Görümcek ve sinsi eş ailesi

O sizin düşünceniz,görümcenizin olmadığı belli. Olsaydı hak verirdiniz.Kadin kiskanilmakla ilgili düşüncesi olmuş olabilir nitekim goeumcelerin çoğu kıskanıyor da aksini söyleyebilir misiniz. Kadin kpss kazanmış begeniliyorum demiş. Çok çirkinim begenilmiyorum mu desin. Siz burda kendini ezikleyenleri okumaya alışmışsınız.Evet beğenilen birisidir görümcesi kıskanıyordur ha dediğiniz de ihtimal var ama biz konu açanları yargılamak yerine konunun içeriğine bakıyoruz
Gelinler de görümceleri kıskanıyor. Aksini söyleyebilir misiniz? İddialarınız hangi bilimsel araştırmaya dayanıyor 😂

Cok yazık. Kimse kimseyi savunamayacakmi ya? Bence burda yargi dagitanlar terapi almali. 1 senelik evliyim akıl almak icin yaziyorum demiş sizin verdiginiz akil guzellik ve parasina yargı asil kiskanc sizsiniz yazik gercekten uzuluyorum ya eminim sen evde 3 cocuklu oturan herseye evet diyen birisin bitanem allah yardimcin olsun bu kubarek gunde.
Yok ya iflah olmaz bir örnek bak iyiliğiniz için konuşuyorum hala kıskançsınız diye kaçıyorsunuz. 3 tane de çocuğum oldu şimdi durup dururken iyi mi. Çünkü hanımefendinin işine gelen yorumları yapmadım

O sizin düşünceniz,görümcenizin olmadığı belli. Olsaydı hak verirdiniz.Kadin kiskanilmakla ilgili düşüncesi olmuş olabilir nitekim goeumcelerin çoğu kıskanıyor da aksini söyleyebilir misiniz. Kadin kpss kazanmış begeniliyorum demiş. Çok çirkinim begenilmiyorum mu desin. Siz burda kendini ezikleyenleri okumaya alışmışsınız.Evet beğenilen birisidir görümcesi kıskanıyordur ha dediğiniz de ihtimal var ama biz konu açanları yargılamak yerine konunun içeriğine bakıyoruz
İşte ben de diyorum ki kıskanıyorsa bile konu sahibinin hayatını etkileyen taraf nerde? Kesin kıskanıyor veya kıskanmıyor demiyorum. Eşi zaten gerekli olanı söylüyor ve yapıyorsa geriye dert olan ne kalıyor?
Napalım yani ne diyelim konu sahibi memur olmuş ve güzelse? Allah mesut etsin bize ne.

