Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

Sizdeki bahsettiğiniz akıntı tam olarak nerede? Benim tam 2 hafta oldu i tekniği ile. Tam çizginin bittiği yerde en altta yuvarlak şekilde açıklık var her iki tarafta da oradan sarımsı kanlı akıntı oluyor. Sizdeki de aynı mı?

Cnm benimki ters t seklinde ve aciklik tam gogus ucuyla ordan asagi inen cizginin birlestigi yerde. Aynen bahsettigin gibi yuvarlak ve sarimsi kanli bi sivi akti bendende 2hafta. Tek gogsumde var benim akinti durdu artik yarayi kurutucak bi ilac suruyorum surekli

Arkadaşlar hepinize geçmiş olsun. benimde 1 ay oldu aynı sorun bendede var sağ göğsümde normal olduğunu söyledi dr.
Benim dikiş izlerim kırmızı hala normalmi acaba sizde nasıl,dikiş izi için krem (contratubex)kullanmaya başladınızmı.
Nezaman kullanmaya başlamalı ve normal sütyen nezaman kullanmalıyız.Cevap veren olursa sevinirim.

Pazartesi günü inşallah ameliyat olucam bende cok mutluyum sabırsızlıkla bekliyorum:KK64: Ameliyat öncesi ve sonrası için önerileriniz var mı ? :KK1:

arkadaslar selam ben ameliyat olalı 3 ay oldu ama bı göğsüm diğerine göre şiş sizin doktorlar nezamana kadar sıslık devam eder dedi
sizinkiler indimi

slm kayra benimde 3 ay bitti ameliyat olalı,ama şişlik falan kalmıyor bu zamana kadar,doktoruna gözük bence sen :KK34:

Korkacak bir şey yok. Benim tam iki hafta oldu ameliyat olalı, uyandığım zaman ameliyat olduğuma inanamadım. O kadar ağrısız geçti ki anlatamam. Ben de bu kadar ağrısız beklemiyordum, ağrısız geçti diyenlere içimden çok az ağrı vardır herhalde o kadar da olacak diyordum ama bende çok az ağrı bile olmadı. 2. gün çıktım hastaneden, 3. gün gezdim biraz dışarıda. Kısacası benim çok iyi geçti. Ben ölsem doktora gitmezdim korkudan, ama bir cesaret oldum ameliyatı. Hiç pişman değilim.
Elminaa önden düğmeli pijama ve pipet hazırlamayı unutma şimdiden geçmiş olsun ve gözün aydın :KK52::KK52:

cnm ben dr.dr.gezip en sonunda kararımı verdim..dr.tuğrul turan bey var..memoryl hastanesi 12.kat a blok..çok az izle muhteşem gögüsler yapıyo..diil türkiyede dünyada bile yok bu sistem..kendi yıllarca çalışıp geliştirmiş bu yöntemi..biraz pahallı ama sonuçlar harika..resimleri gördüm..o kocaman sarkık ve şekilsiz göğüsleri nasıl küçültmüş nasıl dimdik hale getirmiş inanamazssınız..şekil bozukluğu yok çok az iz var..ve ağrısız bir yöntem..uzuzn uzuzn anlatıyo..ve kendi isterse yapıyo..öle parayı veriim yap yok..ben bile bugün zor ikna ettim..adam çok espirili bi okadar akıllı ve becerikli..herkese tavsiye ederim..

Ben de yıllarca araştırdım ve aklıma yatan doktor işte budur dedim, Tuğrul Turan. Göğüslerim 90dı çok zayıflayınca 85 oldu ama hala büyük bikini seçmek dert kapalı giyinsem de açık giyinmiş gibi hissetmekten bıktım.

cnm biraz diğer doktorlara göre pahallı ama sonuç diğer dikleştirme küçültme ameliyatlarıyla kıyaslanamaz bile..12 bin ytl yapıyo..ama biraz ağlarsanız indiriyo:))

Offff diğerlerine kıyasla pahalı olduğunu biliyodum ama bu kadarını da beklemiyodum çok fazlaymış :KK43: Teoman Doğan da dikkatimi çekmişti ameliyat için araştırma yaparken hatta hiç unutmam lisede okurken bi dotora ( sanırım Teoman Doğan'dı, öyle hatırlıyorum) para biriktiriyorum öğrenciyim demiştim bana indirim yapmıştı :) Olamadım tabi henzü kısmet olmadı

Arkadaşlar ben de bi konuda fikrinizi almak istiyorum. Boyum 1.68, kilom 55 omuzlarım geniş kalçam basenim yok belim ince. Gögüslerim 90dı zayıfladım 1 beden küçüldü. Sizce 80 mi 75 mi daha güzel duru bende?

merhaba bende ameliyat olmayı düşünüyorum daha önce gitmiştim ama okulum olunca cesaret edemedim şimdi satış danışmanı olarak çalışıyorum e haliyle kıyafet askıla katla sürekli . operasyon geçirdikten ne zaman sonra bu tür kol hareketleri yapabilirim daha önce amelyt olanlar yardımcı olabilir mi ben ekim kasım gibi düşünyorum ??

