Göğüs küçültme Ameliyatı ile ilgili tecrübelerimizi paylaşalım

tuğrul bey insana hem güven veriyor hem de insanda tedirginlik uyandırıyor?? kullandığı meme küçültme yöntemini bir tek kendisinin uyguladığını söyledi .. ben bu ay bitmeden doktora karar verip olmak istediğim için biraz acele ediyorum nedense kalbimden bi türlü doktor ismi geçmiyor doktorlar hakkında iyi birşeyler okuyorum sonra bi bakıyorum biri kötü diyor

tuğrul bey nerede istanbulda anadolu avrupa yakası ? soyadı ? fiyat? çok sordum))) ama sormak zorundayız...değişik yöntemler derken neler mesela.. görüdğüm en güzel değişik yöntemler digiturkte belgesel programı vardı dr ray hollywood dr u kesiksiz ameliyatlar bile yapıyordu göbek deliğinden silikon koyama vs... tuğrul bey ne tip yapıyor koldan girip meme kesiği yapmayanda varmış biri demişti... biraz bilgi verirseniz memnun olurum ...

bir iki gündür sayenizde bilgiler edinmeye başladım, teşekkürler paylaşımda bulunan tüm arkdaşlara, ameliyatı olan ve olacaklarada geçmiş olsun...

her ameliyatın etkisi kişiden kişiye değişir, doktor çok önemli tabi hiç birşeyden korkmuyorum ama bu göğüs küçültme ameliyatı beni korkutuyor çok... bu arada ercan bey sanırım popüler bu forumda, :KK64:kendisi ile mutlaka görüşeceğim,kışa doğru düşünüyorum, burun ameliyatında devülasyon uzun sürmüştü 4 saate yakın zor bir ameliyattı estetik yapmadıydı doktorum,10 sene olmuştur nerden baksanız ben burun sonrası içerisinin temizlenmesinden 2 .de kaçmıştım laserle koca çubuğu burnuma soktuklarında bana gelmişlerdi, 2.dede muayene olduğum masadan kaçtım...bıraktım dr a gitmeyi dahada temizliği kendi kendine düşüyordu pıhtılar... göğüs küçültme ameliyatındada böyle acılı olaylar varm ameliyat sonrası konrollerde ? sezeyan 20 sene evvel oldum o zamanki teknoloji ile bile nerdeyse iz yok olsa nolur zaten göbek pot yapmış:) doğal olarak görünmüyor, o göbekteki sarkan kas kaldırılıp yağları alınıyormu ? gerçi inanın karın umrumda değil benim derdim göğsümle) bir arkadaş bahsetmiş, sanki aynı anda olmuş gibi ama desen harici tüm arkdaşların isimlerini unuttum, desen kaldı aklım tek belki ilk cevap ondan geldi bu sebepten kendisinle aynı heyecanı yaşadım , bende yaşayacağım bu heyecanı kışa doğru, tek istediğim genç kızlığımdaki gibi 75 lik göğüsler, sadece ve sadece haffleyip önümde gitmesinler diye... hiç sevemedim sevmedim ve sütyen giymekten nefret ediyorum... örgü örerken o yanlardan iki koluma engel olmuyormugelde hasta olma )
kardeşimin minicik o silikon istiyor dolgulu sütyenlerle büyük gösteriyor ben küçülteyim diye uğraştayım :KK9:
sevgilerimle herkese...

tuğrul bey nerede istanbulda anadolu avrupa yakası ? soyadı ? fiyat? çok sordum))) ama sormak zorundayız...değişik yöntemler derken neler mesela.. görüdğüm en güzel değişik yöntemler digiturkte belgesel programı vardı dr ray hollywood dr u kesiksiz ameliyatlar bile yapıyordu göbek deliğinden silikon koyama vs... tuğrul bey ne tip yapıyor koldan girip meme kesiği yapmayanda varmış biri demişti... biraz bilgi verirseniz memnun olurum ...

Dr. Tuğrul Turan İstanbulda levent'de.
Kendisi öyle söylemese de barbie memesi yapıyor :) kendi dokun yeterliyse dokundan jelimsi, silikonumsu bir meme yapıyor. bombeli değil ama şekil olarak barbie bebeklerin memesine benziyor..
Bütün ameliyatlarını ters T tekniği ile yapıyor...
ben kendisine ameliyat oldum, 4 ay oldu.. memnunum .sadece alt kesilerde dikiş izlerinde kızarıklık ve kabarıklık var. Onlar da zamanla iyileşecek diye bekliyorum,
Fiyat konusunu kendisiyle konuşacaksınız...daha cok bilgi almak isterseniz;

Estetik cerrahi- doktorlar öneriler- başlığının altında "Dr. Tuğrul Turan'a ameliyat olanlar buraya" diye bir başlık oraya bakabilirsiniz...
Bu topikte iletişim bilgileri de var...

