Görümcem konuştuklarımızı kayınvalideme mi aktarıyor😂

gamzeligunler

Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2022
177
166
Kızlar geçenlerde nişanlımın kardeşiyle muhabbet ediyorduk. Nişanlımın gıyabında kocam dedim kendisine. Şimdiye kadar ağzından bu lafı duymadığım kv ben bunu görümceme söyledikten hemen sonra nişanlımın gıyabında “kocan” diye konuşmaya başladı. Komik geliyor aslında kötü de hissetmedim kendimi ama. Size bu bir tesadüf mü yoksa görümcem anlık bildiriyor mu kv ye 😂

Kızlar geçenlerde nişanlımın kardeşiyle muhabbet ediyorduk. Nişanlımın gıyabında kocam dedim kendisine. Şimdiye kadar ağzından bu lafı duymadığım kv ben bunu görümceme söyledikten hemen sonra nişanlımın gıyabında “kocan” diye konuşmaya başladı. Komik geliyor aslında kötü de hissetmedim kendimi ama. Size bu bir tesadüf mü yoksa görümcem anlık bildiriyor mu kv ye 😂
Nişanlınız için neden “ kocam “ diyorsunuz ?

Bu iyi bir ip ucu görümceyle dedikodu yapmayın, bu komik ama sonrakiler böyle olmaz.

Kocama bile kocam diye bahsetmiyorum 😃😃 ne bu koca merakı yahu ismi yokmu adamın diyecek tabiki
Herkesin üslubı farklıdır ama 🙈 Siz demezsiniz, başkası der. Bazıları aşkım lafına gıcık olur bazıları eşim demez karım der bla bla bla.. biz ilk günden beri diyoruz bazen şakasına bazen gırgırına 🙈 Hoşumuza da gidiyor çünkü ilişki dinamiğimiz bu şekşlde 🥰

X