Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs Büyütücü Bitkisel Karışımlar & Formüller

arkadaslar bu femagısı eczanelerden bulabılırmıyız.kredı kartım olmadıgı ıcın ınternetten alamıyorum:bbo:

bırde botabella longda ve otama dıye kremler yada haplar var bunların fıyatı ucuz ama ucuz olmasıda benı dusundurmedı dıgıl hanı..botabella 9mılyon ayda 3cm buyume yapıyomus:1shok:sızınde fıkır ve onerılerınızı beklıyorum:asigim:

arkadaşlar merhaba, ben şu suna dumankaya'nın şerbetçi otu, melek otu ve çemen tohumu formülünü uygulamak için otları aldım, günde 2 adet de hurma yemeye başladım. bunları daha önce uygulamış olanınız var mı acaba?

arkadaşlar merhaba, ben şu suna dumankaya'nın şerbetçi otu, melek otu ve çemen tohumu formülünü uygulamak için otları aldım, günde 2 adet de hurma yemeye başladım. bunları daha önce uygulamış olanınız var mı acaba?

en son ben yazmışım, cevabı da kendi kendime vereyim:) bu ot karışımları östrojeni tetiklediği için erken adet kanamalarına neden olabiliyormuş, nitekim daha 3. gününde bende de oldu, pko tedavisi için adeti diane35 sağladığımdan bu ara kanamanın düzeni bozabileceğini düşündüm ve bıraktım

....................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
walla bütün yazılanları okudum. kızlar yaklaşık 40 50 çeşit ottan bahsediliyo acaba bunları deneyipte faydasını gören biri yok mu? bize yol göstercek biri yok mu?:KK43:((

bende şimdi bunu diycektim...ben yeniyim arkadaşlar evet deneyip kesin bi etkisini gördüğünüz bişey varmı?bende küçük göğüslüyüm:1no2:

slm kızlar ben yaklaşık 46 gündür femagis krem kullanıyorum sadece hafif bir şişkinlik var ama erkek arkadaşım hiç bişi yok diyo senağlama ve çok moralim bozuluyo ağlıcam vallaya ....bide aklıma geldikçe göğüs egzzersizi yapıyorum günde bir tane nar yiyorum rezene ve ada çayı içiyorum sanırım sabır lazım bizee .........:çok üzgünüm:

Son düzenleme:
Kızlar,yeni bir formül buldum,göğüs büyütmek için,Suna Dumankaya ,''1 tutam şerbetçi otu, 1 tutam melek otu, 1 tatlı kaşığı çemen tohumunu çay gibi demleyip yemeklerden sonra 1 bardak için. Ayrıca her gün 2 adet hurma yiyin. Ayrıca göğüslerinize elma suyu ile masaj yapın'' şeklinde öneride bulunmuş bir gazete de.Bugün alıcam,inşallah faydasını görürüz.:dance:

Bu formülü deneyipte sonuç alabilen varmı? Bir de bu formülü ne kadar süre kullanacağız?

selamlar kızlar, bir süredir takip ediyordum siteyi bu ilk mesajım.
Uranüs canım senin kullandığın çay karışımını denemek istiyorum, sayfa sayfa takip etmeye çalıştım ama şöyle bir mesajda özetler misin hangi zaman dilimlerinde ne kadar gelişme kaydettiğini?
bir de şu konuda bir fikrin var mı: bütün otları tohumları almaya üşenirsem en zorunluları hangisidir sence? bir de melek otunu da eklemeyi düşünüyorum.
ve tabi en can alıcı noktalardan biri: bütün malzemeler ne kadar tutuyor, ne kadar yetiyor?

gelişmelerini çok güzel aktarmışsın, ama kafam karıştı o kadar şey okuyunca haliyle, çok saol şimdiden.

suna dumankayanın şebeti otu falan olan kürünü 2 gündür içiyorum felaket acımsı bi tadı var zorla da olsa içiyorum umarım işe yarar 5 ay kullanmak gerekiyomuş :) bundan önce bras gein haplardan alcaktm ama tanıdıgım bi eczacı işe yaramıycagını para tuzagı oldugunu söyledi bu çay işkencesini çekene kadar hap kullanmayı tercih edebilirdim. haptan kullanıpta etkisini gören varmı??

meas ben 3 gündür o formülü deniyorm biraz agrı var ama psikilojik de olabilir bunu kullanınca anlıycaz :) 4-5 ay kullanılması gerekiyormuş ben işi garantiye almak için 5 ay kullancam sırnaşık şey aylık olarak ölçme yapcam bakalım ne degişcek inş. emekler boşa gitmez :KK43:(

evet canım bursadaki aktarın karışımı..bende kullandım hafif bi büyüme olmuştu gerçekten ben 3 hafta kullandım gerisi hala duruyor...ilaç kullandığım için ara vermek zorunda kaldımyerimsenibeninşallah etki eder canım:teselli:bende çok takıyordum kafama gerçi hala takıyorum ama büyümesselerde yapacak bişey yok..dediğin gibi silikona başvurur isteyenler..ben düşünmüyorum silikon benim iki arkadaşımda bizim gibiydişimdi ikiside evlendi hakkaten büyümüşler baktımda:roflol:şaka bi yana bitanem takma kafana olacağı varsa olur:1hug:a.s.:enbuyukkk:

selam:) ben yeni kaydoldum ve biraz geriden takibe başladım .en baştan bakmak istedim:)bende göğüslerinden şikayetçi olanlardanım:KK43: bu bursadaki aktarın karışımı dediğiniz nedir ne değildir nasıl bulunur nasıl kullanılır beni bilgilendirirseniz çok sevinirim..

Arkadaşlar k.ü.ç denilen şey nedir? Ben 10. sayfaya kadar okuyabildim, gerisini okuyamadım malesef. Bende 75-80 arası değişio sütyenin kalıbına göre ama çok küçük gibi geliolar bana. Tamamen bitkisel bir karışım,formül ya da çay vs. kullanıp yan etkisiz ve kesin sonuç alan arkadaşlar varsa bana cevap yazmalarını rica ediyorum.
Sevgiler...

Ben rezene yağı çörekotu yağı melissa yağı ve çilek yağını karıştırıp sürdüm. Bir hafta bile olmadan büyümeyi ve sertleşmeyi hissetmeye başladım . Tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar, tüm yorumları okumadım ama şu taylandlı bitki olan gitttigidiyor da kapsül şeklinde satılıyor bende başka bir sitede duydum adını yaklaşık on gün kadar önce aldım ve bir haftadır kullanıyorum henüz bir gelişme hissetmedim. birde ben çok zayıfım ondan da olabilir. bir gelişme olursa yazarım size

X