Görücü usulü

nazli89

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2023
12
3
Selamlar , ben görücü usulü bir bey ile tanistirildim, ilk buluşmada annelerle ayrı masada başbaşa oturup konuştuk, ayda bir defa buluştuk, son buluşmada annem baktı telefon istenmiyor ,aradan bir hafta geçince telefon istediler , telefon verilince üç dört gün sonra aradı bey, bir saat kadar konuştuk , doğru düzgün mesaj atmıyor , sadece iki kere telefonla konuştuk, en son anneler olmadan buluştuk , bir çay içip kalktık, toplam 4 ay oldu , şimdi aileler tanişsin deniyor , ama kafamda şu soru işaretleri var , birincisi çay dışında birşey yermisin demiyor , iyi bir işi var bir tatlı ismarlayabilir, bir hediye getirebilir diye düşünüyorum , çok soğuk ve cimri olduğunu düşünüyorum ama acaba ben mi abartıyorum diyerek danışmak istedim

Son düzenleme:
Selamlar , ben görücü usulü bir bey ile tanistirildim, ilk 3 buluşmada annelerle ayrı masada başbaşa oturup konuştuk, ayda bir defa buluştuk, son buluşmada annem baktı telefon istenmiyor , telefonlarini alsinlar konuşsunlar dedi , aradan bir hafta geçince telefon istediler , telefon verilince üç dört gün sonra aradı bey, bir saat kadar konuştuk , doğru düzgün mesaj atmıyor , sadece iki kere telefonla konuştuk, en son anneler olmadan buluştuk , bir çay içip kalktık, toplam 4 ay oldu , şimdi aileler tanişsin deniyor , ama kafamda şu soru işaretleri var , birincisi çay dışında birşey yermisin demiyor , iyi bir işi var bir tatlı ismarlayabilir, bir hediye getirebilir diye düşünüyorum , ikincisi günler geçiyor mesaj yazması için , bir heyecan duymuyor musun dedim, sevmek için zaman gerekir dedi , aşk içinde evleneceği kadına aşık olmalı insan dedi, çok soğuk ve cimri olduğunu düşünüyorum ama acaba ben mi abartıyorum diyerek danışmak istedim
Canım bunları dusunmen için çok erken. Bazı erkekler çok sulu ve ilk günden herşeyi tüketmeye başlıyorlar. Şöyle düşün. Tanıyarak severek oluşturacağınız güzel günler olacak. Birden herşeyi tuketirse de sonra kabalasan erkekler çok. Size saygı duyuyor mu sizi merak ediyor mu bunları test edin. Mesela hastayım çok deyin bakalım sizinle ne kadar ilgilileniyor.

Canım bunları dusunmen için çok erken. Bazı erkekler çok sulu ve ilk günden herşeyi tüketmeye başlıyorlar. Şöyle düşün. Tanıyarak severek oluşturacağınız güzel günler olacak. Birden herşeyi tuketirse de sonra kabalasan erkekler çok. Size saygı duyuyor mu sizi merak ediyor mu bunları test edin. Mesela hastayım çok deyin bakalım sizinle ne kadar ilgilileniyor.
Hasta oldum gerçekten ama sadece mesaj yazdı , o da normal mesajlari gibi endişe yoktu

Sevmek için zaman gerekir de siz hiç konuşmuyorsunuz ki. Bilemedim içine sinmediyse uzatma. Görücü usulü tanıştırılabilirsiniz ama 4 ay boyunca annelerle buluşup çay içmek biraz garip olmuş.
Annesi hep gelmek istedi , son görüşmede artık annem çocuklar kendisi bulmuşsun çocuk değiller dedi, tanıyanlardan biri annesine çok düşkün kıyafet almaya giderken bile beraber giderler dedi

Baştan çok mesaj yazdım muhabbet olsun diye , sonra aynı heyecanı goremeyince yazmamaya başladım , sürekli benden bekliyor mesaj yazmayı, çok meşgulüm fırsatım yok diyor

Hasta oldum gerçekten ama sadece mesaj yazdı , o da normal mesajlari gibi endişe yoktu
Ben eşim ile 3 yıl arkadaş gibi görüştüm. 2 ay sevgili sonra da hemen nisanlandik. Benim eşimde öyle sulu bir insan degildir. Birbirinize emek verin eğer seviyorsan. Hani bu kısa zaman da cimrilik ilgisizlik anlaşılmaz .

