Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

desenim:))) saymaya başlayalım ay 16 sına da, birşey kalmamış:KK52: canım etmem mi dua, anneme bile okutur üfletirim. Çok iyi geçecek sen hiç endişe yapma taşşş gibi memelere kavuşacaksın. Seni çok öpüyorum ha minik kuzunu nasıl idare edeceksin? Ayarla herşeyi kafan rahat olsun...ben uzunca bir liste hazırlamıştım yemek, bez değişimi uyku vs ...ogltkne ye okumuştum listeyi:KK34: çok gülmüştük .İhtiyaç duyduğun an ara uzak olmasam yanında biterdim, arkadaşım bay

Öyle iyisiniz kiii... yanımdaymışsınız gibi hissediyorum zaten. Hastaneden de yazarım bol bol kollarımı kullanabilirsem. Kendi canlı yayınımı kendim yaparım :KK1: Kafama fazla takmamaya çalışıyorum, aklıma geldikçe heyecanım artıyor. İnşallah canım yaaa herşey güzel olur. unutma sakın annene söyle benim için bol bol dua etsin. :KK16: Anneler bi başkadır. sevgilerimi ilet, ellerinden öpüyorum onun. Moral dolu sözlerin bana kuvvet verdi.:KK52: Ben de şimdiden talimatlar vermeye başladım. Benim oğlan kimsede durmuyor eşim dışında. Eşim ilgilenicek, onlar çok başbaşa kaldı ne zaman ne gerekir benden sonra eşim çok iyi bakar ona, :emir_bebek:o yüzden içim rahat :KK55: ama hiç bu kadar uzun süre bırakmamıştım. Sayılı gün çabuk geçer, katlanıcaz artık. şimdiden düşünüyorum ben de bir kaç çeşit yemek yapıp dolaba koyarım gitmeden önce diye :KK56: gecelik flan da almam lazım, önden düğmeli :44:

Sayenizde daha rahat atlatıcam bu heyecan evresini :KK54:

:KK1:

çok güldüm buna ben....fadıl takipte :)) bu da ayrı bi beceri, iş, meslek olmalı kanımca :KK76::KK36::21::KK33:

güzel sözlerin için çok mersi şeker....önemli olan çoğunluğun ne düşündüğü oda ortada zaten:KK31: :KK8: ben bu sefer açık alan toplantısı düzenleyelim diyorum , hepimize uyarsa çok güzel bir yer var bildiğim sana bahsetmiştim...fiyatlarda uygun çok güzel olur

Şu an ameliyattasındır büyük ihtimal. Dualarım seninle canım, inşallah rahat bir ameliyat geçirirsin ve ameliyattan sonra kendini çook mutlu hissedersin. Aklım sende...Öpüyorum çoook :KK54: ve şimdiden geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.:KK71:

bu başlık atıp bana ameliyat dayken yazdığın yazı desenim:KK16: ben yapılan iyiliği de kötülüğü de unutmam senin bana o zaman ki desteğin için ben sana çok teşekkür ederim.

Tamam canım sen hiç merak etme ben aneye söylerim...baba bakıyorsa minik kızuya sorun yok inan çabuk geçiyor zaman bak bana 6 oldu arkadaşım

Son düzenleme:
Araya ben girdim :KK1: Benim ki 16 Mayıs :KK54:

aaa seninkine de az kalmış desendesencim :) hem de benden iki gün sonra belki bende o tarihte kontrole falan gelirsem seni de görürüm ne güzel olur :) saatini falan yazarsın belli olunca emi? şimdiden geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum sana :) umarım en başarılı şekilde ameliyatı olur bitiririz hepimiz :)

bu arada

bugün son yeedddiiiiiiiiii :)

ve seninki de sonn dokkkuuuuzzzzz :)

aaa seninkine de az kalmış desendesencim :) hem de benden iki gün sonra belki bende o tarihte kontrole falan gelirsem seni de görürüm ne güzel olur :) saatini falan yazarsın belli olunca emi? şimdiden geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum sana :) umarım en başarılı şekilde ameliyatı olur bitiririz hepimiz :)

bu arada

bugün son yeedddiiiiiiiiii :)

ve seninki de sonn dokkkuuuuzzzzz :)

bi dakka bi dakka seni de görürüm yazdım :)
bana öyle geliyor ki şuan, sanki herkes aynı doktora ameliyat oluyormuş gibi :):):)
manisa da değil mi senin ameliyatın? tüh ben de ameliyat olan birini ziyaret ederim diye seviniyordum :) mutluluğu paylaşmak güzeldir :) uzaktan da olsa paylaşıyoruz :)

