Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü ve dikleştirici masaj aleti

kızlar bunu başka bi yerden alablir miyiz ben 18 yaşndan küçüğüm de... siprş edemem..

kullananlar arkadaşlar ne kadar zamanda ne kadar fark oldu ve bırakınca kalıcı oluyormu almayı düşnüyorum nett dışında satılıyormu

Arkadaşlar bende bu masaj aletinden aldım dün geldi kargom. Bende yanlış kullandım sanırım. kremi göğsüme sürdüm ben aleti öyle taktım. direk çarpıldım zaten. nasıl çıkaracağımı şaşırdım :) kremi pede mi sürmek gerekiyor. tekrar kullanmaya cesaret edemiyorum açıkçası. pedi göğsümüze göre ayarlıyoruz sanırım. deliklerine çıkıntıları sokarak. sonra kremi bolca pede sürüp öylemi göğsümüze koyuyoruz. öyle yaparsam tekrar çarpılmam değil mi?

Arkadaşlar bende bu masaj aletinden aldım dün geldi kargom. Bende yanlış kullandım sanırım. kremi göğsüme sürdüm ben aleti öyle taktım. direk çarpıldım zaten. nasıl çıkaracağımı şaşırdım :) kremi pede mi sürmek gerekiyor. tekrar kullanmaya cesaret edemiyorum açıkçası. pedi göğsümüze göre ayarlıyoruz sanırım. deliklerine çıkıntıları sokarak. sonra kremi bolca pede sürüp öylemi göğsümüze koyuyoruz. öyle yaparsam tekrar çarpılmam değil mi?

Bunu bikaç sayfa geride bi arkadaş için yazmıştım cnm sana da faydası olur heralde kopyalayıp buraya aldım.. baksan görürdün yani :)) hadi hayırlı olsun açıklamalar aşağıda..

:)) canım ben de ilk kullandığımda öyle olmuştu çünkü yanlış kullandım :KK70:
sanırım aynı aleti aldık şimdi masaj pedlerinin siyah tarafına yanında gönderilen kremden bolca sürmen gerekiyor çünkü krem masaj aletinin iletken olmasını sağlıyor böylelikle titreşim seni rahatsız etmiyor zaten yanında verdikleri kremin iletkenlik sağlamaktan başka fonksiyonu yok yani biter diye korkma bitince de herhangi bir krem kullanabilirsin ben mesela göğüs büyütücü krem kullandım hem masajım oluyor hem de kremi de kullanmış oluyorum.
ayrıca ilk başladığında en küçük ayardan başla ilk günü 1. ayarda tamamla mode tuşuna bastıkça masaj şekli, on tuşuna bastıkça da masajın şiddeti değişiyor yani artıyor aynı şekilde off a her basışında şiddeti düşüyor.
pedleri göğsüne göğüs uçları açıkta kalacak şekilde ve kabloları ortada olacak şekilde yerleştir.
bir de şunu da söyliyim bi arkadaş titreşimle göğüs dokusundaki yağları kas yapabileceğini söylemiş bende ilk başta öyle düşünmüştüm ama aksine göğüs dokusunu büyütüyor çünkü bildiğin titreşim vermiyor akım vererek güçlenmesini sağlıyor en azından bende öyle oldu herhangi bi küçülme olmadı aksine büyüdü adet öncesi gibi şişti ve uzun süredir kullanmadığım halde hiç bir inme söz konusu değil çok şükürr

Ben direkt masaj kemeri kullandım,benim kullandığımda böyle akım yoktu... işe yarıyorlar fakat düzenli kullanmak şart...

KılıçBalığı senin kullandığın kemerin markası neydi? Ve nerden almıştın? Teşekkürler şimdiden..

KılıçBalığı senin kullandığın kemerin markası neydi? Ve nerden almıştın? Teşekkürler şimdiden..

Ben breast beauty kullandım, birini hepsi buradadan aldım çok memnun kaldığım içinde daha sonra bir tane daha Hongkong'dan yedek aldım canım.zaten aynı yerde üretiliyormuş.Benim kullandığım masaj kemerinin bir akım durumu yok yalnızca titreşim ile mesaj yapıyor bu pasif kas çalıştırıcı aletlerden korkuyorum çünkü, benim için bu daha kullanışlı.Ben yedek olanı takasa koydum düşünürsen konuşalım.

Benim maddi birikim yapmam zaman alabilir =) Ama para toparlayabilirsem ( ve hala senin elinde kalmışsa ) konuşalım canım, ilgin için teşekkür ederim.

kullanan arkadaşlar yorumlarını yazmaya devam edebilirler mi
ona göre alalım bu aleti

Ben breast beauty kullandım, birini hepsi buradadan aldım çok memnun kaldığım içinde daha sonra bir tane daha Hongkong'dan yedek aldım canım.zaten aynı yerde üretiliyormuş.Benim kullandığım masaj kemerinin bir akım durumu yok yalnızca titreşim ile mesaj yapıyor bu pasif kas çalıştırıcı aletlerden korkuyorum çünkü, benim için bu daha kullanışlı.Ben yedek olanı takasa koydum düşünürsen konuşalım.

diğer topic'e de yazmıştım, ben satın alabilirim belki senden, konuşabilir miyiz? bi de bu takas linki nerede bulamadım ben.

Bunu bikaç sayfa geride bi arkadaş için yazmıştım cnm sana da faydası olur heralde kopyalayıp buraya aldım.. baksan görürdün yani :)) hadi hayırlı olsun açıklamalar aşağıda..

