Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Göğüs büyütücü ve dikleştirici masaj aleti

ya pardon gerçekten merak ediyorum topic i okuduktan sonra o siteye girdim hususi baktım dediğiniz tarzda bir tek alet var ufacık bişey ama o geçici olduğunu söylüyor. yani sütyenin içine yerleştiriyorsun büyütmek istediğin kadar büyütüyorsun sonra eski hale dönüyor. aynı şeyi mi görüyoruz bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olcam zira çok çaresizim her yöntemi denedim ama hiçbi işe yaramıyo nerdeyse

ya pardon gerçekten merak ediyorum topic i okuduktan sonra o siteye girdim hususi baktım dediğiniz tarzda bir tek alet var ufacık bişey ama o geçici olduğunu söylüyor. yani sütyenin içine yerleştiriyorsun büyütmek istediğin kadar büyütüyorsun sonra eski hale dönüyor. aynı şeyi mi görüyoruz bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olcam zira çok çaresizim her yöntemi denedim ama hiçbi işe yaramıyo nerdeyse

evet sanırım aynı şeyden bahsediyoruz, zaten hiç bi yöntem kalıcı büyüme sağlamıyo öyle olsa zaten estetik ameliatları olmazdı =) ben de çok şey denedim emin ol bitkisel karışımlar, haplar kremler hiçbiri bu masaj aleti gibi etki etmedi.. ayrıca 2 ayda bir 3 ayda bir 15 gün tekrar etmen gerekecek en fazla zahmeti bu, inşallah sende de işe yarar canım kolay gelsin..:KK74:

hımm ama şöyle bişey tamam sütyenin altında dolgun duracak ve kıyafetle tabi ama sonrası yok yani öyle mi en azından o aleti çıkarttığında birazcık olsun da dolgunluk olmuyo mu yani bu arada ben de hepsini denedim bontaviyi bantları kemeri hepsini ama hepsini denedim ama malesef herhangi bir değişiklik yok. estetikleri de araştırıyorum onlar 3,5 milyardan başlıyor daha ucuz u bile yok.

hımm ama şöyle bişey tamam sütyenin altında dolgun duracak ve kıyafetle tabi ama sonrası yok yani öyle mi en azından o aleti çıkarttığında birazcık olsun da dolgunluk olmuyo mu yani bu arada ben de hepsini denedim bontaviyi bantları kemeri hepsini ama hepsini denedim ama malesef herhangi bir değişiklik yok. estetikleri de araştırıyorum onlar 3,5 milyardan başlıyor daha ucuz u bile yok.

sütyenin altından mı :26: benim bahsetiğim böle bişi değil biz masaj aletinden bahsediyoruz yani..

hmmm sabahtan beri o sitede araştırıyorum bulamıyorum lütfen ismini yazar mısın?o masaj aletinden ben de almak istiyorum da:-)

çok teşekkür ederim ilgilendiğin için özel msjını da aldım satıcıyla iletişime geçip bi şansımı deneyeyim 45 tl diyo fiyatına ama olsun burda yazılanlardan gördğüm kadarıyla işe yarıyo değer yani.

rica ederim canım ne demek. ben aldığımda bu kadar pahalı değildi sanırım çok işe yaradı ve rabet gördü o yüzden fiytı yükselttiler.. işine yarar umarım gelişmeleri yaz görüşürüz..

merhaba satıcıya msj attım bakalım ne zaman geri dönecek bana. inşallah alabilirm ve en önemlsi inşallah işe yarar. katkılarınız için de çok teşekkürler çok yardımsever insanlarsınız arkadaşlar.

merhaba kızlar, biz de de golfen ultra diye bi alet var. internetten bi karşılaştırsanız aynı işe mi yarar acaba?

kızlar aleti anlatımlarınıza bakınca korktum açıkcası çünkü geçen ay komşum zayıflama kemeri aldı ve kemer aynı sizin anlattığınız gibi içinde jeli var sürüyosun siyah petler var onlar tenine temas edince elektrik gibi bişey vererek yağları yakıyo kadın onunla zayıflıyo yani ben anlamadım eger yağ yapıp göğüs büyütecekse ki göğüsün %90ı yağdır.Nasıl komşum zayıfladı bu aletle :KK53: yada siz nasıl göğüs büyüttünüz diyim anlmadım pek :KK53:

Son düzenleme:
valla canım 3. günümdeyim ben bi kaç şey birden yapıyorum gerçi ama bunun olumsuz etkisini görmedim bi de şöyle bi şey var benim masaj aletim zayıflama aleti değil tedavi aleti yani hastalıklarda kullanılıyo mesela bel ağrısında kullanılıyo, terliği var ayaklardan yorgunluk alıyo, bir sürü şey var zannetmiyorum ki aynı zamanda yağ yaksın o zaman nolurdu hastaların hali? :)

valla canım 3. günümdeyim ben bi kaç şey birden yapıyorum gerçi ama bunun olumsuz etkisini görmedim bi de şöyle bi şey var benim masaj aletim zayıflama aleti değil tedavi aleti yani hastalıklarda kullanılıyo mesela bel ağrısında kullanılıyo, terliği var ayaklardan yorgunluk alıyo, bir sürü şey var zannetmiyorum ki aynı zamanda yağ yaksın o zaman nolurdu hastaların hali? :)

cnmm bahsettıgın alet den bnde de var galıba aynı alet rıca etsem bana özelden msj atsan bu aletın adını

X