Merhaba kk üyeleri
Tecrübesiz olduğum için sizlerden fikir almak adına tüm şeffaflığı ile olayları anlatıcam
Biz görümcem ile farklı şehirlerdeyiz eşimden 4 yaş küçük bu sene mezun olmuş, kpssye hazırlanan bir görümcem var.
Görümcem en başlarda bana çocuksu geldiği için kıskançlıkları gözüme batmamıştı fakat son birkaç aydır çok soğudum nedenlerine gelecek olursak:
Nişan bohçası alışverişinde takı alışverişinde bana alınanları kıskanıp kendisine de takı aldırmış elbise aldırmış biri
Tüm bunlara hadi genç kız biraz da şımarık tek kız, kıskanmış olabilir dedim
Yüz yüze hiçbir şey yok gibi davranıyor ama eşimin mesajlarını okudum (muhtemelen tam cesaret edemiyor beni kötülemeye) ara ara yengem niye şurada şöyle davrandı burada böyle yaptı şeklinde mesajlarını okudum eşimde hep geçiştirmiş konuları.
Özellikle eşimle kendi paramızla bir yere gezmeye gidince evimize birşeyler alınca sanki onların parasıyla yapıyormuşuz gibi tüm ailenin suratını düşürmesi bana çok saçma geliyor.
Ha şu detayı da vermek isterim ki eşim bekarken gezmiş tozmuş bir insan hiçbir problem kıskançlık olmadı da benimle evlendikten sonra kendi paramızla gezmemiz neden hazmedilemiyor onu anlamıyorum.
Sürekli sanki onların payı varmış da onlardan kısıp yapıyoruz gibi anne kız özellikle para harcama noktalarımızda çok kıskanç olduklarını hissediyorum.
Kimse yanlış anlamasın ama beğenilen biriyim.
Çok soğudum bir senelik evliyim ama. Çok sinsi geliyorlar bana ve sürekli gözleri malımızda mülkümüzde gezmemizde gibi geliyor. Kendileri maddi olarak orta düzeyde insanlar. Biz tabi 2 memur olduğumuz için mi bilmiyorum çok gözlerine batıyor.
Ha eşin hiçbir şey demiyor mu cular gelmeden söyleyeyim eşimin yanında herkes beni çok seviyor nedense bu laf sokuşlar vs daha çok yalnızken ve sinsice yapılıyor, dışarıdan bizi gören biri anlaşıyoruz sanar öyle söyliyim. Görümceminki ise bence direkt kıskançlık. Siz çok iyi durumdasınız yazık bize tarzında üstü kapaklı cümleler kurup duran biri. Bir kere eşimin yanında demiş bulundu eşim sağolsun sende yengen gibi kpssyi kazan sende gez harca abim dedi.
Bence sizin görümcenizle ilgili önyargı lariniz var. Benim ve abim yengemin ilişkisi de size benziyordu üniversite okurken. Ama yengem hic sizin gibi düşünmedi yengemde abimde memurlar. Sen genç kizsin sana biseyler alalim gel seni avm ye götüreyim ne ihtiyacin varsa alayım kpss surecindeyken de abinden ailenden çekinirsen sikintilarini bana anlat gel konuşalım gibi çok desteği olmuştu. Yaşlarınız da yakınsa bence arkadas olunabiliyor yengeden önce kalip yargilara girmezseniz

ya hangi ortamda ve konu çerçevesinde söylendiğini nerden biliyorsunuz? Ben de bir çok insana allahtan durumunuz iyi yapabiliyorsunuz falan diyorum. Bu kıskançlık mı

Güzel değilim bence, memur hiç değilim. Ama Avrupa'dayım ve sizi burada bile kıskananlar olabilir :p Kendinizi bu kadar üstün görmeyin ne zenginler aynı zamanda da ne güzeller var. Kpss kazanıp masabaşı memuru olunca kendini Sabancı gibi hissetme :KK70:
Bakk taaa avrupalardasın amaa vizyonnn nolcak peki bitanem? Kiz 1 kere memurum demiş pes kere pes iyi yas
ya hangi ortamda ve konu çerçevesinde söylendiğini nerden biliyorsunuz? Ben de bir çok insana allahtan durumunuz iyi yapabiliyorsunuz falan diyorum. Bu

Yok ya iflah olmaz bir örnek bak iyiliğiniz için konuşuyorum hala kıskançsınız diye kaçıyorsunuz. 3 tane de çocuğum oldu şimdi durup dururken iyi mi. Çünkü hanımefendinin işine gelen yorumları yapmadım
Konunun icerigiyle ilgilen olayin kendisiyle ilgili yorumda bulun fikir ver nasihat ver. Kadin guzelim memurum demis cirkinim issizim dese hosuna gtcekti demi

İşte ben de diyorum ki kıskanıyorsa bile konu sahibinin hayatını etkileyen taraf nerde? Kesin kıskanıyor veya kıskanmıyor demiyorum. Eşi zaten gerekli olanı söylüyor ve yapıyorsa geriye dert olan ne kalıyor?
Napalım yani ne diyelim konu sahibi memur olmuş ve güzelse? Allah mesut etsin bize ne.
Eşi gerekeni söylüyor olsaydı, ya da konu sahibine eş ailesi bir şekilde batıyor olmasaydı, konu açmazdı zaten.

