Göz kapağı ameliyatı

İnsanlar burda bişeyler paylaşmak için girmiyorlarmı? Tabiki yaşadıklarımızı yazacaz hem neden bu dr ismine tepki verildi anlamadım yüzlerce dr adı veriliyor onlara neden bişey denmiyor

İnsanlar burda bişeyler paylaşmak için girmiyorlarmı? Tabiki yaşadıklarımızı yazacaz hem neden bu dr ismine tepki verildi anlamadım yüzlerce dr adı veriliyor onlara neden bişey denmiyor

cunku senle beraber 3 kısı sadece bu doktorla ılgılı aman super doktor soyle doktor sonra bı de ayten kömürcü müdür nedır o da erenköydeymıs onu da ovduler sadece bu doktor ve ayten kömürcü hakkında ınanılmaz ovgu yapmıssınız ıkısıde erenköydemıs sanırsam ıkısı ortak felan sızlerde calısanlarısınız burdakı ınsanları salak yerıne koymayın sızın yuzunuzden o doktoru aradım anlamasaydım amelıyat olcaktım Allahtan 3 nuzunde yazdıklarını teker teker okudum

cinlik yapmayın lutfen hem ben hakkımı helal etmıyorum ovup reklam yapanalra gıden konturume oldu,

asıl sen birilerinin adamısın ki bu kadar gocundun haha güldürme beni naci çelik adından yıkılıyor burası ona niye kimse laf etmiyor. Ben dediğim dr a gitmişim memnun kalmışım çok dürüst bir dr onu burdan paylaşmışım. Burası bir paylaşım sitesi değilmi? Asıl sen paralı tutulan biri olmazssan zamanın 24 saatini burda geçirmezssin.

Burda kalkmış çok çok memnun kalmış bir dr u sohbet ederken öneriyorum.Adamın biri veya kadının biri çıkıp itiraz ediyor.Dr reklamı yapıyorsun diyor O dr un reklama ihtiyacı yokki dünya çapında tanınmış insanlar o bahsettigin kişiler

Konuyu tartışma aracına çevirmeyin lütfen. Rahatsız olduğunuz mesajları kötü içerik butonu ile yönetime bildirin..

Güzel paylaşımlar dilerim..

asıl sen birilerinin adamısın ki bu kadar gocundun haha güldürme beni naci çelik adından yıkılıyor burası ona niye kimse laf etmiyor. Ben dediğim dr a gitmişim memnun kalmışım çok dürüst bir dr onu burdan paylaşmışım. Burası bir paylaşım sitesi değilmi? Asıl sen paralı tutulan biri olmazssan zamanın 24 saatini burda geçirmezssin.

cidden guldurdun benı 3 kısı nın sdece mesajları ayten kömurcu ve bu doktordan bahsedılmesı komık kımse saf degıl burda,siz devam edin,boş konusuyosun cunku ben burda hıc bı doktoru ovmedım yaptrmadıgım gıtmedıgım işde cahıllık kotu bılıp bılmeden konusuyosun hem daha cok batıyosun

Burda kalkmış çok çok memnun kalmış bir dr u sohbet ederken öneriyorum.Adamın biri veya kadının biri çıkıp itiraz ediyor.Dr reklamı yapıyorsun diyor O dr un reklama ihtiyacı yokki dünya çapında tanınmış insanlar o bahsettigin kişiler

hala cok cok memnun dıyosun ya sen benım sana ıftıra attıgı dusunsen once kendını savunmaya gecersın ama sen hala doktoru savunuyosun

arkadaşlar,
albüme resimleri ekledim. hem alt hem üst olduğum için çok zorluk çektim. alt göz kapağı ameliyatı kesi yapılmadan, gözün içinden yapıldı:KK53:
sonuçtan çok da memnum değilim aslında. eski haline göre tabii ki güzel, en azından artık göz makyajım kendini gösteriyor :KK1:
yoruma açıktır.. buyrun albüme..
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=20862

arkadaşlar,
albüme resimleri ekledim. hem alt hem üst olduğum için çok zorluk çektim. alt göz kapağı ameliyatı kesi yapılmadan, gözün içinden yapıldı:KK53:
sonuçtan çok da memnum değilim aslında. eski haline göre tabii ki güzel, en azından artık göz makyajım kendini gösteriyor :KK1:
yoruma açıktır.. buyrun albüme..
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=20862

JASPE tekrar çok geçmiş olsun canım.Ameliyat sonrası görüntü korkunç ama iyileşme süreci bitince görüntü mutluluk verici olsa gerek.Katlanmak gerek demek ki.Tam iyileşme ne kadar sürdü?Tamamen iyileşmiş halini de koyar mısın?:KK61::KK54::