Dr.Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olan cok arkadaşımız var, onlar da sonuçlarından cok memnun, forumda cok bilgi var.. biraz zaman ayırıp okursanız başka öneriler de var...
sevgiler,

Rainyday, ben bugüne kadar İstanbulda olan doktorlardan Tuğrul Turan ve Fatih Dağdelen ile görüştüm . Tuğrul Bey bana 3.5 saatini ayırdı fatih bey yarım saat=) Tuğrul Bey attığın her maile mutlaka cevap veriyor çok ilgili. Fakat ben iz konusunda en iyi doktoru bulmaya çalışıyorum haftaya diğer doktorlarla görüşmeye geleceğim Naci Çelik ismi de çok geçiyor ama kararsız kalıyor insan

ozdy,
Diğer arkadaşların ameliyatları ile kendi ameliyatının sonuçlarını karşılaştırdın mı ? Sen Tuğrul beye oldun burda yakın arkadaş olarak göründüğünüz bi kaç arkadaş var onlar Ercan Beye olmuş aradaki farklar sence neler bizi bilgilendirirsen çok sevnirim

aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz. Rainyday....forumu boş bulmuş yazdıkça yazmışsın:KK1:

Özdy:)))) canım nasılsın? uyanabildin mi rahat? Herşey çok güzeldi tekrar teşekkürler...öptüm seni:KK54:

Madames....desendesen ....hadi bir gün daha gitti....saymaya devam

Son düzenleme:
Dr. Tuğrul Turan İstanbulda levent'de.
Kendisi öyle söylemese de barbie memesi yapıyor :) kendi dokun yeterliyse dokundan jelimsi, silikonumsu bir meme yapıyor. bombeli değil ama şekil olarak barbie bebeklerin memesine benziyor..
Bütün ameliyatlarını ters T tekniği ile yapıyor...
ben kendisine ameliyat oldum, 4 ay oldu.. memnunum .sadece alt kesilerde dikiş izlerinde kızarıklık ve kabarıklık var. Onlar da zamanla iyileşecek diye bekliyorum,
Fiyat konusunu kendisiyle konuşacaksınız...daha cok bilgi almak isterseniz;

Estetik cerrahi- doktorlar öneriler- başlığının altında "Dr. Tuğrul Turan'a ameliyat olanlar buraya" diye bir başlık oraya bakabilirsiniz...
Bu topikte iletişim bilgileri de var...

Dr.Ercan Karacaoğlu'na ameliyat olan cok arkadaşımız var, onlar da sonuçlarından cok memnun, forumda cok bilgi var.. biraz zaman ayırıp okursanız başka öneriler de var...
sevgiler,

çok çok teşekkür ediyorum, zaten önemli olan olanları takip edip doktoru seçmek... kızarık ve kabartılar pişik gibi mi acı veya kaşınma durumu, güzellik için katlanılacak bazı şeylere tabi ama insan korkuyorda ,ben burun ameliyatında gelipte biri çarpar diye çok korkardım göğüslerdede aynı o düşünce olur sanırım, dikiş bunlar neticede...

benim korkma sebebim şu , bir arkadaşım sezeryan olduydu bende oldum ama sorun hiç yaşamadım 20 sene evvel hemde süper geçmişti, bu arkadaşım 10 sene evevl oldu özel hastahanede iyi de doktoru hemde aile tanıdığıydı , hayatımda böyle bir şey görmedim, komşum lohusa diye hep yanındaydım, 2 ci veya 3. günü yürümek için kalktı birden ah dedi , ve dikişinden resmen sular aktı hayatımda böle bir pis koku ve acayip şey görmedim meğer iltihaplanmış ve resmen sırılsıklam oldu kızcağız heryer o iltihaptan oldu buda o zamandan beri beni korkutur oldu sanki dikişli heryer öle açılır patlar riski aslında açılmamış sızmış tazzikle içerde biriken iltihap..ama doktor hatası belkide bünye bilemiyorum..onun etkisinle göğüslerdede alttan dikiş oluyor ya simdi sizde dediniz kabartı kızartı... o düşünce hep aklıma takılıyor, ki saçma tabi herkes berbere gider gibi estetik yaptırıyor,olacaz sizlerin deneyimlerini göre göre iyileşme süreçlerini izleye izleye doğru yolu bulup bizde birgün sizlerle paylaşırız ...teşekkürler cevabınız için))) :KK3:

