Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

sizinkiler biliyo demek ki :) o zaman süper..uğraşmana gerek kalmayacak demektir :)

desenimmm, hoş geldin, şenlendirdin yine burayı :)
desene, az kaldı senin de...foto koyacağım ama kendi fotolarımı :)
potluk kötüydü hakikaten..tepki çekmek istemiyorum yine..olmadı özelden haberleşiriz, maille yollarım sana :)

Sabırsızlıkla bekliyorum fotolarını canım, meraktan ölücem yaa... Ötekini de özelden gönderebilirsin.

ben çamaşır götürmüştüm canım ...75 yeni çıkmış genç kız memesi gibi olur benim fikrim...hele iri birin de hiç hoş durmuyor.80b çok iyi bir ölçü yinede sen kararını ver ama net oturt kafan da sakın doktoruna bırakma:KK19:kuzeni götürmek iyi fikir ama şimdi birde memelerini doktora açmak var:KK52:

kuzen olayını geçtim. O zaman ben dr. 80b istiyorum demem yeterli dimi.yok illaki çamaşır götür desen bana marka model ver uğraşmıyım. Biraz hazırcıyım biliyorum ama napıyım tecrübeliler olunca işim daha kolay oluyo:KK3:

Nisan ayında inşallah canım, gün sayıyorum artık. Şu sorular konusunda yardımcı olur musun canım, neler sorayım naapayım?

Beni götür ben bir açayım doktora aynısı olsun de (POTLUK YOK, DİKİŞ İZİ YOK GİBİ ŞEKİLLER GÜZEL)biliyorsun forumdan görenler onaylamıştı zamanında,ay seninde yaklaştı bak şu DR Ahmetle görüş mutlaka

1 saattir arıyorum o fotoyu google da ama bulamadım...
yalnız hırs yaptım, kesin bulcam..bulunca göndercem oki?
öptüm ikinizide

Merhaba; Cüneyt Bey ameliyatı hangi hastanede yapıyor, bir de ne kadar ücret ödediniz? Beni bilgilendirir misiniz? Ameliyatınız T şeklinde mi yoksa lolipop tekniğiyle mi yapıldı?

merhaba desendesen,

Cüneyt Bey ameliyatlarını Ege Sağlık Hastanesinde yapıyor, ben hastanede yattığım 1 gece ve pataloji sonuçları dahil olmak üzere 5000 lira ödedim, ameliyatım ters t tekniğiyle oldu, önceki mesajlara bakarsan görebilirsin, ben de iz konusunda çok endişeliydim fakat 10 gün olmasına rağmen izler beni hiç rahatsız etmiyor, en korkulan iz olan göğüs altındaki kısmı ince bir saç teli şeklinde ve meme kıvrımının tam altına oturduğu için hiç de kötü durmuyor. ten rengine döndüğünde çok daha az fark edileceğini düşünüyorum.
sevgilerimle...

desenim ve sevimliii,
özel mesajlarınızı kontrol ediniz :KK66:
bahsi geçen fotoğrafın linkini göreceksiniz :))

arkadaşlar merhaba, nasılsınız görüyorum ki hepiniz mutlusunuz ne güzel:)
jelesec iyilik meleği sen nasılsın senden bir ricam olacak henüz özel mesaj atamıyorum, senden doktorunun tam adı ve hastanesini alabilir miyim? kendisine revizyon için görünmek istiyorum, ilk muayenesi ücretli mi? bir kontrol olmak istiyorum bakalım o ne diyecek durumuma:KK43:(( şimdiden teşekkür ederim..

yeşimay merhaba canım,
jelesec oğlanı anaokuluna alıştırmaya çalıştığı için foruma geç girebiliyor. jelesec ile doktorumuz aynı. Ataşehir Memorial Hastanesi, Doç. Dr. Ercan Karacaoğlu.
Muayenesi ücretsiz. Ama randavu için hastaneyi devreye sokma. Ben sana özelden cebini yazıyorum, direk cebinden arayıp randevu alabilirsin. Daha önce hastane vasıtasıyla randevu alan bir arkadaş görüşme için ücret ödediğini söylemişti. Az bişi de değildi...Boşu boşuna para verme, ben ve benden sonra giden kimse görüşme ücreti ödemedi çünkü.

desenim ve sevimliii,
özel mesajlarınızı kontrol ediniz :KK66:
bahsi geçen fotoğrafın linkini göreceksiniz :))

Canım benim, çok teşekkürler...İnternetten arıyorum arıyorum bulamıyorum bi türlü böyle fotolar. Çok merak ediyordum. Ne kadar kötü duruyor alttaki potluk, bu kadının alt dikişi yok galiba dimi, lolipop tekniği gibi sanki, yoksa bana mı öyle geldi. Sen anlayabildin mi?

Merhaba; Cüneyt Bey ameliyatı hangi hastanede yapıyor, bir de ne kadar ücret ödediniz? Beni bilgilendirir misiniz? Ameliyatınız T şeklinde mi yoksa lolipop tekniğiyle mi yapıldı?

merhaba desendesen,

Cüneyt Bey ameliyatlarını Ege Sağlık Hastanesinde yapıyor, ben hastanede yattığım 1 gece ve pataloji sonuçları dahil olmak üzere 5000 lira ödedim, ameliyatım ters t tekniğiyle oldu, önceki mesajlara bakarsan görebilirsin, ben de iz konusunda çok endişeliydim fakat 10 gün olmasına rağmen izler beni hiç rahatsız etmiyor, en korkulan iz olan göğüs altındaki kısmı ince bir saç teli şeklinde ve meme kıvrımının tam altına oturduğu için hiç de kötü durmuyor. ten rengine döndüğünde çok daha az fark edileceğini düşünüyorum.
sevgilerimle...

Cevapladığın için teşekkür ederim öncelikle. Maşallah diyorum Allah nazarlardan saklasın. Göğüslerin önceden kaç bedendi, şimdi kaç beden oldu? Bir de eğer senin için bir sakıncası olmazsa, seninle buluşmak ve göğüslerini görmek isterim. Ben İzmir'deyim ve doktor araştırması yapıyorum. Nasip olursa önümüzdeki ay ameliyat olmayı düşünüyorum ve dikişleri-doktorun yaptığı işi çok merak ediyorum. Yüz yüze görüşmek isterim, eğer senin için bi sakıncası yoksa...

X