JASPE tekrar çok geçmiş olsun canım.Ameliyat sonrası görüntü korkunç ama iyileşme süreci bitince görüntü mutluluk verici olsa gerek.Katlanmak gerek demek ki.Tam iyileşme ne kadar sürdü?Tamamen iyileşmiş halini de koyar mısın?:KK61::KK54::

çok teşekkür ederim cnm. son halim de var rsimlerin arasında. bugünkü halim diye açıklaması olan foto.

arkadaşlar, nazmi bayçın a ameliyat olan var mı,i göz kapağı konusunda???? veya kim memnun doktorundan, tecrübeli arkadaşlardan yardım rica ediyorum

Arkadaşlar ben yirmi yaşındayım 14 yaşındayken ankarada bir devlet hastanesinde sol gözümde doğuştan düşüklük olduğu için ameliyat oldum. Doktor kendi teklif etti ameliyatı bugun başıma bunların geleceğini bilsem asla ameliyat olmazdım. 6 yıl geçti üzerinden ama hala sancıları devam ediyor. Ameliyatlı gözüm sürekli açık kalıyor geceleri uyurken buna bağlı olarak gözümde kuruma şişme morluk ağrı vs vs oluyor. Dayanılacak çile değil her sabah şiş bi gözle uyanıyorum. Estetik olarak felaket bir görüntü bunu geçtim göz düşüklüğüm zaten düzelmedi üstüne ağrı gibi bir sorun da eklendi. Aklım olsa hiç yaptırmazdım. AMeliyattan önce gözüm çok daha güzel duruyormuş gerçekten. Doktorlar şimdi ibr kere ameliyat olduysan ve açık kalıyorsa ikinci ameliyatta olmaz diyorlar çaresi yok anlayacağınız. O nedenle göz kapağı probleminiz sağlığınızı etkilemiyorsa sadece estetik kaygılarla pitoz ameliyatı asla olmayın derim ben emin olun uzun vadede etkileri ortaya çıkıyor. Ameliyattan sonraki ilk bir iki yılda bu kadar belirgin değildi şikayetim ama su anda dayanılamayacak kadar kötü ne yapacağımı bilmiyorum. Eğer illa ameliyat olacaksanız da sakın devlete gitmeyin paranıza kıyın özelde yaptırın doktorun ameliyat öncesinde göz kapagınızdan çok detaylı derin ölçüm ve incelemeler alması gerkiyor bunu yapmıyorsa asla güvenmeyin. Beni rastgele göz kararı kesip diktirler. Sonuç rezalet Allah bunlara diploma vereni de doktor diyeninde belasını versin... Dİkkat edin dikkat iyice araştırmadan asla böyle bir şeye kalkışmayın benim o dönemler elimde internet vs yoktu çocuktum çok da anlamazdım zaten b... yoluna gittik anlayacağınız.... İYi akşamlar hepinize...

eveettttt, 18 martta ameliyat oldum, bugün de gidip dikişlerimi aldırdım. istanbul cerrahi hastanesinde doç dr gürsel turgut yaptı ameliyatımı. ayrıca yüzüme de yağ dolgusu yaptırdım. karnımdan yağ alıp yüzüme enjekte etti. Bu ayrı bir konu. :) ameliyat genel anestezi altında oldu. uyandığımda yüzümde 3.5 saat boyunca taımak zorunda kaldığım kocaman bir bandaj vardı. Bandaj açıldığında gözüme sürülmüş olan pomad yüzünden gözlerimi açmakta zorlandım. Burada çok basit bir ameliyat diyen arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum. Evet ameliyat bir dr için basit olabilir ama hasta için o kadar da kolay değil. :KK5: Ameliyat 2 saat sürdü, akşama doğru da hastaneden çıkış yaptık. ameliyat sonrası gözlerde yaşarma oluyor ve kısık gözle bakabildiğim için (gözlerde bant olduğu için gözler fazla açılmıyor) görüş alanım daraldı. her saat başı buz uygulaması yaptım ki morarma ve şişme olmasın diye. Geceleri başım dik olarak yatmak zorunda kaldım ki şişme olmasın. E öyle de uyunmuyor ki kardeşim, çoook zor oldu:KK76: TV izlemek, bilgisayara bakmak çok yoruyor, o yüzden istirahat en iyisi.. Yüze 3 gün boyunca su değmeyecek, yoksa iltihap kapar. Saçımı bile eşim yıkadı :KK30:
3. gün daha iyiydim, gözümü daha fazla açabiliyor, kendi işlerimi görebiliyordum.
Bugün de dediğim gibi bantlar ve dikişler alındı.Halen biraz morluk ve şişlik var, onlar da 1 haftaya kadar geçer dedi dr. Ama 1 hafta boyunca makyaj yasak, lens yasak, göze fazla baskı yapmak yasak, kaş aldırmak yasak..:KK52::KK52:
Tam olarak iyişince tüm aşamalarımın fotolarını albüm yapıp buraya koyarım, yaptıracak olanlar bakıp, ona göre karar verirler.
Ama bana soracak olursanız, eğer göz kapaklarınız sizi çok çok rahatsız etmiyorsa yaptırmayın derim. Neticede bıçak altına yatıyorsunuz, evet sonuç iyi olabilir ama katlanırım diyorsanız olun. Ben o görüntümü gördükten sonra dedim ki "böyle olacağını bilseydim olmazdım". Ayrıca bundan sonra bedava da olsa hiçbir estetik ameliyatı yaptırmam. Allah da mecbur bırakmasın. :KK59:

