Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

ay darısı başıma nasıl olcak bilmiyorum ama inşallah olcağım bende ve kurtulcağım bu görüntümden

kelebek000 ve dicle... yukarıda biryerde resmim olucak onu bulup iyice bakın... dr tuğrul bey kendi bulduğu barbie diye yeni bir teknikle küçültüyor... bakın başka bi çok arkadaş var farklı yerlerde ameliyat olmuş olan... herkese geçmiş olsun... ama bu göğüs güzelliğinde olduklarını sanmıyorum ve hep bunun gibi göğüsler görüyosun bu doktorda... ben gittiğim hiçbir doktorda bunun gibisini görmedim oysa... ve bu para ile ölçülemez bence... aynı ameliyat değil ki aynı ücret olsun? göğüsünü küçülttürmek isteyenler ve imkanı olanlar tuğrul beyle görüşmeli... gören bilir... benden hatırlatması.... herkese iyi bayramlarrrr :)

banada turan beyin hangi hastanede olduğunu yazarsanız sevinirim googlede bulamadım çünkü a darısıda başımıza neler vermezdim oooooofffffffff ooooooooooffffffffff:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

arkdaslar tugrul beyin yaptigi 2 memeyi bende gordum super bende kendisiyle gorusucem mutlaka
googledn bulamadiniz ama sanirim kimsenin aklina gelmedi adresi ben veriyim gayet basit :)
yanliz fiyatlari en son 6000-9000 euro arasinda oldugu belirtildi.bilginiz olsun.tabiki cok cok super sonuclar elde ediliyor o da ayri.durumu olan bence mutlaka dusunsun.
Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi

herkese merabalar bu gün pansuma gittim doktorumun yanına her şey gayet iyi gidiyor dedi.pazara yanidan pansuman var.agrılarım da daha bi azaldı ama tansyonum cok düşüyor o beni biraz perişan ediyor yeni meemiklerim beni cok mutlu etti.olmak istayan herkese hiç zaman kaybetmeden hemen olun mutlaka

önü acık bir bluz yada pijama en iyisi.sonda oluyor ama pijam giyebiliyorsun.cok bir şey gerekmiyor aslında bir de mutlaka sporcu südyenini al.ben miğrostan aldım hem fiyatı cok uygun hemde cok esnek doktorum cok begendi.ben ameliyatımı üniversite hastanesinde oldum ve emekli sandığına bağlıyım.sadece beni yapan hoçaya 500ytl ödedim okadar.unutmadan söyleyeyim benim bir mememden 1600gr diğerinden 1300gr alındı yani toplama 2900gr.

merhabalar berra naz gelmiş olsun. ne çok sevindim senin adıma. yalnız bir konuda bana yardımcı olurmuşun? bende emekli sandığına bağlıyım. bu prosedür nasıl işliyor, neler yapmak gerekli kısaca anlatır mısın? şimdiden teşekkür ederim darısı başıma:)

memuniyetle üniversite hastanelerinin plastik cerrahi bölümüne git muane ol.şikayetlerini anlat onlar sana yol gösterirler.gerçekten büyükse eger sana rapor cıkartıyorlar hiç bir ücret ödemiyorsun ben sadece bölümün prof. ameliyat olmak istedim diye hoca benden 500 ytl aldı ve inan ki memeklerim süper oldu dikişlerim şimdiden bile cok belirgin değil meme ucuna dogru gelenler tamamen lazer alta kalanlar dikiş onlardA kendiliğinden düşücek türden ama bu gün amaeliyat olalı 5. gün oldu her şey cok mükemmel gidiyor pansumanlarımı bile hoca yaptı.pazara yine gidecegim ve benim içim hastaneye gelecek .milyarlar isteyenlerden inan hiç bir farkı yok.ben 6 milyarA ameliyat olanı da gördüm aramızda hiç bir fark yok

memuniyetle üniversite hastanelerinin plastik cerrahi bölümüne git muane ol.şikayetlerini anlat onlar sana yol gösterirler.gerçekten büyükse eger sana rapor cıkartıyorlar hiç bir ücret ödemiyorsun ben sadece bölümün prof. ameliyat olmak istedim diye hoca benden 500 ytl aldı ve inan ki memeklerim süper oldu dikişlerim şimdiden bile cok belirgin değil meme ucuna dogru gelenler tamamen lazer alta kalanlar dikiş onlardA kendiliğinden düşücek türden ama bu gün amaeliyat olalı 5. gün oldu her şey cok mükemmel gidiyor pansumanlarımı bile hoca yaptı.pazara yine gidecegim ve benim içim hastaneye gelecek .milyarlar isteyenlerden inan hiç bir farkı yok.ben 6 milyarA ameliyat olanı da gördüm aramızda hiç bir fark yok

