Göğüs küçültmek isteyenlerin paylaşım yeri

ya kızlar selam sitenin bu kısmı mı değişti_?? ben 2 ocakta ameliyat olmuş bir genç kız olaraakk sizlere şunu öneriyorum "OLUN BU AMELİYATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII......................................"
boşuna çekmişim yıllarca sırt ağrısı istediğini giyememek hep saklamak hep siyah giymek...pembelere iç çekmek...boyun bel ağrılarına spor hareketleriyle çözüm bulmaya çalışmak...

hep korktum ama şimdi süperimm..göğüslerim ise daha süperrrrrrrrrrrrrr..................şekli duruşu büyüklüğü o kadaar ideal ki..şuan ben izler için krem kullanıyorum...daha 3 ay oldu hala sporcu sütyeni kullanıyorum ama kendi isteğimle...çokta memnunum...
kızlar boşuna korkmayın çekmeyin bu çileyii...senelerce çektim..ameliyata karar verdim anesteziden ağrıdan sızıdan korktum...

grip olsam vücudum daha bitkin hissederdi heralde...hiç ağrı sızıda yoktu....harikaydı herşey hala harika...
bu yaz bikini giyeceğimm yupppiiiiiiiiiiiiiiii

inşallaaahh sizde kurtulursunuz canlarımmmmmmmmmm

öpüldünüzzzzzzzzzzzzzzzz
ya valla okadar özendirdinki beni derhal yarın gidip yatabilirim ameliyat masasına :):) ben bekarım ilerde çoluk çocuğa karışırsak bi sorun teşkil edermi acaba emzirme konusunda? bide maliyeti çok fazlamı.. son olarakta zamnla sarkma veya bozulma oluyomu göğüste :)

benim de öyle cnm çok büyük deil ama sarkık işte o da nasıl toparlanacak bilmiyorum bende spora başladım ağırlık kaldırıyorum bakalım ne olacak inş biraz da olsa toparlanır yoksa psikolojim bozuluyor:1no2:

ya arkadaşım toparlayıcı sutyenler var onlardan al bı nebzede olsa toparlıyor ama ıyı markaların sutyenlerını al

bence de canm katılıyorum sana spor yap doğal yolardan biraz gidermeye çalış bence amaliyat düşündüğün en son şey olsun ve memnun olan kişi sayısı çok az izlerinden şikayetçi olan istediği gibi olmayan ilerde bebeğini emzirememe riski gibi bi çok sorunla karşılaşabilirsin üstelik maliyeti de fazla yine de sen bilirsin cnm

canm toparlıyor ama düşünsene aynada bakamıyorum bile kendime yani toparlanır ama öyle oldunu sen biliyosun rahat olamıyorsun ki

kizlar kozmetik urunlerinde n bilgisi olan varsa sikilastirmaya ve sarkmaya karsi yazarsa sevinirim 19 yasindayim 6 aylik hamileyim goguslerim 95 e cikti
emzirirken ne olur dusunemiyorum yardim pllssssss

valla bol sütlü olursan yandın arkadaşım....ben hamile kaldığımda 85 ti kilo aldım hamileleik ve sonrasında 100 dü doğum yaptığımda...hatta 95 ti...emzirmeye başladım sütümde boldu bir sisiolardı allah seni inandırsın davul gibi...moralim bozuluodu...annm dedi kızım emzirme bitince iner onlar....valla 18 ay emzirdim ve de inmedi su an 115 takıorum....geçen hamile kalmadan önceki bikinimin üstü geçti elime...baktım baktım ağlıcam geldi...sadece ucunu kapatabiliodu...düşünün artık...emzirirken dikkat et o süt yapsın bu süt yapsın diip yeme sakın...bol sıvı tüket yeterli...bnm gibi olma...ben şimdi soğuk suyla masaj yapıorum ve avonun göğüs sıkılaştırıcısı mükemmel onu kullanıorum düzelme var...spor yapıcan soğuk su ve sıkılaştırıc krem...okhihoyyyt

valla bol sütlü olursan yandın arkadaşım....ben hamile kaldığımda 85 ti kilo aldım hamileleik ve sonrasında 100 dü doğum yaptığımda...hatta 95 ti...emzirmeye başladım sütümde boldu bir sisiolardı allah seni inandırsın davul gibi...moralim bozuluodu...annm dedi kızım emzirme bitince iner onlar....valla 18 ay emzirdim ve de inmedi su an 115 takıorum....geçen hamile kalmadan önceki bikinimin üstü geçti elime...baktım baktım ağlıcam geldi...sadece ucunu kapatabiliodu...düşünün artık...emzirirken dikkat et o süt yapsın bu süt yapsın diip yeme sakın...bol sıvı tüket yeterli...bnm gibi olma...ben şimdi soğuk suyla masaj yapıorum ve avonun göğüs sıkılaştırıcısı mükemmel onu kullanıorum düzelme var...spor yapıcan soğuk su ve sıkılaştırıc krem...okhihoyyyt

evet ya bende o ürünü kullandım...çok iyi geldi.....bende tavsiye ederim....ve soğuk suyla masaj yaparak duş almakta iyi geliyor