Rainyday, ben bugüne kadar İstanbulda olan doktorlardan Tuğrul Turan ve Fatih Dağdelen ile görüştüm . Tuğrul Bey bana 3.5 saatini ayırdı fatih bey yarım saat=) Tuğrul Bey attığın her maile mutlaka cevap veriyor çok ilgili. Fakat ben iz konusunda en iyi doktoru bulmaya çalışıyorum haftaya diğer doktorlarla görüşmeye geleceğim Naci Çelik ismi de çok geçiyor ama kararsız kalıyor insan

sizle ben şu an araştırma safhasında bu forumdanda arkadaşların paylaşımlarını takip edip bir şekilde bizde mutlu olacağız ) teşekkürler cevap için

ozdy,
Diğer arkadaşların ameliyatları ile kendi ameliyatının sonuçlarını karşılaştırdın mı ? Sen Tuğrul beye oldun burda yakın arkadaş olarak göründüğünüz bi kaç arkadaş var onlar Ercan Beye olmuş aradaki farklar sence neler bizi bilgilendirirsen çok sevnirim

Ozdye, arkadaşımla dün ilk defa kanlı canlı görüştük o Tuğrul beyin hastası ben Ercan beyin...tabi yedik içtik memelere bakmak için lavaboya gittik ay çok güldüm:KK1: ben çok herkese açıp gösterdiğim için jubilemi yapmıştım önceden ama... alışkanlık olmuş birde pozlar verdim. Keşke seni davet etseydik 2 canlı örneği de görürdün

Jelesec,
gerçekten görmeyi çok isterdim 2 canlı örnek =) peki karşılaştırma sonucu ne gördünüz fikirleriniz neler hanginiz izleri daha az daha silikleşmiş durumda şekiller nasıl?:KK1:

takip edeceğim ve bende kesinlikle olacağım bu ameliyatı , ama hiç bir bilgimyok bu konuda, ancak sizlerin yazdıklarınızdan tecrübelerden yararlanıp kararımı vereceğim...
biz küçültmeye çalışıyoruz kardeşim büyütmek istiyor genç kız, küçük baya ama annemde kızımın biri ufaltmak ister biri büyütmek ister hey alahım diyip duruyor=)

bende psikolojik bir korku bu ameliyata karşı ki sezeryan olmuş bir kişiyim zamanında, bu daha basit olsa gerek...tecrübelerinizi zevkle takip edeceğim size simdiden geçmüş olsun ... mutlaka her yaşadığınızı... sgk dan veya özel sağlık sigortasından bir indirm yapıyorarmı bilen varmı ? özel hastahanelerde...

Merhaba; anlaşmalı özel hastanelerde yarıya yakın kısmını sgk karşılıyormuş, forumdan bir arkadaşımız bu şekilde ameliyat olmuştu, yarı parasını ödemişti.

Güzel dileklerin için çok teşekkürler....

bir iki gündür sayenizde bilgiler edinmeye başladım, teşekkürler paylaşımda bulunan tüm arkdaşlara, ameliyatı olan ve olacaklarada geçmiş olsun...

her ameliyatın etkisi kişiden kişiye değişir, doktor çok önemli tabi hiç birşeyden korkmuyorum ama bu göğüs küçültme ameliyatı beni korkutuyor çok... bu arada ercan bey sanırım popüler bu forumda, :KK64:kendisi ile mutlaka görüşeceğim,kışa doğru düşünüyorum, burun ameliyatında devülasyon uzun sürmüştü 4 saate yakın zor bir ameliyattı estetik yapmadıydı doktorum,10 sene olmuştur nerden baksanız ben burun sonrası içerisinin temizlenmesinden 2 .de kaçmıştım laserle koca çubuğu burnuma soktuklarında bana gelmişlerdi, 2.dede muayene olduğum masadan kaçtım...bıraktım dr a gitmeyi dahada temizliği kendi kendine düşüyordu pıhtılar... göğüs küçültme ameliyatındada böyle acılı olaylar varm ameliyat sonrası konrollerde ? sezeyan 20 sene evvel oldum o zamanki teknoloji ile bile nerdeyse iz yok olsa nolur zaten göbek pot yapmış:) doğal olarak görünmüyor, o göbekteki sarkan kas kaldırılıp yağları alınıyormu ? gerçi inanın karın umrumda değil benim derdim göğsümle) bir arkadaş bahsetmiş, sanki aynı anda olmuş gibi ama desen harici tüm arkdaşların isimlerini unuttum, desen kaldı aklım tek belki ilk cevap ondan geldi bu sebepten kendisinle aynı heyecanı yaşadım , bende yaşayacağım bu heyecanı kışa doğru, tek istediğim genç kızlığımdaki gibi 75 lik göğüsler, sadece ve sadece haffleyip önümde gitmesinler diye... hiç sevemedim sevmedim ve sütyen giymekten nefret ediyorum... örgü örerken o yanlardan iki koluma engel olmuyormugelde hasta olma )
kardeşimin minicik o silikon istiyor dolgulu sütyenlerle büyük gösteriyor ben küçülteyim diye uğraştayım :KK9:
sevgilerimle herkese...

