Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

herkese merha yarın meme küçültme ameliyatı oluyorum dua edin bana inşallah pişman olmam 3 senedir kafama taktığım şeyi yapıyorum..:KK8:

İnşallah başarılı bir operasyon geçirmişsindir. Hayırlısı olsun. Pişman olmak bi tarafa neden şimdiye kadar beklemişim demeni temenni ediyorum. Bizleri sonucundan haberdar et mutlaka. Merakla bekliyoruz.

herkese merha yarın meme küçültme ameliyatı oluyorum dua edin bana inşallah pişman olmam 3 senedir kafama taktığım şeyi yapıyorum..:KK8:

Geçmiş olsun, pişman olmıyacaksın inşallah..karar vermek cok zor .. verdikten sonra gerisi kolya zaman su gibi akıyor, inşallah cok iyi bir iyileşme süreci geçiririsin...
sevgiler

arkadaşlar bende bu 1 ay içerisinde olcam ameliyat doktor 85 b yapacağını söyledi bana o bile büyükmüş geldi bilgi verebilirmisiniz 85 b büyük bir göğüsmü

merhaba,

vücduna ve boyuna göre ölçü değişir ama, benimkiler 85 b oldu cok memnunum,normal ölçüde bir göğüs...
kolay gelsin, sevgiler

Ameliyat olan arkadaşlara sormak istiyorum, ameliyat öncesi doktorunuz meme ultrasonu veya mamağrofi istedi mi? çıkarılan meme dokusu patolojiye yollandı mı? sevgiiler....

Çook teşekkür ederim, evet bu hafta belli olucak inşallah yavaş yavaş kafamda şekillenmeye başladı. Senin ameliyat günün ne zaman canım, doktorun kim? Sen de haberlerini mutlaka yaz, inşallah sorunsuz geçer biter ameliyatın ve ondan sonrakı sürecin... Benim de dualarım seninle olucak.

Canım benim, sizler en büyük destekçilerimsiniz. Kalp kalbe karşıdır. Dualarınız benim için çok önemli. Ahmet Seyhan (arkadaşımın memelerini yapan), Cüneyt Özek ve Eray Copçu'yla (Zerdalim'in doktoru) görüştüm. Açıkcası içime sindi mi diye sorarsam kendime cevabım hayır. Hepsinin de ortak görüşü bana ters t tekniğinin uygulanacağı. Hatırlarsanız daha önce de bir kaç doktorla görüşmüştüm onlar da aynı şeyi söylemişti. Artık ters t yi kabullendim:KK43: Ama ne biliyim doktor seçemedim daha. Yarın bir doktorla daha görüşmem olucak. Ve bir arkadaşımın kuzeni gelicek, geçen sene ameliyat olmuş. Onun memelerini görücem, olmazsa onun doktoruyla da görüşücem. Sizleri haberdar ederim.

Sahi Ogltkn seviyoooor muuusuun beniii??? :))

hadi bakalım bekliyoruz :) benim doktorum ercan karacaoğlu. onda karar verdim inşallah hayırlısı olur :) benle birlikte herkes istediği memelere kavuşur. benim için de ters t uygun gördü doktor pek istemesem de. ama ben henüz bekarım ileride süt verebilmem için bu teknik uygunmuş. umarım çabucak iyileşir ne diyim. benim günüm 14 mayısta. geri sayım başladı. oonnüüüüüçççç :))

merhabalar...arada takip etmeye çalışıyorum çok şey öğrendim sizlerden...emzirdiğim için bir adım atmamıştım bu anlamda ama artık bir şeyler yapmam lazım.sizden öğrenmek istediğim şey acaba aranızda Trabzon ve çevresinde ameliyat olan var mı?devlet hastanlerinde ameliyat olan var mı ve ne kadarını karşılıyorlar?cevaplarsanız sevinirim.iyi geceler...

Haklısını canım gun geçtikçe değişiyor ama dünya kadar bekleyen isim,Erzincan,ızmır,Nevşehir sehirdisi is seyahatlerim var su zaman iyi olurum diyerek program yapamıyorum biran önce sorunsuzca iyileşmek istiyorum bana süre uzun geldi ben tezcanliyim birazda tabi bundan meraklaniyorum.seni öpüyorum:))))

seraycım, dün tatili fırsat bilip arkadaşlarla brunchtaydık. tam sen aradığında büyük oğlan ufak bir kaza geçirmek üzereydi. sonra da çocukların koşturmasından dönemedim sana...ilk fırsatta görüşürüz.