Son düzenleme:
bi dakka bi dakka seni de görürüm yazdım :)
bana öyle geliyor ki şuan, sanki herkes aynı doktora ameliyat oluyormuş gibi :):):)
manisa da değil mi senin ameliyatın? tüh ben de ameliyat olan birini ziyaret ederim diye seviniyordum :) mutluluğu paylaşmak güzeldir :) uzaktan da olsa paylaşıyoruz :)

Evet evet manisa da olacak desenim ameliyatını...hadi sayın bakalım az kaldı

Benim de 16 Mayıs ameliyat günüm, yani senden iki gün sonra. Allah yardımcımız olsun, bütün ameliyat olan ve olucak herkesin... Benim de ters T olucak. Nasıl heyecanlı mısın? (Bu da soru mu dediğini duyar gibiyim, çünkü ben de aynı süreçteyim) İnşallah hakkımızda hayırlısı olur, sonuçlarından memnun kalacağımız bir operasyon geçiririz. :KK34:

heyecanlıyım tabiiii :) kötü rüyalar görmeye başladım hatta :KK43: ameliyat oluyormuşum dikişler güzle olmuyormuş aralardan içi gözüküyormuş ve göğsümün içi uçurummuş :S
bir göğüste uçurum olabilir mi? ben gördüm işte :S
inşallah dileklerin gerçekleşir, dualarım seninle :)

Evet evet manisa da olacak desenim ameliyatını...hadi sayın bakalım az kaldı

sayıyoruz :) az kaldı. heyecan arttı.
nasıl olcak bilemiyorum, çok abartıyormuyum acaba heyecan işini, kendime kızıyorum bazen..

birde forumda arkadaşlık yollama gibi birşey varmış yeni öğrendim :)

heyecanlıyım tabiiii :) kötü rüyalar görmeye başladım hatta :KK43: ameliyat oluyormuşum dikişler güzle olmuyormuş aralardan içi gözüküyormuş ve göğsümün içi uçurummuş :S
bir göğüste uçurum olabilir mi? ben gördüm işte :S
inşallah dileklerin gerçekleşir, dualarım seninle :)

ay rüya diyince yazmadan edemedim..
ben ameliyata 1 ay kala falan bir rüya gördüm... hala da gerçek gibi....
yaşadığım yerdeki poliklinikten bozma bi hastanenin koridorunda ameliyat ediyor beni Ercan bey...Memorial falan değil yani :))
ameliyat bitti diyo, sedyeden kalkmam için elini uzatıyo...
elini tutup kalkıyorum..dik durmamla birlikte benim sol meme lastik gibi dizlerime kadar uzuyor...biri taş gibi yukarıda biri dizimde :)))
ben şok,
olabilir, bunlar beklenen komplikasyonlar, olabilir diyerek sakince durumu yorumluyo adam
ne de olsa yerlerde sürünen benim meme :)))))

madames; kıssadan hisse :
durumun çok normal arkadaşım, hepimiz aynı heyecanları yaşadık....
ama herşeyin çok güzel olacağını düşünerek kendini teskin etmeye çalış..
belki benim kontrol tarihimle aynı olursa ben bile seni ziyatere gelebilirim...
arkadaşlık olayını da çözmüşsün :)) kabul ettim seni..

çok öpüyorum

yaşadığım yerdeki poliklinikten bozma bi hastanenin koridorunda ameliyat ediyor beni Ercan bey...Memorial falan değil yani :))
elini tutup kalkıyorum..dik durmamla birlikte benim sol meme lastik gibi dizlerime kadar uzuyor...biri taş gibi yukarıda biri dizimde :)))
ben şok,
olabilir, bunlar beklenen komplikasyonlar, olabilir diyerek sakince durumu yorumluyo adam

çok öpüyorum

senin rüyan da gerçekten çok etkileyiciymiş :s elimden geldiğince iyi düşünmeye çalışıyorum vitrinlerde bikinileri seyrederken iyi bir gaz alıyorum keşke bugün ameliyat olsun diyorum. ameliyat olmaya karar verdiğimden beri kendime hiçbir şey almadım, yeni benle birlikte alacağım inşallah :)
umarım aynı tarih olur da görüşebiliriz :) beklerim. hepinizin gelmeyi düşünmesi ne kadar hoş bir duygu anlatamam. bana inanılmaz moral oluyo. ben annemden gizli olacağım bu ameliyatı. eğer söyleyebilirsem bir yengeme söyleyeceğim, gelsin diye. çünkü narkozdan ayılmak kolay olmayacak biliyorum.
kabulün için teşekkür ederim :)

ben de öpüyorum.