Çok içten ve samimi yazmışsın, ayrıca hatırlanmak da hoşuma gitmedi değil hani:) Aaahhh işte herkesin derdi kendine, kimi büyütmek ister, kimi küçültmek. İnşallah sen de doğru doktoru bulup kurtulursun bu dertten. Ne kadar kilo fazlan var bilmiyorum ama, benden sana tavsiye ameliyat olana kadar verebildiğin kadar kilo ver. Kışın olmayı düşünüyorum demişsin, o zamana kadar biraz kilo verip üstüne ameliyat oldun muydu süper olucaktır. Hem doktor vücuduna orantılı yapar göğüslerini daha güzel olur.

Ben eğer İstanbul'da olsaydım üstüne basa basa söylüyorum kesinlikle Ercan Bey'e gider görüşürdüm, hatta ona ameliyat olurdum. Bu forumda birçok arkadaşımız kendisine ameliyat oldu ve sonuçlarından gayet memnunlar. Haaa risk yok mu, tabi ki var, her doktorda olduğu gibi. Bu biraz da insanın bünyesiyle alakalı bir durum. Umarım sen de sonucu yüzünü güldürecek bir ameliyat geçirir ve mutlu olursun.

desenim selam canım:KK16:

bi uğradım hemen kaçıyorum işler yoğun:KK37:

jelesecim, sesini duymadım eksik kaldı bir yanım...öptüm canım seni:KK54:

jelesec ve ozdy karşılaştırma sonucu fikirlerinizi çok merak ediyorum mesaj sayım dolar dolmaz ozdy nin albümüne bakmak için sabırsızlanıyorum

Jelesec,
gerçekten görmeyi çok isterdim 2 canlı örnek =) peki karşılaştırma sonucu ne gördünüz fikirleriniz neler hanginiz izleri daha az daha silikleşmiş durumda şekiller nasıl?:KK1:

Ay sen bizi birbirimize düşürürsün :KK1: canım özdynin ..ters T bunu daha önce yazmıştım, küçük meme büyük meme değişmiyor tekniği o... Tuğrul beyin... ben T kesiyi istemediğim için tercih etmedim.Ercan bey hastanın memesine bakıp tekniği belirliyor...bana ve birkaç arkadaşa İ kesi yaptı...daha az iz oluyor bu teknikte.

Gelelim sorduğun soruya özdyinin izleri biraz daha belirgin bunu zaten kendi yazdı...benim ilk aydan itibaren azdı...sonraki aylarda da silikleşti.

Son düzenleme:
jelesec ve ozdy karşılaştırma sonucu fikirlerinizi çok merak ediyorum mesaj sayım dolar dolmaz ozdy nin albümüne bakmak için sabırsızlanıyorum

Canım albüm için mesaj sayısının önemli olduğunu sanmıyorum , arkadaş olarak eklendiysen eğer Ozdy'nin albümünü tıklaman yeterli.

İnşallah canım herşey güzel olacak...sana şu silikon bantlardan kargo yaparım bulamazsan orada. Onlar gerçekten çok işe yarıyor,saymaya devam arkadaşım

Ne iyi olur canımsın sen; haberdar ederim seni, öpüyorum çook, muck muck...:))

desenim selam canım:KK16:

bi uğradım hemen kaçıyorum işler yoğun:KK37:

jelesecim, sesini duymadım eksik kaldı bir yanım...öptüm canım seni:KK54:

Canım akşam geç saatte seni aradım,kusura bakma... kafa çakır keyif lavabo muhabbeti komik olunca dur dedim özdeye ye, şunu bir arayayım.Dur daha gün bitmedi çok konuşuruz daha:KK16:

Son düzenleme:
X