Çook teşekkür ederim, evet bu hafta belli olucak inşallah yavaş yavaş kafamda şekillenmeye başladı. Senin ameliyat günün ne zaman canım, doktorun kim? Sen de haberlerini mutlaka yaz, inşallah sorunsuz geçer biter ameliyatın ve ondan sonrakı sürecin... Benim de dualarım seninle olucak.
Canım benim, sizler en büyük destekçilerimsiniz. Kalp kalbe karşıdır. Dualarınız benim için çok önemli. Ahmet Seyhan (arkadaşımın memelerini yapan), Cüneyt Özek ve Eray Copçu'yla (Zerdalim'in doktoru) görüştüm. Açıkcası içime sindi mi diye sorarsam kendime cevabım hayır. Hepsinin de ortak görüşü bana ters t tekniğinin uygulanacağı. Hatırlarsanız daha önce de bir kaç doktorla görüşmüştüm onlar da aynı şeyi söylemişti. Artık ters t yi kabullendim:KK43: Ama ne biliyim doktor seçemedim daha. Yarın bir doktorla daha görüşmem olucak. Ve bir arkadaşımın kuzeni gelicek, geçen sene ameliyat olmuş. Onun memelerini görücem, olmazsa onun doktoruyla da görüşücem. Sizleri haberdar ederim.

Sahi Ogltkn seviyoooor muuusuun beniii??? :))

desenim, seni sevmeyen ölsün:KK16:

canım, dualarım her daim seninle...hakikaten kalplerimiz aynı hislerle atıyor. bak bana 2,5 ay oldu bile...sen de inşallah o günleri yazıyor olacaksın...umarım içine sinen bir doktor bulursun ve sonuçlarından çok memnun olursun canım.

merhabalar...arada takip etmeye çalışıyorum çok şey öğrendim sizlerden...emzirdiğim için bir adım atmamıştım bu anlamda ama artık bir şeyler yapmam lazım.sizden öğrenmek istediğim şey acaba aranızda Trabzon ve çevresinde ameliyat olan var mı?devlet hastanlerinde ameliyat olan var mı ve ne kadarını karşılıyorlar?cevaplarsanız sevinirim.iyi geceler...

aramıza hoşgeldiniz snowwhitequeen,
devlet hastanesi hakkında benim pek bilgim yok, ancak forumun çok önceki sayfalarında üniv. hastanelerinde ameliyat olanların paylaşımları vardı, çok sayfa var biliyorum ancak, zaman ayırıp tek tek okuyabilirseniz çok faydası olacağını düşünüyorum. Umarım hakkınızda hayırlısı olur.

Ameliyat olan arkadaşlara sormak istiyorum, ameliyat öncesi doktorunuz meme ultrasonu veya mamağrofi istedi mi? çıkarılan meme dokusu patolojiye yollandı mı? sevgiiler....

Selam benden meme ultrasonu istedi...Çıkarılan meme dokusu patolojiye gönderildi,sonuç dosyada bana teslim edildi.Ücret ödemedim ayrı ,hepsi içindeydi...konuştuğum fiyatın

Son düzenleme:
Desenim)))) içine sinmezse yaptırma,önce doktora güvenip içine sinmesi lazım canım.Bak hep yazıyorum canlı örnek gördün beğendin arkadaşının doktorunu bence tercih et..haberlerini bekliyorum hayırlısı olsun.

hadi bakalım bekliyoruz :) benim doktorum ercan karacaoğlu. onda karar verdim inşallah hayırlısı olur :) benle birlikte herkes istediği memelere kavuşur. benim için de ters t uygun gördü doktor pek istemesem de. ama ben henüz bekarım ileride süt verebilmem için bu teknik uygunmuş. umarım çabucak iyileşir ne diyim. benim günüm 14 mayısta. geri sayım başladı. oonnüüüüüçççç :))

Say say bakalım...bizlerde geçtik o yollardan.Herşey güzel olacak,iyi düşün arkadaşım

Selam benden meme ultrasonu istedi...Çıkarılan meme dokusu patolojiye gönderildi,sonuç dosyada bana teslim edildi.Ücret ödemedim ayrı ,hepsi içindeydi...konuştuğum fiyatın

benden ultrasonda istemedi, patalojiye yollanacak mı diye sorunca kendin karşılarsın dedi. Üstelik piyasanın üzerinde bir mevla ödüyorum bunların dahil olmaması hoşuma gitmedi, şurda iki gün kaldı ameliyata kendimi soğutmakta istemiyorum, neyse hakkımda hayırlısı olsun. kendine ii bak..

X