90 kullaniyorum, cok sukur henuz sarkik degiller ve baya dolgun..ama ben nefret ediyorum ya, gobegim yok ama goguslerimden dolayi sisman ve hantal duruyorum..cektigim boyun ve bel agrisini yazamiyorum bile. saklamak icin durusum ve oturusum bile farkli. bikini bulmak tam bir iskence (farkli farkli bedenler ya da adam akilli kapatmak icin ugrasmalar)...kilo verdim, soguk su masaji yaptim, egzersiz yaptim yok hicbir sey ise yaramadi..belki daha diri oldular ama kesinlikle kuculme olmadi...ben acikcasi cocuk sahibi olduktan sonra ameliyati kesinlikle yaptiricam, iz kalmasi umrumda bile degil yeter ki "normal" bir gogus olcusune sahip olayim.. :1no2:

etrafimdakiler bu sikayetlerimden dolayi beni "nankorlukle" suclayip, seksi oldugunu soylese de, ben kesinlikle memnun degilim ya...igrenc...kucuk goguslu bayanlara da ozeniyorum acikcasi senağlama

benced kucuk gogus kesinlikle seksi duruyo buyuk gogusun modasi gecti:) keske kuculse sadece zayiflayinca biras iniyorlar:))

28 yasındayım doğum yapmadım hiç
166 boy 61 kilo 85 göğüs
herkez gayet normal buluyor kocamda öyle :jeyyar:
bende beğeniyorum herseyi giyebiliyorum ama ya sonrası için mesele doğum yaparsam
bide cok büyürlerse naparım diyeCADIARZU
sütyen olararak kom rosenna 75 d kullanıyorum
çok güzel topluyo ve dik gösteriyo askıları lastik
değil
arkası normal yerinde duruyo tavsiye ederim
yanlız dantelli dantelsizi yok artık badilerin içine alttan gecmeli badi falan giyiyorum

bi tanıdığım izmirde 1500 tl ye göğüslerini küçültmüş
dikleşmiş badi giyince çok güzel durusu vardı
bende plates yapıcam küçültüyo diyolar

pilates kucultmuyor ama sekle sokuyor goguslerin daha yuvarlak oluyor hemde sarkmayi onluyor yaglar gidiyor goguste sertlesip kalkiyor...cok memnunum pilatesten ama herzaman yapamiyorum..birde cok yoruyor:KK43:(

büyüklüğünden memnunum seksi duruyo bendesırnaşık şey
ama daha sekilli dik sert olması tercihim o zaman hemen baslayım ben bu platese

büyük göğüslü olup sarkmamasını nasıl başarıyosunuz yahu benimkiler şimdiden mahvoldular sütyensiz hiçbirşey yakışmıyo sütyenlede her an rahat olmuyo

annem hep sen kilo werirsen o da küçülür diyo ama bn bi türlü kilo weremiyorum we sanki gittikçe büyüyor gibi geliyor bana ama seksi duruyor ewet buna katılıyorum yinede memmun deilim ya sırt ağrısı çok yapıyor kamburluk ta yapıyor bunu küçültmenin bi yolu yokmu ameliyat dışında yaa

ya ben de 16 yaşındayım
boyum 1,65,kilom 68,göğüs ölçüm 90-b -- 85-c arasında gidip geliyor
ve ben bu yüzden kendimi çok kötü hissediyorum,gerçekten göğüslerin büyük olması berbat bir şey
beden eğitimi dersinde rahat koşamıyorsun,dar kıyafet giyemiyorsun,olduğundan 10 kilo fazla görünüyorsun,gerçekten berbat bir durum,kesmeyi bile düşünüyorum bazen...

aynı dert bendede var ne yapcam bılmıyorum param olsa hemen amelıyat olurum sole ıyı bır yerde esım cok begenıo ama ben nefret edıyoru hele bırde cocuk olunca aboooooooooooooo gormeyın halımı kılolu bır kızım bırde memeler buyuk olunca ıkı katı sısko duruyorsun gecenlerde gıttım bır komda bırde yenı ıncıden toparlayacı suygen aldım alllahım ıkı katı gosterdıler delı oldum bana sole ıyıce toparlayan bır suygen onerın kızlar yaz geldı badı gıyemıyecem

aynı dert bendede var ne yapcam bılmıyorum param olsa hemen amelıyat olurum sole ıyı bır yerde esım cok begenıo ama ben nefret edıyoru hele bırde cocuk olunca aboooooooooooooo gormeyın halımı kılolu bır kızım bırde memeler buyuk olunca ıkı katı sısko duruyorsun gecenlerde gıttım bır komda bırde yenı ıncıden toparlayacı suygen aldım alllahım ıkı katı gosterdıler delı oldum bana sole ıyıce toparlayan bır suygen onerın kızlar yaz geldı badı gıyemıyecem

onlar model model hayatım acaba sen farklı bi modelmi aldın ben paso onları kullanıyorum çünkü fisfisfis verebilenler kilo versin arkadaşlar benim 2 beden küçüldü eski halime göre ama yinede büyük parayı bulursam gidip yatıcam direk neşter altına :1closedeyes:

yaaa kızlar yaşım 18 göğüsüm 95:KK43: ağlamak istiorm nişanlıyım evlenmeden nasıl küçültrüm

yaaa kızlar yaşım 18 göğüsüm 95:KK43: ağlamak istiorm nişanlıyım evlenmeden nasıl küçültrüm

kiloluysan kilo vereceksin canım farkediyo baya bende etti en azından değilsen gidip bi hastane cerrahına muayene olup ameliyat olacaksın. başka bi çözüm bulunamadı malesef buna a.s.

bende 21 yaşındayım vee 85 takyommmmmmmm cok şikayetçi degilim ama biraz daha küçük olabilrdi

X