Napalım yani ne diyelim konu sahibi memur olmuş ve güzelse? Allah mesut etsin
Hanımefendi siz benim yazdıklarımı alintilayip tepkili yazıyorsunuz ama benim fikrimi yazıyorsunuz zaten farketmiyorsunuz. Tam okuyun yazdıklarımı. [Siz kocanizla ilişkinize bakın. Kocaniz "sende kpss kazan sende gez harca" demiş kardeşine bu bile çok önemli bakın. Size bulasamiyorsa hayatınızı etkilemiyorsa sizde dedigi laflara alaycı cevap verin görüşmeyin bitsin gitsin. Emin olun mumla ararsınız sizin gorumceniz saf kötü değil kıskançlık var sadece]demişim zaten neyine kuruldunuz

Bakk taaa avrupalardasın amaa vizyonnn nolcak peki bitanem? Kiz 1 kere memurum demiş pes kere pes iyi yas

Konunun icerigiyle ilgilen olayin kendisiyle ilgili yorumda bulun fikir ver nasihat ver. Kadin guzelim memurum demis cirkinim issizim dese hosuna gtcekti demi
Biraz önce ön yargıdan bahsediyordunuz, şimdi başka bir üyeye vizyonsuz diyorsunuz. Alemsiniz yaa 🙈

Bak anlatamıyoruz ki sana. Kadın deme bu arada konuyu sen açmışsın orda bir anlaşalım artık sayın konu sahibi 😂 konunun içeriğinde ciddi bir olay yok yok. Güzel olabilir yüce memur makamında olabilir konu bunlar değil. Asıl sorun, konu sahibi herkesin onu kıskandığı saplantısında olması. Bu saplantı olayları olduğundan daha büyük gösteriyor ona. Eşinin ailesinin her bakışından paranoyak bir şekilde “ benim gezmemi kıskanıyorlar beni kıskanıyorlar param var gezerim ne var kıskanç hepsi” diye dolaşıyor ve bu tedavi edilmezse bu kadın hayatında hiçbir sorunu çözemez

Bak anlatamıyoruz ki sana. Kadın deme bu arada konuyu sen açmışsın orda bir anlaşalım artık sayın konu sahibi 😂 konunun içeriğinde ciddi bir olay yok yok. Güzel olabilir yüce memur makamında olabilir konu bunlar değil. Asıl sorun, konu sahibi herkesin onu kıskandığı saplantısında olması. Bu saplantı olayları olduğundan daha büyük gösteriyor ona. Eşinin ailesinin her bakışından paranoyak bir şekilde “ benim gezmemi kıskanıyorlar beni kıskanıyorlar param var gezerim ne var kıskanç hepsi” diye dolaşıyor ve bu tedavi edilmezse bu kadın hayatında hiçbir

Evet avrupada oldugunu belirtmiş gerek varmi lincleyin hadi nasil dersin avrupadayim kendini ovme diyee. Gereklimi belirtmesi yerini?
Bak Avrupa’da olduğunu duyunca vizyonsuzu yapıştırdın. Biz konu sahibine hayır çirkinsin memur değilsin dedik mi? Sen niye Avrupa lafını duyunca ama vizyonsuzsun diye gölgelemeye hakaret etmeye çalışıyorsun. Demek ki burda sadece 1 tane kıskanç var 😂

Avrupadayım yazmasının konuyla alakası var. Şaka gibisiniz ya. Hadi değil diyelim kendini övmekle vizyon sahipliğinin alakası ne?
Vizyonun anlamini okuyun öncelikle. Evet konuyla alaksi şu. Kızın guzelim ve memur demesi ayrintisini gereksiz kiskanclik olarak gordunuz ya siz? Bunuda oyle görelim hava atiyor olarak ne gerek vardi boyle bir konum bildirmeye bende buna takiliyorum nolcak simdi hadi beni vazgecirin

Bak Avrupa’da olduğunu duyunca vizyonsuzu yapıştırdın. Biz konu sahibine hayır çirkinsin memur değilsin dedik mi? Sen niye Avrupa lafını duyunca ama vizyonsuzsun diye gölgelemeye hakaret etmeye çalışıyorsun. Demek ki burda sadece 1 tane kıskanç var 😂
Neden biliomusun onu yargilayip kendini ön plana atmasindan sekerim.

Vizyonun anlamini okuyun öncelikle. Evet konuyla alaksi şu. Kızın guzelim ve memur demesi ayrintisini gereksiz kiskanclik olarak gordunuz ya siz? Bunuda oyle görelim hava atiyor olarak ne gerek vardi boyle bir konum bildirmeye bende buna takiliyorum nolcak simdi hadi beni vazgecirin
niye sizi vazgeçireyim ya? Konu sahibi de vizyonsuz o zaman? Konuyu ne kadar saptırdınız.

X