GÖĞÜS UCU Sorunları

canım göğüslerimiz birazda genetik annemizin göğüsleri nasılsa bizimde göğüslerimiz öyledir hiç meraklanma korkulacak bir şey yok

taaa eskıden maalesef bende cahilliğimin azizliğine ugramıştım.. o zamanlar internet de kullanmıyordum.. Araştırmak aklıma gelmemişti heralde.. Cımbızla aldım ve cogalttım.. Dediğiniz gibi siyah ve almayınca uzuyorlar.. Cımbız dısında önerisi olan varmıı? Karınca yumartası yagını deneyeyım diyorumm ama etkısı olurmu bılmem..

canım bendede aynısı var.hem göğüs hemde göbekte.tabi aldım haliyle iyice arttı ve kalınlaştı.bende polikistik over var.o yüzden onun yan etkisi.adet düzensizliğinde varsa pko için muayene ol derim.çünkü evlendiğinde bebk olması zorlaşıyor.işallah öyle bişey yokturdurda.yine sen baktır kendine.

aldıktan sonra bioder gibi tüy azaltıcı kremlerden kullanın bence. düzenli kullanınca faydası oluyor. böylece kalınlaşmalarını da önlemiş olursunuz.

sakın cımbızla almayın arkadaşlar ALLAH korusun ,zedelenme ile ciddi sorunlara yol açabilir:KK43:
kesin kaş makaslarıyla sakın almayın çok sakıncalıymış

aslında almak yerine sarartsak daha iyi olmazmı..benimde var biraz..ardaşım sarışında onunda göbeğinde kollarında herkez gibi var ama..sarı varmı yokmu belli değil..

çok nadir olarak bi iki tane çıkıyor bende de ben tutuyorum koparıyorum elimle ve hiiiiç hissetmiyorum bile. ne çoğalma oldu ne başka bişey...

arkadaslar bişey sorucam bnm gögüs uçlarım böle deri kendini yeniler gibi soyuluo bu dogalmı daha 17 yaşındayım

tatlım benim de sol göğsümün ucu aynen o şekilde. içine kaçık ucu ve sarı sarı soyuluyor. koparıyorum bende. ama artık koparmıyorum. hamileyim ve ilerde emzirirken sorun olurmu bilmiyorum. herhalde senin anlattığında benimki gibi bişey

benim daha uçları tam belirginleşmedi :eek: bnm ikiside soyuluo bende basen böle kaşıom elimle soyuyom amaanlamadım gitti acaba ben geliştigim için fln mı soyuluo hani uçları belirginleşcek ya oyuzden mi acaba ama belki snnde hamilesin diesoyuluo olabilir bilmiorum CADIARZU

yok canım anladım şimdi ben. ergenlik dönemindesin ya benimde o dönemde yani göğüslerimin büyümeye başladığı zaman kaşınmış ve soyulmuştu . merak etme o yüzdendir korkmana gerek yok yani. eee genç kıs oluyorsun artık kolaymı kadın olmak

arkadaşlar bende de var nedeni ise pko malesef budan dolayı oluyo :çok üzgünüm: testeron seviyesi yüksek olanlarda kıllanma tüylenme gözükebilir..cımbızla almayıp neyle alsak ki???? ama aldıktan sonra bioder gibi bişey kullanmak mantıklı geldi veya lazerede yapılabiliniyormuş ama o cesaret isterşutarafagitti

Aynı şekilde bende de var3-4 tane siyah uzun şimdiye kadar hiç dokanmadım. geçenlerde bacak için lazere gittiğimde doktor hayrına oraya da lazer yapıverdi bakalım nolacak?

sarartmayın veya koparmayın cımbızla almayın zedelenme ile göğüs kanserine yol açabilir arkadaşlar kesin dipten lazer hakkında fikrim yok

Ben de de 3-4 parça oluyor ben koparmamaya çalışsam da tutamıyorum kendimi koparıyorum
bır de acıyorr koparıncaa
:1shok:

Bendede iki üçtane çıktı, önceden yoktu, yeni sayılır. Bende kopardım. Kanser filan yazmışınız korktum şimdi. Normalde bioder kullanıyorum ama, göğüste bi yan tesiri olurmu acaba. Nasıl durduk yere çıktı anlamıyorum. Beslenmedenmi kaynaklanıyo acaba.

X