Walla canım ameliyattan çıktım ve istediğim herşeyi yaptım.. Doktorum bana kollarımı nekadar oynatırsam okadar iyi olur dedi.. Yani acı sızı olmadığı için çok rahat oluyorsun. Yalnız buradan okuduğuma göre doktordan doktora değişiyor. Biri yap biri yapma diyor. Onu anlamadım gitti !!!

Arkadaşlar ben de bi konuda fikrinizi almak istiyorum. Boyum 1.68, kilom 55 omuzlarım geniş kalçam basenim yok belim ince. Gögüslerim 90dı zayıfladım 1 beden küçüldü. Sizce 80 mi 75 mi daha güzel duru bende?

Bence kusura bakmada bu çok saçma bir soru neden söyliyeyim.
Ben 1 ay önce ameliyat oldum. Doktorum bana sordu kaç beden istiyorsun diye.. Dedim ki... Bunu ben bilemem yapacak olan sensin. Vücudumu görüyorsun bana ne yakışırsa onu yapmalısın. Tamam dedi. Şimdi çok memnunum 95 C den 85 B ye indi herkez bayılıyor göğüslerime .. Hele ki sütyensiz dolaştığımı gördüklerinde ağızları açık kalıyor :)))

C.tesi günü kontrole gittiğimde bir bayanla tanıştım onunda göğsü 120 miş. Doktorum sormuş ona kaç olsun diye 80 istemiş arkadaş. Görüntüsü vücuduna oranla çok minik kalmış ve basık olmuş.. Dimdik bomba gibi değil yani..

Benimkiler bombaaaa bombaaaa :))) anladın dimi canımcım... :KK52:

Merhaba Arkadaşlar.

Ameliyat olan arkadaşlara sesleniyorum buradan...

2 Temmuzda ameliyat oldum... bugün tam 33. günüm. sağ göğsüm tamamen iğleşti... izler bile belli belirsiz. Yalnız sol göğsüm biraz daha belirgin ve en kötü yanı meme başında aşağıya kesilen yerde 25 kuruş büyüklüğünde bir açıklık ve orada sarı akan iltihap var .. Doktor normal diyor bana .. !!! anlamadığım olay orası öyle kapanırsa iz kalmazmı ??? neden öyle ? bilen varmı ? :KK75:

Sizdeki bahsettiğiniz akıntı tam olarak nerede? Benim tam 2 hafta oldu i tekniği ile. Tam çizginin bittiği yerde en altta yuvarlak şekilde açıklık var her iki tarafta da oradan sarımsı kanlı akıntı oluyor. Sizdeki de aynı mı?

Selam ker,

kaç bedenden kaç bedene düştün?
dr lolilop şeklinde yapmadı mı yani,göğüs ucuna dokunmadı mı?

Selam ker,

kaç bedenden kaç bedene düştün?
dr lolilop şeklinde yapmadı mı yani,göğüs ucuna dokunmadı mı?

Selam jujuu. Ben 85d bile zor sıgıyordum her yerden taşıyordu. Şimdi 80b oldum. Şu an. Çok memnunum. Ben i diye biliyorum teknigimi gogus ucu ve alta dogru cizgi o kadar.

merhabalar,

benim teyzemde gecen yil kücültme ameliyati oldu ve cok memnun...iz konusuna gelince, hic söz konusu edlimiyecek kadar az iz kaldi. ben kendisiyle birlikte tüm doktor görüsmelerine vs gittigim icin bütün prosedüre sahit oldum. kendimde öyle bir sorun yok ama olana da hic beklemeyin, iyi bir doktor bulup yaptirin derim.
benim teyzen 58 yasinda yaptirdi. yillardi düsündügü bir ameliyatta ama daha yeni cesaret bulabildi. simdi de keseke önceden yaptirsaydim diyor...:)

X