Adet ağrısı yaşıyorum ama adet olmuyorum hamile olabilir miyim?

nergissss1111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2024
65
11
27
Döngüm 28-30 gün aralığında sürüyor.göğüslerimin sadece uçlarına dokununca çok fazla acı hissediyorum.Normalde adet belirtilerimde göğüslerimde hiç acı hissetmezdim sadece hassasiyet hissederdim ama bu sefer dokunmak bile istemiyorum öyle acıyor.Bir de her an adet gelecek gibi hissediyorum ama gelmiyor.32.gündeyim.test yapsam çıkar mı?ihtimal var mı.hava değişimdendir belki diyorum ama karnım 4 gündür adet olacakmış gibi ağrıyor ama olmuyorum.

Son düzenleme:
Belirtiler çok aynı ikisinde de ayırt etmek zor o yüzden. Geciktiyseniz testte çıkabilir eğer varsa

Erken gebelik testinde çıkabilir hamilelik varsa. Benim de böyle bir acaba dediğim dönem olmuştu ve negatif çıkmıştı. Denemeye başlanınca adet dönemi de bi tuhaflaşıyor onu farkettim ben

Erken gebelik testinde çıkabilir hamilelik varsa. Benim de böyle bir acaba dediğim dönem olmuştu ve negatif çıkmıştı. Denemeye başlanınca adet dönemi de bi tuhaflaşıyor onu farkettim ben

Hala adet olmadım 33.gün
Eğer olmazsam 35.gün de geçince test yapacağım
Belirtilerim var ama adet gelmiyor hava değişiminden olsa bile 35.günü aşmaz diye düşünüyorum…

Bende en son 8 mart'ta oldum adet, hala olmadım, istemiyorum hamilelik moralim bozuk
Belirtiler çok aynı ikisinde de ayırt etmek zor o yüzden. Geciktiyseniz testte çıkabilir eğer varsa
Eğer hamileysem hazırlık yapmamıştık nasıl olacak bilmiyorum folik asit desteği filan almamıştım 1-2 gün daha bekleyip test yapayım en iyisi

Eğer hamileysem hazırlık yapmamıştık nasıl olacak bilmiyorum folik asit desteği filan almamıştım 1-2 gün daha bekleyip test yapayım en iyisi
Bir çok kadın hamileliği öğrendiğinde başlıyor zaten, hayırlısı olsun inşallah hakkınızda

Kızlar bugün 34.gün ve hala adet yok göğüs uçlarım da hala acıyor 5 dk süren adet ağrısı oluyor kesintili ara ara giriyor günde 2 kere filan ama son ilişkimiz adetten sonra 10.gün oldu mümkün mü o gün yumurtlama günüm değildi?

Benim döngüm 32 gündü. 33. günde test yapmıştım epey de koyu çıkmıştı hem erken gebelik hem kaset test. Test yapın çıkar

Benimde 3 gün gecikmem oldu kasıklarımda sancı var adet olacak gibi hissediyorum sürekli lavaboya çıkıyorum hava bekliyorum halen

Denemeye başladığınızda adet düzeni sapıtıyor gerçekten ben tam gününde olan biri olarak bunu çok net hissettim diyebilirim. Merak etmeyin eninde sonunda olacak hayırlısı ile 🥰
Ben hissediyorum göğüs uçlarım beni çok şaşırttı ve 5 aydır ilk kez adet gecikmesi yaşadım hep öne gelirdi yarın test yapacağım 35.gün olacak umarım güzel sonuç alırım

Bugün içinde 3 kere beyaz pürüzsüz ve kokusuz akıntı yaşadım ilk defa böyle oldu akıntılarım normalde bu kadar çok değildi kızlar

X