:)) canım ben de ilk kullandığımda öyle olmuştu çünkü yanlış kullandım :KK70:
sanırım aynı aleti aldık şimdi masaj pedlerinin siyah tarafına yanında gönderilen kremden bolca sürmen gerekiyor çünkü krem masaj aletinin iletken olmasını sağlıyor böylelikle titreşim seni rahatsız etmiyor zaten yanında verdikleri kremin iletkenlik sağlamaktan başka fonksiyonu yok yani biter diye korkma bitince de herhangi bir krem kullanabilirsin ben mesela göğüs büyütücü krem kullandım hem masajım oluyor hem de kremi de kullanmış oluyorum.
ayrıca ilk başladığında en küçük ayardan başla ilk günü 1. ayarda tamamla mode tuşuna bastıkça masaj şekli, on tuşuna bastıkça da masajın şiddeti değişiyor yani artıyor aynı şekilde off a her basışında şiddeti düşüyor.
pedleri göğsüne göğüs uçları açıkta kalacak şekilde ve kabloları ortada olacak şekilde yerleştir.
bir de şunu da söyliyim bi arkadaş titreşimle göğüs dokusundaki yağları kas yapabileceğini söylemiş bende ilk başta öyle düşünmüştüm ama aksine göğüs dokusunu büyütüyor çünkü bildiğin titreşim vermiyor akım vererek güçlenmesini sağlıyor en azından bende öyle oldu herhangi bi küçülme olmadı aksine büyüdü adet öncesi gibi şişti ve uzun süredir kullanmadığım halde hiç bir inme söz konusu değil çok şükürr

Çok teşekkür ederim canım. şimdi çarpılmıyorum. Seviye yükseltmeyi de 2 günde bir seviye yükseltiyorum ben. Hala korkuyorum çünkü. Birde mod ile ilgili birşey soracağım. yumruk resimli bir mod var. yanlamasına duran bir el resimli mod var. ben bunu kullanıyorum. birde aşağıdan yukarıya doğru el resimli bir mod var. diğer modları kullanmaya cesaret edemedim. mesela yumruk resimli mod daha şiddetli mi çalışıyor. sen hangi modu tavsiye edersin canım. Tekrar teşekkürler bu arada

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.benimde doğum sonrası göğüslerim hem kücüldü hemde sarktı.bi güzellik merkeznde slim up adında bi aletle toparlaya bileceklerini söylediler.alette 16 tane bant var aslında zayıflamaya yönelik bi alet ama bantları göğse bağlayarak toparllanma sağlıyorlar.ben bi kac seans gittim biraz farketti gercekten sonra bu aleti gördüm.aynı işlemi yapıyo izlenimi verdi ve aldım gercektende tıpkı ordaki alet gibi calıştırıyo göğüsleri.ordaki alette önce vurmalı olarak çalısıyodu yumruk işaretnde olduğu gibi sonra düz el şeklinde olan gibi.daha yeni aldım ve seanslara gitmeyi bıraktım.orda toplam 40 dk yapıyolardı.aynı onlar gibievde devam ediyorum.bence işe yarayacak. :)

orientrain hayırlı olsun canım. bence de bu alet işe yarıyor gibi.
ben kışın almıştım çok kısa bi süre kullandım ama krem fln sürünce buz gibi oluyor hastalanırım diye bırakmıştım ki 2 hafta kullanmama rağmen dolgunluğu uzun süre devam etti. şimdi tekrar başlıcam inşallah..
diğer kullanan arkadaşlar sizde durumlar nasıl? etkisi oldumu memnunmusunuz paylaşmaya devam :))
konuyu güncel tutalım bence

Çok teşekkür ederim canım. şimdi çarpılmıyorum. Seviye yükseltmeyi de 2 günde bir seviye yükseltiyorum ben. Hala korkuyorum çünkü. Birde mod ile ilgili birşey soracağım. yumruk resimli bir mod var. yanlamasına duran bir el resimli mod var. ben bunu kullanıyorum. birde aşağıdan yukarıya doğru el resimli bir mod var. diğer modları kullanmaya cesaret edemedim. mesela yumruk resimli mod daha şiddetli mi çalışıyor. sen hangi modu tavsiye edersin canım. Tekrar teşekkürler bu arada

canım rica ederim ne demek.
seviye yükseltmeyi ben de birden yapmadım canım hergün bir seviye yükselttim. ben daha çok en alttaki modu kullanıyorum o bana daha etkiliymiş gibi geliyo yumruk sadece baskı yapıyo ama diğer 2 mod göğüs altı ve göğüs yanlarındaki kasları çalıştırıyo ben kapattıktan sonra kaslarımın ağrıdığını hissediyorum.
tabi ben de kafama göre yaptım yani herhangi birine sorarak yapmadım bu benim görüşüm ama belki de hepsinin ayrı ayrı yararı vardır sırayla hepsini denemek lazım :))
bu arada cvp gecikti kusurabakma ben cevap verdim sanıyodum vermemişim meğer :)

kızlar ne durumdasınız??? ben almadım ama almayı düşünüyorum çünkü bu tarz bazıı ürünler cidden faydalı olabiliyorki sizden de olumlu şeyer duydum biraz daha yorum istiyorum sadece...

aykızz alet işe yaradı mı merak ediyorum,ilk sen almıştın galiba sonradan bi yorum yazmamışsın da bi bilgilendirsen bizi.

X