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: En sonunda ben de ameliyat oluyorum, içim içime sığmıyor. Sizlere yazmak için sabırsızlanıyordum. Yoğun bir hafta ve hafta sonunun ardından ancak fırsat bulabildim. :KK4: 16 mayıs büyük gün benim için. Bütün kan tahlillerim, tetkiklerimin hepsi yapıldı. Geriye sadece beklemek kaldı. Manisa devlet hastanesinde Dr.Macide Yakut yapıcak ameliyatımı. Nasıl heyecan var, anlatamam. Benim için dua edin kızlar :KK9:

Canım cok şükür karar verdin, doktorunu buldun :)
Dualarımız seninle olacak, inşallah herşey yolunda gidecek:)
sevgiler

Odycim,
öncelikle fotoları gördüm...yorumlarımı da yazdım zaten...keşke yüzünü de bi parça görebilseydik :)
Ekim68 beni de aradı, ama işyerinde pek uzun konuşamadım. Herşey yolundaymış ablası ile ilgili de:KK34:
bi sonraki toplantıda senle ben de olalım :) kıskanıyorum şu istanbullu hatunları...

Jelesec'im,
ozdy öyle güzel söylemiş ki, sen gerçekten de herkese güzel kalbini açıp, en güzel duygularınla enerjini veriyorsun. Hayatın her alanında olduğu gibi bunu anlamayan, ya da kötüye kullananmaya çalışanlar olabilir. Sen onlara aldırış etme benim güzel kalpli güzel yüzlü arkadaşım. Bence şu sözü felsefe edin, hatta imza yap forumda :KK66: ben çok severim şahsen.

"Herşeye söyleyecek bir lafım var, ama önce lafa bakarım laf mı diye, sonra söyleyene bakarım adam mı diye"

öptüm seni..[/QUOTE]

ogltkn teşekkür ederim yorumların için :)Yüz resimlerimi de ekleyeyim bari :))) şekillerinden ben de memnunum..ufak sorunlar da geçicek inşallah zamanla....
tatlım evet bir dahaki toplantıya gelmeyi çok istiyorum... bana ne bize göre ayarlasınlar :))
jelesec yapıcak bize bir kıyak artık :)

Evet ben yolacam ona söz söyleyeni , adres bekliyorum:)

ben şok,

çok öpüyorum

Evet ben de Tuğrul beyden önce başka bir doktora olucaktım, ameliyatı iptal ettim :), çünkü rüyalarımda hastaneden kaçıyordum beni kescekler diye cıplak ayakla ....
ben bu kabusları benim tırsıklığımdan sanıyordum, meğer oluyormuş böyle şeyler...
evet herşey güzel olacak, güzel de oluyor zaten :)
sevgiler

güzel sözlerin için çok mersi şeker....önemli olan çoğunluğun ne düşündüğü oda ortada zaten:KK31: :KK8: ben bu sefer açık alan toplantısı düzenleyelim diyorum , hepimize uyarsa çok güzel bir yer var bildiğim sana bahsetmiştim...fiyatlarda uygun çok güzel olur

hah sen orayı ayarla :) cok piknik yeri olmasın ama :)
konuşuruz

Ablası iyiymiş canım tedaviye devam...Allah şifa versin...ne var senin izinde barbim...millet kocaman olan sorunlarına minik sorun diyor.Sen takma 1 seneye kalmaz geçer o, dudaklar çok dolgun hoş...burun kenarı dolgu kolay iş canım konuşuruz:KK16:

Timam takmıyorum bekliycez artıkın..
cok öpüyorum
dolguyu da konuşalım ..

bu arada bir sürü işim gücüm var, öğle tatilinde buralarda dolaşıyorum.

hepinizi kucakladım, kaçtım

Nasılsa arkadaşlarıma acık albüm diye yüz resimlerimi de ekledim :)
inşallah internette bişi olmas :))

sevgiler

X