Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

mrhb arkadaşlar ben bu siteyi yaklaşık 1 seneden beri okuyorum fakat hiç yazı yazmadım hatta böyle bir ameliyatın olduğunu da burdan öğrenmiştim benim ameliyatım çarşamba günü olucak ameliyattan sınra size neler olduğunu bire bir yazarım diğer arkadaşların yazdıklarıyla bayağı bi yüreklendim inşallah iyi geçer hafiften korkuyorum ama

merhaba kızlar
bir gün iyiyim bir gün kötüyüm sağ göğsümde L şeklinde iz var.dikişlerim alındıktan sonra bağlantı bölümü kanıyo sürekli.sigara içiyordum ameliyattan önce her halde o yüzden geç iyileşiyo dikişler.meme ucu farklı yerde biri yukarda diğeri aşağıda.nasıl ameliyat yaptıysa biri havada biri tavada duruyo.kendi söyledi ilk defa böyle ameliyat yaptım dedi.göğüslerim yine asimetrik fazla belli olmuyo ama takıyorum kafama işte.eskisi gibi ağrılarım yok ama kanamadan korktum biraz.sinirlerim bozuluyo.salı günü kontrole gideceğim.keşke bende aylin hanıma ameliyat olsaydım herkes o kadar memnunki.aceleci davrandım araştırıp etmeden ameliyat oldum.
ameliyat olmayı düşünen bayanlar doktorunuzu iyi araştırın.herkese geçmişler olsun...

evetr manisa devlet hastanesinde olacağım benim kini ssk karşılıyo ücretsiz onuda burdan öğrenmiştim 75 kiloyum göğüslerim 110 beden siz düşünün bebek de oldu geçen sene. Göbeğime kadar geliyo nerdeyse göğüslerim çok utanıyorum onlardan inşallah kurtulcam bende sigara içiyorum ayrıca dükkanımız var hemen işe dönmek zorundayım neler tavsiye edersiniz ameliyat olan arkadaşlara soruyorum

arkadaşlar bir sorum daha var medikal sütyen yazıyo bazı arkadaşlar benim doktorum hiç öle bişi demedi bana sporcu sütyeni alsam oluyomu

evetr manisa devlet hastanesinde olacağım benim kini ssk karşılıyo ücretsiz onuda burdan öğrenmiştim 75 kiloyum göğüslerim 110 beden siz düşünün bebek de oldu geçen sene. Göbeğime kadar geliyo nerdeyse göğüslerim çok utanıyorum onlardan inşallah kurtulcam bende sigara içiyorum ayrıca dükkanımız var hemen işe dönmek zorundayım neler tavsiye edersiniz ameliyat olan arkadaşlara soruyorum

merhaba gulsel

sigarayı şimdiden bıraksan iyi olur ilerde dikişlerin iyileşmesi için.ayyıldızın sporcu sütyeni var.ben iki tane almıştım beyaz ve ten rengi olarak.birde bir beden küçüğünü al sıkı tutması kalıp görevi görmesi için.geçmiş olsun

merhaba gulsel

sigarayı şimdiden bıraksan iyi olur ilerde dikişlerin iyileşmesi için.ayyıldızın sporcu sütyeni var.ben iki tane almıştım beyaz ve ten rengi olarak.birde bir beden küçüğünü al sıkı tutması kalıp görevi görmesi için.geçmiş olsun

çok teşekkür ederim alkan 86 bende acaba 1 beden büyük alayımmı acıtmasın diyodum saol bu güzel önerin için sigara konusuna gelince malisef bırakamıyorum o yüzden sütyen önerin için ayrıca teşekkür ederim

merhaba kızlar
bir gün iyiyim bir gün kötüyüm sağ göğsümde L şeklinde iz var.dikişlerim alındıktan sonra bağlantı bölümü kanıyo sürekli.sigara içiyordum ameliyattan önce her halde o yüzden geç iyileşiyo dikişler.meme ucu farklı yerde biri yukarda diğeri aşağıda.nasıl ameliyat yaptıysa biri havada biri tavada duruyo.kendi söyledi ilk defa böyle ameliyat yaptım dedi.göğüslerim yine asimetrik fazla belli olmuyo ama takıyorum kafama işte.eskisi gibi ağrılarım yok ama kanamadan korktum biraz.sinirlerim bozuluyo.salı günü kontrole gideceğim.keşke bende aylin hanıma ameliyat olsaydım herkes o kadar memnunki.aceleci davrandım araştırıp etmeden ameliyat oldum.
ameliyat olmayı düşünen bayanlar doktorunuzu iyi araştırın.herkese geçmişler olsun...

