Cilt Bakımı Ürünleri Göz Çevresi Maskeleri

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Göz çevrenize maske yapıyor musunuz?

• Evet Kullanıyorum

OY: 2 40,0%
  • Hayır Kullanmıyorum

OY: 3 60,0%
  • Cilt bakımı ürünleri kullanmıyorum

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    5

sevdaninzillisi

Guru
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2013
202
205
Aslında kullandığım ve uygun fiyatlı göz çevresi maskesi için başlık açacaktım ama forumumuzda göz çevresi kremleri vb tavsiyeler var, ancak göz çevresi gibi en kolay bozulan deriye yönelik maske başlığımız yoktu. Bu yüzden ana konu gibi olsun dedim.
Rituel De Beaute Kolajen Göz Çevresi Maskesi benim bim marketleri sayesinde keşfettiğim çok başarılı ve uygun fiyatlı bir maske.

İçeriği en pahalı ürünlerle yarışabilecek seviyede. İçeriğinde kimyasal, cildi bozabilecek maddeler yok.

Hydrolyzed Collagen içerikte 3.sırada, kolajen ne kadar gerekli artık az çok hepimiz biliyoruz.

Allantoin içerikte 5.sırada. Cilde yoğun nem verir.

Morus Alba Bark Extract yani beyaz dut özü ilaveli. Morluk ve halka görünümü için doğal bir bitki özüdür.

İçeriklerini çok beğeniyorum. Normalde hepsiburada üzerinden 3lü pk halde 35-40TL civarında satılıyor. Ama bim markete geldiğinde stokluyorum çünkü 1pk 6,5TL civarına satılıyor.

Ucuz ürün kötüdür mantığını lütfen atın kafanızda öncelikle.

Bu tarz içeriklerinde kimyasal olmayan işe yarar yerli üretim ürünlerimiz ve markalarımızı çok az kişi biliyor ve faydalanıyor. bim'den cilt bakım ürünü alınmaz diye de düşünmeyin.

Ne işe yarıyor;
Göz çevresini aydınlatmaya, ince çizgi ve kırışıklığı doldurmaya yardımcı. Haftada 3 kez kullanabilirsiniz. Bir pk 30 adet-15 kullanımlık olduğu için uzun süre size gidecektir.

Son Not;
Hiçbir ürün mucize değildir. Sabırla kullanımda alacağınız sonuçlar olacaktır.

Kullanımda göz çevrenizde hafif karıncalanma olabilir. Korkmayın, içeriğindeki aktif maddeler sıranın sonunda olmadığından yoğun bir ürün çünkü.

Kullanım Tiyosu;
Göz çevrenizde morluk ve şişlik varsa atın buzdolabında kalsın. Kullanacağınız zaman soğuk soğuk göz çevrenize uygulayın. kilitli ambalaj olduğu için buzdolabi kokuları da içerisinde birikmez.

Merhaba. Göz çevresi morluklarımla ciddi sorun yaşıyorum. Bu öneriniz etkili mi şu anda Bimde var mı acaba ? Ve göz çevresi morluk giderici etkili başka çözüm bulan var mı Bilen yazsın lütfen 🙏🏻

X