Bu sabah dr aradı ve yatış işlemlerini yapalım pazartesi icin dedi
ama ben önumuz hafta o kadar yogunum ki haftaya olması icin rica ettim nasipse haftaya inşallah bende ameliyat olmus olacagım...kısmet..ben bu lazer dikiş nedir ögrenmek istiyorum cok merak ettim size özelmi yoksa her dr yapıyormu...bilgilendirirsen sevinirim
:kahve:

vallahi bana özelmi bnilmiyorum ama dikiş izleri yok meme ucu etrafı ve aşagı inen kısımlarda sadece cizgi var dik yok alt taraf dikişli.vede hiç dikişlerim alınmayacak

vallahi bana özelmi bnilmiyorum ama dikiş izleri yok meme ucu etrafı ve aşagı inen kısımlarda sadece cizgi var dik yok alt taraf dikişli.vede hiç dikişlerim alınmayacak

Teşekkürler, ilginc demek böyle bişey de var
beyaz tenli oldugum ıcın şanslıyım sanırım kısmet olurda ameliyat sonrası yaklaşık birseneye yakın zamanda o izler tamamen beyaza dönecek ve cok az belli olacak bu da beni biraz rahatlatıyor... yatış icin gittiğimde dr iyice bi konuşmam lazım... kafamda o kadar cok soru var ki...ve de doktordan doktora fark...biz ne :a015:desek boş
onların elindeyiz....

Merhaba arkadaslar,

Ben bu forma 3-4 ay oncesine kadar yaziyordum. O donemde ameliyat yaptirmak isteyen arkadaslar ameliyatlarini olmuslar ne guzel! Forma yazilanlari okusamda yine de sizin tavsiyelerinize ihtiyacim var.
Ben doktorumu gordum.Su anda G (mark&spencer olcusu) olan bedenim ameliyat sonrasi C olacak.Bana ameliyat icin 11 mayisa gun verildi.(devlet hastanesi tarih degistiremiyorum) Soyle bir sorun var ben doktorla gorustukten sonra hemen sonrasinda is buldum ve is yerinden bu ameliyat icin alabilecegim sure 1 haftadan fazla olmaz ve doktor bana 3 haftalik rapor veriyor.
Simdi tecrubelerinize dayanarak ameliyattan 1 hafta sonra ise baslayabilirmiyim sizce? Ofiste calisiyorum.
Artir ertemelek istemiyorum. cok tesekkurler

geçmiş olsun oh ne güzel kurtulmuşsun ağırlıklarından kaydirigubbakcemile2 darısı isteyenlerin başına. senin doktorunun adı neydi canım ben malatyalıyım elazığda yakın eyer dediğin gibiyse 2 ay sonra gidip görüşeyim. tecrübe lazım sengözlerimebaksanab

cevapların için teşekkür ederim. sağlıkla bol neşeli eğlenceli günler dilerim. hep dediğim gibi darısı başıma.öptüm

merhaba arkdaşalar nereden başlıyacağımı bilmiyorum fazla halim yok dün misafir taburcu oldum 6 mart 15-30 da ameliyata aldılar 17-00 çıktım 1 saat sonra sağ göğsüm kavun gibi şişti 2, ameliyata aldılar gece yarısından sonra nefesim kesildi hastne ayağa kalktı doktorumun evden gelmesi ile odamda narkoz bile vurmadan (vakit yoktu) her 2 koltuk altıma CEVıZ BÜYÜKLÜĞÜNDE delik açarak akciğerime tüp yerleştirerek hayatımı kurtardılar sebebi 1, ameliyatta anastezi uzmanının solunum cihazı ile aşırı baskı uygulamasından sağ ve sol akciğerimi patlatması yani balon gibi söndürmesi oldu hatırladığım ettiğim feryat etimden et kopması canımdan can çıkmış olması ameliyat olmayan arkdaşlarım korkmayın ama buda acı bir tecrübe başım gelen bu alanda 15 yılda bir yani binde bir yaşnan bir olaymış eğer bir şekilde hastanede olmasaydım şu anda aranızda olmayacaktım kurtuluşum hastnede bulunmam ve de yaşımmış tüm doktorlar buna mucize gözü ile bakıyorlar ve doktorum 1 dakika yalnız bırakmadı hepsine teşekkür ediyorum ama şu an bir şey hissetmiyorum hepimiz memişleri unuttuk canımın derdine düştük abarttığımı yada yalan söylediğimi düşünmeyin pansumanın dışında bakmadım hala bana zıcık müsde biraz dinlenip dönücem tekrar

