ayni kadin degil mi? baksaniza benleri falan hep ayni,sanki bi resmi almis tum buyuyen gogus gibi her yerde onu gostermisler

Kızlaaaaaar, canlanın biraz, yaz geldi:sm_cool:, umutsuzluk yok:içelim: Bu arada bende büyüme yok ama; çatal oluştu:teytey: sütyenden değil, değiştirmedim.Uzun süredir doğru dürüst bi gelişme olmayınca küçük aşamalarla avutuyorum kendimi:roflol: Daha önce de biraz çatal oluşmuştu zaten, son günlerde biraz belirginleşti sanki:nazar:a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

fotoğrafları forumumuzda yer bulmuş bayanın göğüsleri 3. ayda biraz toparlanıp 5. ayda bayağı iyi duruma gelmiş ama, yazdığı üzre birkaç hafta ara verdikten sonra eski halinden hiçbir farkı kalmamış...

kötüüü :1no2:

canım eğer alabiliyorsan actibreast diye bir krem var..bizim ihtiyacımız olan krem fiyatı 140 ytl netten sitesine bak test edilmiş bir krem..laboratuvar ortamında test yapmışlar..eğer maddi durumun yetecekse bunu al derim..ben ve aybegüm ondan almaya karar verdik..ikimizde öğrenci olduğumuz için şuan için alamıyoruz....ben tuana ve aybegüm şuan o karışımım kullanıyoruz.ben içine küç ve çemen unuda ekliyorum 6 gündür kullanıyorum..3 gündür ağrılarım başladı göğsümde...herkeste aynı etkiyi yapmıyor tabiki..karar senin canım:1hug:a.s.

mrb arkadaşlar yaa neolur banada yardımcı olun çok üzülüyorum ne kullanıyorsunuz ayrıntılı banada yazarmısınız ya ben ilçede oturuyorum ve her istediğimi bulamıyorum valla çıldıracağım bana yardımcı olursanız çok sevinirim bide hangi yağlarla masaj yapıyorsunuz allah hepimizin yardımcısı olsun inşllh. hoşça kalın.senağlama

Son düzenleyen: Moderatör:
fotoğrafları forumumuzda yer bulmuş bayanın göğüsleri 3. ayda biraz toparlanıp 5. ayda bayağı iyi duruma gelmiş ama, yazdığı üzre birkaç hafta ara verdikten sonra eski halinden hiçbir farkı kalmamış...

kötüüü :1no2:

canım benim sozunu ettigin fotolar benim yabanci siteden alip koydugum fotolar degil di mi? yani baska fotolar da mi var benneyaptımki ben anlamadim cunku... biz hangi kadindan bahsediyoruz :bbo: benim ekledigim fotodaki kadinin da cunku 3 aylik ve 5 aylik halleri de vardi da... kafamçokkarıştı

canım benim sozunu ettigin fotolar benim yabanci siteden alip koydugum fotolar degil di mi? yani baska fotolar da mi var benneyaptımki ben anlamadim cunku... biz hangi kadindan bahsediyoruz :bbo: benim ekledigim fotodaki kadinin da cunku 3 aylik ve 5 aylik halleri de vardi da... kafamçokkarıştı

günaydınlarr özgecim evet senin yabancı siteden bulup eklediğin fotoğraflardan bahsediyoruz ama sonuç hüsran gibi görünüyo, neler yazmıştı hatırlamazsın belki ama bulabilirsen neler yaptığını paylaşabilir misin canım??

ya arakdaşlar bu küç ne lütfen biri bana açıklasın nolurrr bursalı karışımı nedir heryerde bulabilirmiyiz.bu arada ben aranıza yeni katıldım tekirdağlıyım

ya arakdaşlar bu küç ne lütfen biri bana açıklasın nolurrr bursalı karışımı nedir heryerde bulabilirmiyiz.bu arada ben aranıza yeni katıldım tekirdağlıyım
canım hoş geldin öncelikle... bursa karısımını bende okudum ama benim bir bilgim yok onun hakkında..küç(kara üzüm çekirdeği) ondan yeni kullanmaya başladım 2 gün oldu bakalım...sevgiler..:dance:

Bursa karışımı denilen şey yaklaşık bir sene önce bu forumda paylaşıldı ve sağlıklı olup olmadığı belli değildir.Bunu kullanan bir arkadaş sonradan kist problemleri yaşadı.Bir aktarın içine ne katıldığı belli olmayan sağlık kontrollerinden geçmemiş klinik çalışmalar yapılmamış bir karışım.
Sağlıklı günler dilerim

X