Görümcem konuştuklarımızı kayınvalideme mi aktarıyor😂

Kocam demene niye bu kadar takılmışlar hiç anlamadim. Birakin kim nasıl mutluysa oyle yaşasın ve öyle dile getirsin sevgisini. Boşandığı kadını kesen erkeklerin olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Sevgi olsun taştan olsun.

Olaya gelince görümcen de anlatır. Ben olsam ben de anlatırım. Bence sen de anlatırsın annene. Görümce kaynana olarak bakma onlara anne kiz onlar. Çok paylaşma kendinle ilgili şeyleri.

Hayırlı olsun bu arada 💓

Ya başta da yazmıştım zaten ben kötü hissetmedim kv nin ağzından bunu duyunca, ben olsam ben de anlatırdım belki evet, ha tabi bu bende dikkatli olmam konusunda bir ipucu da yarattı o ayrı. öylesine bi konu açmıştım ama nedense kocam kelimesi insanları çok irite etti ☹️
İnsanlarda şöyle bir izlenim bıraktınız çünkü. 😁

Eklentiler

• IMG_4501.jpeg
    IMG_4501.jpeg
    39,1 KB · Görüntüleme: 38
heh bi koca meraklısı olduğum kalmıştı. pılımı pırtımı toplayıp gidiyorum. Kooğcam çay yemek bekler. Konuyu açtığıma 41 kere pişman ettiniz. Öptüm hepinizi stay toxic and keep going on 🫶🏻

Eklentiler

• IMG_3896.png
    IMG_3896.png
    191,6 KB · Görüntüleme: 31
heh bi koca meraklısı olduğum kalmıştı. pılımı pırtımı toplayıp gidiyorum. Konuyu açtığıma 41 kere pişman ettiniz. Öptüm hepinizi stay toxic and keep going on 🫶🏻
Nerede ne konuşacağını bilmeyen , ne giyecegini bilmeyen insanla dalga geçerler . Nişanlı biri görmemiş gibi karşımda kocam kocam dese yemin ederim kendimi tutamam gülerim . Dalga konusu yani haberiniz olsun 🤣🤣 hem soruyorsunuz hem cevaplara kızıyorsunuz .

ay aslında eğlenceli birisiniz, söyleyince garip değil de yazınca milletin gözünde acayip bişi canlandı işte.

bence cevabınızı aldınız, gerisini boşverin, herkes annesi ile birşeyler paylaşıyor, görümcenizin de ilgincine gitmiştir, kocam diyo falan diye anlatmıştır annesine bence.

Geçen aylarda iş için birisinin yanına gitmiştim, kadın da üst duzey, şık şıkıdım giyinen bir kadın. Her şey gayet normal. Sonra aklına bir şey geldi heralde kocasını aradı "kocam, bu akşam için..." falan dedi. telefonu da "tamam kocam öyle yapalım" diye kapattı.
Ne bileyim,cringe hakkaten.
Gerçi ben de "aşk ne kırocasin" sözünün yürüyen bir örneğiyim, kinamam yanlış olur. Ama yine de kinadim 😅

Konuya gelince ; konuşacak başka arkadaşın mi yok? Neden nisanlinin kız kardeşiyle konuşuyorsun? Ayrıca annesine tabii ki anlatacak, laf lafı açacak vs. Bunu bil, öyle konuş , hatta daha az konus bence:)
Ya ben seviyorum kocam demeyi asdfg içinde bir tane kirocan var :) ama başkalarının yanında söyleyemem:)
13 yıllık gorumceyim yengem ne dediyse bende kalmıştır asla kimseye soylemedim söylemem de .

X