acaba hangi doktora oldun

hanife akınoğlu na ameliyat oldum telde görüştüm normal diyo iyileşmesi için 6 ayın dolması gerekiyomuş.
birde kızlar bişey sorucam içerdeki dikişler kendiliğinden eriyomu yoksa dışarımı çıkıyo

alkan 86 sen öle yazmışsın ama ben napayım ücradayım manisa da bakalım benim doktorum neler yaıcak bana kafamçokkarıştı

alkan 86 sen öle yazmışsın ama ben napayım ücradayım manisa da bakalım benim doktorum neler yaıcak bana kafamçokkarıştı

vücutla alakalı vücudum çok hassas çabuk hastalanırım.birde sigara danda çabuk iyileşmiyo olabilir vücudum.aklına kötü şey getirme.asimetriden dolayı ağrıyabilir demişti sağ taraf çünkü çok büyüktü sanırım meme ucuda ondan kaynaklı.ağrı sızı var ama o ağırlık gitti.sabahları 2-3 saat zor kendime gelirdim boynum kopardı neredeyse ortopedik yastık kullandım geçmedi ameliyat olduktan sonra rahatım.

ters T şeklindemi iz kalacak sende

biliyorum izin kalacağını doktorum söyledi inşallah çabuk atlatırım dükkana dönmem gerek bide çok belli oluyomu dışardan yani bu ameliyatı herkesin bilmesini istemiyorum malum esnaf dedikodusu

Sinagame merhaba,
Ne güzel seni görmek! Derslerin iyidir umarım. Ben tek tüp jelden sonrasını bıraktım. Areola çevresinde çekiştime izleri sanki jelden kurumaya fırsat bulamıyormuş gibi geldiğinden. Senin areolada his var mı? Ne kadar sürede geldiğini hatırlıyor musun? Doktora kontrole gidiyor musun? Ben bir daha hiç gitmedim de:)

ablacım benim his ilk baştan beri vardı o konuda bi sıkıntı yaşamadım hiç.eylül sonunda gitmem gerekiyordu aslında doktora ama bi türlü fırsat bulamadım dersler koşuşturmaca birazda ihmal var tabi:KK43: bir senem dolunca gidicem artık ocak sonunda..siz doktorla telle konuşmuyomusunuz en azından aklına takılan yerlerde yardımcı olurdu?

ablacım benim his ilk baştan beri vardı o konuda bi sıkıntı yaşamadım hiç.eylül sonunda gitmem gerekiyordu aslında doktora ama bi türlü fırsat bulamadım dersler koşuşturmaca birazda ihmal var tabi:KK43: bir senem dolunca gidicem artık ocak sonunda..siz doktorla telle konuşmuyomusunuz en azından aklına takılan yerlerde yardımcı olurdu?

:) Ben bir döndüm pir döndüm İzmir'den. Bir kez tel ettim, bir daha aramadım. Hissizliği daha önce sormuştum, zaman alabilir demişti. Kitleler için de diyeceği bir şey yok. Ne sorayım ki arayıp da dedim, aramadım. Yakında İzmir'e gidersem uğramayı planlıyorum. Nasıl bir kontrol yapıyor biliyor musun, hiç gitmiş miydin kontrole?

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır girmemişim foruma. Benimde 4 ayım dolmuş şöyle böyle derken, zman ne çabuk geçiyor. Memelerim süpper oldu ya bakmaya doyamıyorum. Artık dantelli sütyenlerimi çeşit çeşit giyebiliyorum. Bu forum sayesinde iyiki Aylin hanımı tanımışım. Yeni ameliyat olacak arkadaşlara şimdiden geçmiş olsun.

:) Ben bir döndüm pir döndüm İzmir'den. Bir kez tel ettim, bir daha aramadım. Hissizliği daha önce sormuştum, zaman alabilir demişti. Kitleler için de diyeceği bir şey yok. Ne sorayım ki arayıp da dedim, aramadım. Yakında İzmir'e gidersem uğramayı planlıyorum. Nasıl bir kontrol yapıyor biliyor musun, hiç gitmiş miydin kontrole?

Kontrolde dikiş yerlerinin gelişimi eşitsizlik falan var mı, duyu kaybı var mı? Varsa nereye kadar dönmüş onlara bakılıyor. Zor bişey değil, bir de doktor hazır yakalamışken fotoğraf çekiyor :))))))

Kontrolde dikiş yerlerinin gelişimi eşitsizlik falan var mı, duyu kaybı var mı? Varsa nereye kadar dönmüş onlara bakılıyor. Zor bişey değil, bir de doktor hazır yakalamışken fotoğraf çekiyor :))))))

Hımmm, yara bere azalmışken dimi:) ben de bir deneyeyim muayenne olmayı bari... Temmuz başında oldum ne de olsa ameliyatı, görünmemek olmaz. Sağol cevabım için. Sen benden sonra yaptırmıştın sanırım, iyisin umarım.

Hımmm, yara bere azalmışken dimi:) ben de bir deneyeyim muayenne olmayı bari... Temmuz başında oldum ne de olsa ameliyatı, görünmemek olmaz. Sağol cevabım için. Sen benden sonra yaptırmıştın sanırım, iyisin umarım.

Ben 19 ağustosta oldum canım neredeyse 4 ay dolacak. Tek kelimeyle muhteşemim. Çok memnunum ameliyatımdan:lepi:

arkadaşlar bana sütyen konusunda yardımcı olurmusunuz yarın hastaneye yatıcam hala sütyenim yok markasını yazabilirmisiniz xlaydy adında önden klipsli sütyeni kullanan varmı hiç baleni yok altında ama ne olacak bilmiyorum ki alsammı

X