Göğüs ucu yarası (emzirmiyorum)

sad_cedric

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2014
128
10
Merhaba sol göğsümün ucunun yan tarafları yarıldı resmen. Sürekli nemli tutmak için makyaj pamuğuna kantaron yağı sürüyorum çünkü kuruduğu zaman akıntı oluyor kabuk tutuyor emzirme durumu yok hastaneye gideceğim tabi ama aynı durumu yaşayan var mı merak ettim. Bir arkadaş mutlaka ultrasonda gitmem gerektiğini söyledi. Biraz da korkuyorum yardımcı olur musunuz

Ne kadar suredir var bu durum?
Hic aksatmayin doktora gidin. Normal bir durum degil

Ne kadar suredir var bu durum?
Hic aksatmayin doktora gidin. Normal bir durum degil
Yani içten gelen bir şey değil dıştan olması da normal değil mi kuruluktan oldu diye düşündüm cildim çok kuru. Gıtcem zaten genel cerrahiye mi kadın doğuma mı nereye gitmeliyim

tek sebebi kuruluk olamaz, aksine kuruluk ve akıntı bir şey sebebiyle oluyordur, hekim en doğrusunu bilir tabi. kadın doğumla ilgili bir duruma benziyor. o sizi gerekli bölümlere yönlendirir

Merhaba sol göğsümün ucunun yan tarafları yarıldı resmen. Sürekli nemli tutmak için makyaj pamuğuna kantaron yağı sürüyorum çünkü kuruduğu zaman akıntı oluyor kabuk tutuyor emzirme durumu yok hastaneye gideceğim tabi ama aynı durumu yaşayan var mı merak ettim. Bir arkadaş mutlaka ultrasonda gitmem gerektiğini söyledi. Biraz da korkuyorum yardımcı olur musunuz
Yönlendirmek için demiyorum siz muhakkak doktora gidin ama ben çocukken sol göğsüm dediğiniz gibi yarılmış gibi akıntı kan akardı. Sürekli kabuk tutar sütyenime yapişir beni ağlatırdı acısı gştmediğimiz doktor kalmamıştı ama noldu ne demişlerdi hatırlamıyorum zamanla geçmişti inşallah sizde önemsizdir

X