ücretini öğrenebilir miyim?

öncelikle bu siteyi çok seviyorum yaa. herkes samimiyetle herşeyi paylaşıyor.a.s.

gelelim soruma benim göz kapaklarımda şişkinlik var sonradan olmadı genetik sanırım.. sarkma yada gevşeme değil ama daha yaşım genc zaten.. torbalanma ve şişkinlik olarak tarif edebilirim.

-benimle aynı durumda olan varmı? ve bunun için bir operasyon geciren?

-yada herhangi bir tavsiyesi olan biri?

fisfisfisfisfisfisfisfisfis

öncelikle merhaba,
kuzenimde göz kapağı düşüklüğü vardı ve bununla birlikte yağ bezeleri de vardı.. göz kapağı ameliyatı geçirdi ve yağ bezeleri de alındı, birebir yanındaydım, kolay bir operasyon ve iz kalmıyor..çok memnun kaldı.. çok ileri boyutta değilse, botoxla da üstesinden gelinebilir..

Merhaba, bende geçen hafta göz kapağı ve burun ameliyatı oldum.
Öncesinde benim de endişelerim çoktu, göz çok hassas sonuçta ve burun yüzümüzün en dikkat çeken bölgesi. Göz kapaklarımda asimetri vardı, birinde yaşadığım kazadan kalan bir dikiş izi ama nerdeye 30 sene önce atılmış hiç estetik olmayan bir dikiş izi:KK43:( Diğeri de gergin olmadığından göz yapımdan da kaynaklanan düşük görünümlüydü neyse sonuçta üst göz kapağına kesin karar verdim, anestezi ye girmişken yamuk olan burnumu da düzelttirebilirim diye düşündüm.yine bu sitede çok övgüler almış bir dr ile görüştükten sonra geçen hafta cumartesi ameliyatlarımı oldum. Narkozdan çıkış aşaması ile birlikte 3-4 gün kadar sıkıntım oldu o da benim için dayanılmayacak kadar değildi. Evet ilk gün büyük bir bandaj sonraki 3 gün küçük bandajlar oluyor üst göz kapağınızda gerginlik biraz batma ışığa duyarlılık yaşarma gibi. tv izlemek ve internet hemen yoruyor ama cumartesi ameliyat oldum, çarşamba dikişlerim alındıktan sonra büyük ölçüde rahatladım. Hele sonuçları görmeye başladıkça maşallah diyeyim. Dikiş izi çok büyük oranda düzeltildi dr.um tarafından. Kasları da onardığını söyledi, henüz bir hafta olmasına rağmen göz kapaklarım şuan bile eskisinden güzel görünüyor. Kendi kesi izlerini de çok güzel sakladı..Burun olayıda başka bir olay kendisine benzemesini istediğim burnun dergilerden internetten çıktılarını götürdüm hiç tuhaf karşılamadı ve yamukluğu % 90-95 oranında düzeltebileceğini söylemişti dün alçılarım alındı, istediğim burun şeklini de aynada gördüm, kendi kendine nazarın değmesin dedi dr um haklı da .Onun için şuan yazmak istediklerim yazdıklarımın yanında hiç kalıyor siz anlayın kızlar. Şuan bandajlı birkaç gün için...
Son olarak Dr um Necdet Uçar.. Kendisi yüzyüze görüştüğüm ilk ve tek plastik cerrah oldu.Herkez birkaç dr ile daha görüş dedi, ben kendimi dinledim.
Çok olumlu sonuçlar aldım umarım paylaştıklarım birilerine faydalı olur. Herkese sağlıklı ve güzel günler.:nazar::90:

ilk gün tam br felaket pişmanlık duyuyorsunuz ama şişlik ve morluklar 2.günle birlikte azalıyor o zaman iyiki yaptırmışım diyorsunuz

X