Annesi hep gelmek istedi , son görüşmede artık annem çocuklar kendisi bulmuşsun çocuk değiller dedi, tanıyanlardan biri annesine çok düşkün kıyafet almaya giderken bile beraber giderler dedi
Bence siz yönlendirin. Sinemaya gidin sonra yürüyüş günleri ayarlayin. Bol bol vakit geçirin sonra seyredin eş adayını. Baktınız hala soğuk. Yol verin gitsin.

Bi yemek bile yenmemiş benim için eksi puan. Annelerle buluşmaya gelmek zaten başlı başına skandal.
Farklı ilçede oturuyorlar , bir kere hepbirlikte oturduk, annem açmisiniz birşeyler yiyin dedi , annesi evde yedik ya oğlum dedi , masadan kalkarken , annem biz ödeyelim bu sefer dedi , annesi oğlum iyi kazanıyor sadakasi olsun dedi , telefonda sonrasında annem ne demek istediniz dedi kadın özür dilerim öyle mi dedim farkında değilim dedi

Ben eşim ile 3 yıl arkadaş gibi görüştüm. 2 ay sevgili sonra da hemen nisanlandik. Benim eşimde öyle sulu bir insan degildir. Birbirinize emek verin eğer seviyorsan. Hani bu kısa zaman da cimrilik ilgisizlik anlaşılmaz .
Çok konuşkan biri değil , ancak yüz yüze konusabiliyoruz , o da ayda bir iki ayda bir istiyorlar, o yüzden samimiyet oluşmuyor

Farklı ilçede oturuyorlar , bir kere hepbirlikte oturduk, annem açmisiniz birşeyler yiyin dedi , annesi evde yedik ya oğlum dedi , masadan kalkarken , annem biz ödeyelim bu sefer dedi , annesi oğlum iyi kazanıyor sadakasi olsun dedi , telefonda sonrasında annem ne demek istediniz dedi kadın özür dilerim öyle mi dedim farkında değilim dedi
Pardon sadaka mi . Yuhlar olsun söz bulamadım.

Bence siz yönlendirin. Sinemaya gidin sonra yürüyüş günleri ayarlayin. Bol bol vakit geçirin sonra seyredin eş adayını. Baktınız hala soğuk. Yol verin gitsin.
Farklı yerlerde yaşıyoruz iki saat var mesafe olarak arabam bozuldu diyor , isim vardı diyor , sinemaya gidecek kadar muhabbet ilerlemedigi için birşey demeye çekiniyorum

Hayıııııır çok çok yanlış bir ilişki yaşlar kaç bilmiyorum ama adam annesinin memesinden kesilmemiş henüz. Sadakaya ihtiyacınız yoksa bırak bu herifi.

Hayıııııır çok çok yanlış bir ilişki yaşlar kaç bilmiyorum ama adam annesinin memesinden kesilmemiş henüz. Sadakaya ihtiyacınız yoksa bırak bu herifi.
İkimizde otuz yaşındayız, beni düşündüren düzgün mesleği olması , birde çevremde evlilik baskısı var yasimdan dolayı

İkimizde otuz yaşındayız, beni düşündüren düzgün mesleği olması , birde çevremde evlilik baskısı var yasimdan dolayı
Mesleği insanı insan etmiyor güzelim. Hele koca hiç etmiyor. İçin almıyor kafanda daha simdiden bu kadar şüphe varsa hiç olmasın. Eğer sizi istiyorsa koşturur o zamanda fikriniz değişir Zaten.

X