merhaba arkdaşalar nereden başlıyacağımı bilmiyorum fazla halim yok dün misafir taburcu oldum 6 mart 15-30 da ameliyata aldılar 17-00 çıktım 1 saat sonra sağ göğsüm kavun gibi şişti 2, ameliyata aldılar gece yarısından sonra nefesim kesildi hastne ayağa kalktı doktorumun evden gelmesi ile odamda narkoz bile vurmadan (vakit yoktu) her 2 koltuk altıma CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE delik açarak akciğerime tüp yerleştirerek hayatımı kurtardılar sebebi 1, ameliyatta anastezi uzmanının solunum cihazı ile aşırı baskı uygulamasından sağ ve sol akciğerimi patlatması yani balon gibi söndürmesi oldu hatırladığım ettiğim feryat etimden et kopması canımdan can çıkmış olması ameliyat olmayan arkdaşlarım korkmayın ama buda acı bir tecrübe başım gelen bu alanda 15 yılda bir yani binde bir yaşnan bir olaymış eğer bir şekilde hastanede olmasaydım şu anda aranızda olmayacaktım kurtuluşum hastnede bulunmam ve de yaşımmış tüm doktorlar buna mucize gözü ile bakıyorlar ve doktorum 1 dakika yalnız bırakmadı hepsine teşekkür ediyorum ama şu an bir şey hissetmiyorum hepimiz memişleri unuttuk canımın derdine düştük abarttığımı yada yalan söylediğimi düşünmeyin pansumanın dışında bakmadım hala bana zıcık müsde biraz dinlenip dönücem tekrar

canım çok geçmiş olsun.büyük bir şanssızlık yaşamışsın. çok şükür aramızdasın.

Nisancım çok geçmiş olsun, ne büyük bir talihsizlik. Çok şükür sonu iyi bitmiş.
Peki dr. hatası mı senin vücudunun bir tepkisi mi anlayamadım.

Şu an sıkıntılarınların varmı? canım. Gerçekten çokk üzüldüm senin adına. Geçmişte kalmış diye düşünüp memişlerini düşünüp daha çabuk toparlanırsın inşallah.

merhaba arkdaşalar nereden başlıyacağımı bilmiyorum fazla halim yok dün misafir taburcu oldum 6 mart 15-30 da ameliyata aldılar 17-00 çıktım 1 saat sonra sağ göğsüm kavun gibi şişti 2, ameliyata aldılar gece yarısından sonra nefesim kesildi hastne ayağa kalktı doktorumun evden gelmesi ile odamda narkoz bile vurmadan (vakit yoktu) her 2 koltuk altıma CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE delik açarak akciğerime tüp yerleştirerek hayatımı kurtardılar sebebi 1, ameliyatta anastezi uzmanının solunum cihazı ile aşırı baskı uygulamasından sağ ve sol akciğerimi patlatması yani balon gibi söndürmesi oldu hatırladığım ettiğim feryat etimden et kopması canımdan can çıkmış olması ameliyat olmayan arkdaşlarım korkmayın ama buda acı bir tecrübe başım gelen bu alanda 15 yılda bir yani binde bir yaşnan bir olaymış eğer bir şekilde hastanede olmasaydım şu anda aranızda olmayacaktım kurtuluşum hastnede bulunmam ve de yaşımmış tüm doktorlar buna mucize gözü ile bakıyorlar ve doktorum 1 dakika yalnız bırakmadı hepsine teşekkür ediyorum ama şu an bir şey hissetmiyorum hepimiz memişleri unuttuk canımın derdine düştük abarttığımı yada yalan söylediğimi düşünmeyin pansumanın dışında bakmadım hala bana zıcık müsde biraz dinlenip dönücem tekrar
Nisan hn.gecmiş olsun rabbim acil şifalar versin bizlerde cok merak ettik doğrusu inşallah tez zamanta salığınıza kavuşursunuza.s.

Nisancım çok geçmiş olsun, ne büyük bir talihsizlik. Çok şükür sonu iyi bitmiş.
Peki dr. hatası mı senin vücudunun bir tepkisi mi anlayamadım.

Şu an sıkıntılarınların varmı? canım. Gerçekten çokk üzüldüm senin adına. Geçmişte kalmış diye düşünüp memişlerini düşünüp daha çabuk toparlanırsın inşallah.

sağol canım dr hatası değil ANASTEZİ uzmanının hatası tetkiklerim gayet sağlıklı idi solunum cihazının baskısını fazla uyguladığı için ciğerlerimi patlatdı ama inan şu an suçlu aramıyorum büyük talihsizlik söyliyebileceğim tek şey nefes almak çok güzel şu an şükür sorunum yok ama 10 gün sonra ve zaman zaman akciğer röntgeni ile gögüs cerrahiye gitmem gerekliymiş

Nisancım yeni gördüm özelden mesajını, çok üzüldüm canım :nazar:
Çok çok gecmiş olsun bu talihsizlik seni bulmuş
Şükredelim ki daha kötü sonuçlar doğurmadı
Güzelce dinlen canım, moralini yüksek tut
Görüşürüz allah acil şifalar versin
a.s.

X